Головна » 2018 » Декабрь » 13 » БІБЛІОТЕКАРІ ВІДЗНАЧАЮТЬ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЧАЮ
09:49
БІБЛІОТЕКАРІ ВІДЗНАЧАЮТЬ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЧАЮ

12 грудня 2018 року на базі СЗШ №19 (директор Сухракова Л.Ф.) відбулося чергове засідання Бібліотекознавчого лекторію: «Здоров’язбережувальний аспект чаювання». В засіданні лекторію взяли участь бібліотекарі  СЗШ №4,6,7,8,34,42, НВК №37, «Гармонія», колегіуму №16.

Відкриваючи засідання, методист з бібліотечних фондів методичного кабінету при департаменті з гуманітарних питань  міської ради Заіка Н.І. акцентувала увагу присутніх на здоров’язбережувальному векторі інноваційної методики формування компетентності «Здорове життя».  Директор школи Сухракова Л.Ф. розповіла присутнім,  як в закладі формується здоровязбережувальне освітнє середовище. Завідуюча бібліотекою Адаменко А.М. провела урок медіа – освіти в Бібліотекознавчому лекторії «Чай та кава не змінюють світ, вони змінюють настрій і здоров’я».

Родзинкою заходу стали майстер – класи «Сервірування столу до чайної церемонії» та «Чай – у подарунок» від учнів та майстрів виробничого навчання КЦППРК (директор Донченко І.Л.).

Бібліотекарі шкіл поділилися своїми набутками щодо реалізації проекту    « Шкільна бібліотека – простір освітніх можливостей».  Приємним моментом засідання стало спільне чаювання та обговорення подальших планів щодо втілення в освітній  простір шкіл здоров’язбережувальних технологій в рамках проектної діяльності.

                        

Переглядів: 37 | Додав: pula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar