Головна » 2018 » Май » 14 » ЧЕМПІОНАТ ЄВРОПИ З ШАШОК
14:30
ЧЕМПІОНАТ ЄВРОПИ З ШАШОК

Відразу п'ять шашкістів міста Кам’янське в складі національної збірної, що складалася  з 15 спортсменів, представили Україну на чемпіонаті Європи з шашок -64 серед молоді в турецькому місті Ізмір, що знаходиться на Егейському морі. Позмагатися з найсильнішими в цьому виді спорту за межі країни вирушили переможці та призери чемпіонатів України: кандидат в майстри спорту Ольга Губарєва (вікова категорія: дівчата до 26 років) випускниця Дніпровського державного технічного університету - 2018, першорозрядниця Анастасія Губарєва (ліцей НІТ), майстри спорту України Олександр Шнейдер (СЗШ№40) і Віра Попруга (ліцей НІТ) (вікова категорія до 16 років), а також першорозрядник Андрій Блоха (ліцей НІТ), який виступав в категорії юнаки до 13 років.

Сприятлива атмосфера для гри, створена організаторами змагань, прекрасна погода і тепле море залишили багато вражень нашим провідним спортсменам.

Кращий результат серед наших шашкістів, безумовно показали двоє спортсменів, які завоювали на двох шість медалей в трьох номінаціях (класика, швидкі і бліц).

У віковій категорії до 26 років три бронзові медалі за підсумками трьох програм виступів, виборола Ольга Губарєва (тренер - заслужений тренер України Ігор Губарєв). До відома, на рахунку Ольги тепер вже п'ять бронзових медалей зі змагань міжнародного рівня. І хоча досягти хотілося більшого, тренерський склад збірної був цілком задоволений її виступом. А ось Олександр Шнейдер (тренер Ігор Губарєв), у віковій категорії до 16 років, зумів зібрати практично весь комплект медалей європейських змагань. Спочатку в блискавичній програмі (3 хв. на партію) молодий майстер приніс нашій збірній срібну нагороду. У швидкій грі (7 хв. на партію) нестримний Олександр завоював омріяну золоту нагороду, а в класичній програмі (1ч.30хв. на партію) задовольнився  бронзовою медаллю. Цікаво, що українська збірна за підсумками змагань розмістилася на другому почесному місці, пропустивши вперед збірну Росії, на третьому місці «господарі шашковій майданчика» - збірна Туреччини.

Сприяння в відрядження наших спортсменів на настільки серйозні змагання надали Міністерство молоді та спорту України, депутат обласної ради Плахотник О.О., депутат міської ради Ворожко С.С., та  соціальні служби міста за підтримки міського голови Білоусова А.Л.

Ще одна українська спортсменка, міжнародний гросмейстер Кам'янчанка Олена Коротка, там же в Ізмірі, виступаючи на етапі Кубку Світу з шашок-64 серед жінок, зуміла в блискавичній програмі прийти до фінішу третьою, пропустивши на шляху до найвищої сходинки п’єдесталу пошани вперед себе, двох російських спортсменок.

Попереду у наших спортсменів виступ у місті Дніпро на Кубку України з шашок-64. Побажаємо їм успішного виступу і там!

Переглядів: 19 | Додав: pula | Рейтинг: 0.0/0