Головна » 2018 » Октябрь » 1 » БІБЛІОТЕЧНА ПРОФЕСІЯ: ТВОРЧІСТЬ БЕЗ КОРДОНІВ
12:13
БІБЛІОТЕЧНА ПРОФЕСІЯ: ТВОРЧІСТЬ БЕЗ КОРДОНІВ

27 вересня 2018 року відбулося виїзне засідання бібліотекарей шкіл міста «Бібліотечна професія: творчість без кордонів».

Відкрила виїзне засідання методист бібліотечних фондів методичного кабінету Н.І.Заіка, яка спонукала бібліотекарів до удосконалення інформаційно-культурної компетенції шкільного бібліотекаря.

Під час виїзного засідання бібліотекарі побували в Дніпропетровській обласній бібліотеці для дітей. Директор бібліотеки О.О. Прокопович-Ткаченко ознайомила їх з інформаційними ресурсами дитячої бібліотеки, методикою проведення бібліотечних уроків в читацьких об’єднаннях за інтересами та провела експрес-екскурсію по читальним залам бібліотеки.

Родзинкою заходу став флешмоб – бібліотечні арабески «Криниця людської мудрості В.О. Сухомлинського», який спільно провели бібліотекарі міста Кам’янського та співробітники ДОБД. Ролик до 100-річччя від дня народження В.О. Сухомлинського, знятий під час флешмобу, займе достойне місце в методичній скарбниці шкільного бібліотекаря.

Наступним етапом виїзного заідання стало відвідування бібліотекарями культурно-ділового центра «Мєнора», де присутні пізнали культуру та звичаї єврейського народу, побували у синагозі «Золота Роза» та на 18 поверсі Семісвічника. Цікавим для особистісного розвитку світогляду бібліотекарей стало ознайомлення з історичною  пам’яткою – старовинним будинком  Давида Пчьолкіна. Де вони поринули в атмосферу епохи кінця ХIX cтоліття.

Підсумком виїзного засідання, бібліотекарі вважають, набуття досвіду щодо нових підходів з методики краєзнавчо-історичної роботи бібліотекарів, нових технологій інформаційного спрямування та сучасних інновацій в  проведенні культурно-масових заходів.

Переглядів: 29 | Додав: pula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar