Головна » 2017 » Октябрь » 20 » АНГЛОМОВНА ВІКТОРИНА «THE HISTORY OF MEDIA» - «ІСТОРІЯ ВИНИКНЕННЯ ЗМІ»
13:14
АНГЛОМОВНА ВІКТОРИНА «THE HISTORY OF MEDIA» - «ІСТОРІЯ ВИНИКНЕННЯ ЗМІ»

У 2017 - 2018 навчальному році колектив НВК гімназія №11 (директор Рева Н.В.) долучився до обласного проекту «Створення системи шкільної медіаосвіти на основі принципів наскрізного навчання». В рамках цього проекту 19 жовтня 2017 року було проведено англомовну вікторину «The History of Media (Історія виникнення ЗМІ)». Учні 10-А та 10-Б класів зібрались в актовій залі для проведення заняття з предмету «Медіакультура».  Старшокласники разом зі своїм медіапедагогом Биданцевою Мариною Григорівною пригадали етапи розвитку медіа в сучасному світі. Дві команди змагались у знанні еволюції засобів масової інформації, починаючи з XVI століття до сьогодення. Під час заняття учні охоче відповідали на запитання стосовно створення газет та друкованої преси, ролі радіо; переглядали відеоматеріали щодо виникнення кіно та інтернету, який є найбільш поширеним засобом медіа на сьогоднішній момент, прогнозували майбутній розвиток ЗМІ.

Під час роботи діти виявили високий рівень знань та навичок, а також вміння критично мислити й аналізувати інформацію. Учням було комфортно працювати в командах – вони підтримували один одного, разом робили висновки та озвучували їх. Окрім того, команди було розподілено на невеликі групи: редактори, фотографи, відеооператори, кореспонденти тощо. Час заходу сплив швидко. Наприкінці всі учасники отримали оцінку за заняття, а команду - переможця було нагороджено грамотою.

Урок закінчено, але не можна обійтися без домашнього завдання. Сьогодні воно нестандартне і потребує творчого підходу. Десятикласники готують фоторепортажі та відеоролики про проведене заняття.
Важливо додати, що заняття відбувалося англійською мовою, а це є послідовною роботою в напрямку профілізації старшої школи. Водночас  педагоги гімназії намагаються навчити дітей основ медіаграмотності та сформувати у них практичні навички ефективної та безпечної взаємодії з інформацією, отриманою з медіа-джерел.

Переглядів: 80 | Додав: pula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar