Головна » Архив новостей

В м.Дніпродзержинську на базі НВК №26 з 8 по 10 лютого 2011р. відбувся фінальний ІІ (обласний) тур Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року - 2011»  в номінації «Світова література».

Обласний конкурс «Вчитель року-2011» урочисто відкрився концертною програмою учнів   та вихованців НВК №26 (директор Сокуренко Л.В.).  На  конкурсі були присутні заступник міського голови  з питань діяльності виконавчих органів міської ради Сергій Михайлович Павлюк та начальник управління освіти і науки Ольга Миколаївна Баштаненко.

За перемогу змагались 9 вчителів світової літератури, які презентували свій досвід, провели  майстер-клас  та уроки. За результатами конкурсних випробувань  перемогу здобула  Трактинська Ольга Юріївна, вчитель світової літератури СЗШ №22 м.Дніпропетровська.

Учасники обласного конкурсу «Вчитель року-2011» та журі в НВК №26  переглянули виставку  ... Читать дальше »

Переглядів: 419 | Додав: uondmr | Дата: 14.02.2011 | Коментарі (0)

Зимовий відпочинок наприкінці січня 2011 року став справді незабутнім для вихованців Дитячого екологічного центру м. Дніпродзержинська.

За активну участь в природоохоронній роботі 10 юнаків та дівчат старшого шкільного віку з різних навчальних закладів м. Дніпродзержинська були запрошені до Києва в зимовий табір відпочинку «Юннат» на базі Національного еколого-натуралістичного центру.

Програма відпочинку була дуже насиченою, тому що окрім культурно-масових заходів передбачала навчальні заняття у різних секціях НЕНЦ. Діти прослухали лекції фахівців з генетики, кінології, заповідної справи, обмінялися досвідом своїх наробок та досягнень, планами подальшої екологічної діяльності.

За п'ять днів спілкування з ровесниками з усіх областей України наша команда дуже здружилася між собою та познайомилася з багатьма новими друзями, розширила свій кругозір, побачила багато нового та цікавого в нашій столиці.

Діти відвідали вистави у Національному академічному драмати ... Читать дальше »

Переглядів: 322 | Додав: uondmr | Дата: 09.02.2011 | Коментарі (0)

З метою залучення молодого покоління до активних занять фізичною культурою та спортом, організації дитячого спортивно-розважального руху в місті, популяризації нестандартних  спортивних ігор за ініціативою заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради С.М. Павлюка та за  підтримки керівника відділення Дніпродзержинської філії  Приватбанка   Ю.М. Щербакова в нашому місті вперше організовано проведення міського етапу Всеукраїнських змагань «Ігри Чемпіонів». Начальник управління освіти і науки О.М. Баштаненко підтримала ініціативу впровадження в спортивно-масову роботу закладів освіти яскравих, нестандартних форм заохочення дітей до фізичного розвитку та запропонувала керівникам закладів освіти підготувати шкільні команди та прийняти участь в міському етапі ігор.

Для проведення відбіркових турів міського етапу V Всеукраїнських змагань «Ігри Чемпіонів» 01-02 лютого 2011 року гостинно відкрили двері спортивн ... Читать дальше »

Переглядів: 443 | Додав: uondmr | Дата: 08.02.2011 | Коментарі (0)

Зокрема в листі міністерства, адресованому регіональним управлінням освіти та загальноосвітнім навчальним закладам, зазначається, що навчальний рік з урахуванням навчальної практики та державної підсумкової атестації має бути завершено не пізніше 1 липня 2011 року.

Навчальні заняття у 1-10 класах, цього року будуть завершуватися 26 травня, а в 11 класах – 18 травня.

Свято "Останнього дзвоника" в українських школах буде проведено 27 травня 2011 року.

Відповідно до документу, державна підсумкова атестація учнів 4-х класів буде проведена з 16 по 20 травня із української мови та читання (мови навчання), математики.

Державна підсумкова атестація дев’ятикласників проводитиметься з 31 травня по 18 червня. Атестація учнів основної школи буде проведена з п'яти предметів: української мови, математики, географії, біології, а також іноземної мови чи іншого гуманітарного предмета за вибором навчального закладу.

... Читать дальше »

Переглядів: 349 | Додав: uondmr | Дата: 07.02.2011 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 88 89 90