Головна » 2018 » Сентябрь » 25 » АКЦІЯ ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ МИРУ
13:56
АКЦІЯ ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ МИРУ

Щороку 21 вересня  відзначається Міжнародний День Миру,  свято, яке закликає всіх людей на планеті згуртуватися на шляху досягнення  миру.

Міжнародний день миру відзначають у всьому світі за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН як день всесвітньої відмови від насильства і вогню. «Міжнародний день миру – дає кожному з нас можливість справою довести свою прихильність до миру, ставши поборником цілей в галузі сталого розвитку», так сказано в щорічному святковому посланні ООН.

Україна підтримала рішення Генеральної Асамблеї ООН і Указом Президента від 05.02.2002 № 100/2002 проголосила 21 вересня Національним Днем Миру.

У цей день  у НВК №13 (директор Єфремова Л.С.) відбулась акція  до Міжнародного  дня  миру «І дорослі, і малі прагнуть миру на землі».  Готуючись до цього свята,  учні закладу виготовили паперових голубів з побажаннями миру та злагоди,  прикрасили коридори та класи школи.

Розпочався захід патріотичним танком «Перлина Україна», який виконали танцювальний колектив «Сонечко» (керівник Біла І.І.).

«Думка про мир належить кожному  людському серцю.  За останні 5 тис. років існування нашої планети тільки 292 роки пройшли без війни. Думки про мир міцніють, стверджуються та розповсюджуються, запалюючи серця  багатьох людей. Людська надія – ось що об’єднує людей всіх часів і народів в їх кращих досягненнях. І сьогодні всім нам, як ніколи, потрібно боротися за мир, щоб нам завжди світило яскраве сонечко, щоб небо було завжди чисте і блакитне, щоб завжди були посмішки на обличчях у людей», - такий меседж висловили ведучі, учні 10 –го класу.

Хвилиною мовчання шкільна громада вшанувала  пам'ять тих людей, хто віддав своє життя в ім’я світлого майбутнього. Ус Серафима, учениця 7Б класу,  об’єднала присутніх піснею про мир та дружбу. А кульмінацією свята став флешмоб «Голосуємо за мир», в якому брали участь учні 1-10 класів. 

Під музичний супровід пісні «Нам потрібне мирне небо» першокласники випустили у небо жовто-блакитні кульки з паперовими голубами  і всі  дружно вигукували патріотичні гасла.

Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть спокійно, земля не здригається від страшних вибухів.  Ми, учнівська громада НВК №13, закликаємо всіх жити у мирі і злагоді, шанувати пам'ять воїнів, які захищають мирне майбуття.

Переглядів: 28 | Додав: pula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar