Головна » Архив новостей

5 грудня 2014 у рамках робочого візиту делегатів Представництва ЄС в Україні до міста Дніпродзержинська на базі гімназії №39 за участю О.Черненко, першого заступника міського голови, С.Павлюка, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради, директора департаменту молоді та спорту міської ради, Л.Запорожченко, наукового співробітника європейської освіти ДОІППО відбулося відкрите засідання євроклубів міста.

Урочисті збори з нагоди його проведення відкрив Сергій Павлюк. Він представив членів делегації представництва ЄС в Україні, окреслив мету їх перебування у м.Дніпродзержинську, підкреслив важливість зустрічі для євроклубівців міста, побажав учнівській молоді безперервного руху вперед, продовження ... Читать дальше »

Переглядів: 395 | Додав: pula | Дата: 17.12.2014 | Коментарі (0)

Під такою назвою на базі Центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів (директор Донченко І.Л.) за ініціативою активістів євроклубівського руху міста у рамках освітньої програми «Польська осінь у м.Дніпродзержинську – 2014» відбулася ІІ міська науково – практична конференція, присвячена видатному діячу Придніпров’я І.Ясюковичу.

Ще 20 років тому прізвище фактичного засновника і першого директора Дніпровського заводу в селі Кам’янському було відоме тільки вузькому колу фахівців. Проте Кам’янське  зобов’язане своїм перетворенням із сонного села на справжній  промисловий і культурний центр саме йому. Сліди діяльності Ясюковича присутні скрізь: на металургійному комбінаті, у театрі, у православному та католицькому храмах, у будинках Верхньої колонії, гімназ ... Читать дальше »

Переглядів: 263 | Додав: pula | Дата: 17.12.2014 | Коментарі (0)

Вже вдруге за ініціативою учнівської молоді євроклубівського руху м.Дніпродзержинська, який очолює Л.Долина, керівник закладів освіти міста з питань міжнародної діяльності та євроінтеграції у рамках програми «Польська осінь у Дніпродзержинську» відбулися зустрічі з Генеральним Консулом Польщі та представниками польської спільноти, освітні, інформаційно - просвітницькі заходи, конкурси.

Початком «Польської осені у Дніпродзержинську – 2014» стали урочисті збори, присвячені Дню Незалежності Польщі, які пройшли у навчально-виховному комплексі №3 (директор Нагай Л.В.) за участю П.Скурського, голови Дніпропетровської обласної організації «Центр польської  культури ім.Кароля Войтили», Л.Козловської, голови спілки поляків м.Дніпродзержинська, О.Слоневського, члена правлінн ... Читать дальше »

Переглядів: 239 | Додав: pula | Дата: 17.12.2014 | Коментарі (0)

За ініціативою Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України у партнерстві з Національною академією педагогічних наук України та Профспілкою працівників освіти і науки України видавництво «Шкільний світ» започаткувало конкурс  «Школа XXІ століття».

Конкурс  засновано у буремні часи початку Революції Гідності і з того часу його аудиторія шириться і набуває все більшого охоплення.

Конкурс є загальнонаціональним і проводиться задля визначення найкращих менеджерів освітянської ниви, ушанування такої важкої та потрібної суспільству і державі праці педагогів і управлінців.

5 грудня 2014 у Києві відбулося урочисте нагородження кращих закладів освіти України – «Школа ХХІ сто ... Читать дальше »

Переглядів: 321 | Додав: pula | Дата: 12.12.2014 | Коментарі (0)

Згідно з річним планом роботи управління освіти і науки міської ради 04 грудня 2014 на базі КЗ «Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа – інтернат зі спеціальним відділенням для дітей, які потребують корекції розвитку – центр розвитку дитини «Гармонія» м.Дніпродзержинська» відбувся міський семінар-практикум директорів загальноосвітніх навчальних закладів на тему: «ОСОБЛИВІ ДІТИ: ресурси сучасного загальноосвітнього навчального закладу».

Баштаненко О.М., начальник УОіН, відкрила міський семінар директорів та виступила з доповіддю «Інноваційний підхід до діяльності закладу для дітей з особливими потребами».

Директор НВК «Гармонія» Вінник А.В. ... Читать дальше »

Переглядів: 376 | Додав: pula | Дата: 09.12.2014 | Коментарі (0)

В Анталії (Туреччина) у період з 24-26 листопада 2014 проходив Чемпіонат Європи серед клубів. У складі команди України у Чемпіонаті взяли участь і спортсмени КЗ «ДЮСШ №4» - Коржавіна Юліана, Родик Станіслав, Фаль Роман, Швець Ярослав. Коржавіна Юліана, учениця 9 класу КЗ «СЗШ №44» стала переможницею даного Чемпіонату!

28-30 листопада 2014 там же пройшов турнір Світового рейтингу, на якому спортсмен КЗ «ДЮСШ №4» – Родик Станіслав посів третє місце.

Переглядів: 240 | Додав: pula | Дата: 04.12.2014 | Коментарі (0)

29-30 листопада 2014 в дванадцятий раз Дніпродзержинськ приймав учасників турніру з тхеквондо ВТФ «Золотий Даянг» (другий - відкритого кубка міста). І в одинадцятий раз ці змагання проводилися у Палаці тенісу ім.М.Аношкіна.

На чотирьох Даянг зустрічалися 305 бійців з 21 команди, які представляли Дніпропетровську, Запорізьку, Миколаївську, Полтавську, Чернігівську, Харківську, Київську області та міста Київ. За наше місто виступали 90 спортсменів з команд Дніпродзержинської федерації тхеквондо ВТФ.

За підсумками турніру Дніпродзержинські тхеквондисти зайняли перше командне місце, на другому місці спортсмени із Запоріжжя, на третьому Дніпропетровська команда.

Переглядів: 205 | Додав: pula | Дата: 04.12.2014 | Коментарі (0)

28 листопада 2014 в приміщенні комунального закладу «Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» №3  м.Дніпродзержинська» за підтримки учбового центру Ірини Коваленко відбулося свято краси «Де врода, там і сила». В цей день навчальний заклад став центром майстерності учениць 9-11 класів, які перетворилися на перукарів, візажистів, моделі, спеціалістів з бодіарту. Два тижні підготовки – і наших дівчат не впізнати! Перший конкурс «Коса – дівоча краса» надав можливість глядачам поринути в давні часи, коли головною прикрасою дівчини була коса. Дівчата – перукарі довели свою майстерність у плетінні коси, жодна не повторилася. Другий конкурс був складніше: захистити образ, який запропонували спеціалісти учбо ... Читать дальше »

Переглядів: 263 | Додав: pula | Дата: 04.12.2014 | Коментарі (0)

Є скарби, які заховані в землі, а є такі, що передаються з покоління в покоління. З метою розвитку творчих здібностей дітей і підлітків, взаємозбагачення культурних традицій через родинну творчість, популяризацію та розповсюдження сімейних традицій в листопаді 2014 року управлінням освіти і науки проведений фестиваль сімейної творчості «Скарби родинної криниці» в номінаціях: вокальне  та декоративно-ужиткове мистецтво.

У фестивалі прийняли участь в декоративно-ужитковому мистецтві 43 родини: 51 дорослих, 55 дітей, у вокальному – 17 родин: 19 дорослих та 21 дитина. На базі Будинку дитячої творчості пройшов фестиваль вокального родинного мистецтва. Таким чином присутні мали змогу ознайомитися з витоками пісенної культури, особливостями українських і російських пісень.&n ... Читать дальше »

Переглядів: 373 | Додав: pula | Дата: 03.12.2014 | Коментарі (0)

Минуле: вічне повернення – вічне тривання. Минуле та історія відіграють важливу роль у вихованні та збереженні патріотичної, національної свідомості. Сьогодні з впевненістю можна говорити, що пріоритетні напрямки діяльності освітніх закладів нашого міста передбачають основні цінності патріотичного виховання.     

На виконання указу Президента України Від 19 жовтня 2012 р. №604 «Про заходи у зв’язку з відзначенням 70-ої річниці визволення України від фашистських загарбників та 70-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 р.р.» управлінням освіти і науки, закладами освіти проведено 1 міський етап Всеукраїнської історико-краєзнавчої акції учнівської і студентської молоді «А ми тую славу збережемо». Як підсумок даної роботи 27 листопада 2014 на ... Читать дальше »

Переглядів: 238 | Додав: pula | Дата: 03.12.2014 | Коментарі (1)

« 1 2 ... 88 89 90 91 92 ... 119 120 »