Головна » Архив новостей

27-29 жовтня 2014 на базі ДНЗ №1, 45, СНВК №5 відбулися семінари-практикуми школи кулінарної майстерності для медичних сестер дошкільних закладів, кухарів комірників.

В семінарах прийняли участь головний спеціаліст Держсанепідслужби міста Шаповаленко О.О., старша медична сестра шкільного та дошкільного сектору КЗОЗ «ЦПМСД-№3» Лисиця В.О., методисти управління освіти і науки Сіліна Г.М., Шпенькова В.І.

На семінарах опрацьовані питання щодо організації раціонального харчування дітей у дошкільних закладах, створення належних санітарно-гігієнічних, безпечних умов для здорового перебування дітей.

Опрацьовані практичні завдання приготування страв дитячого харчування з сезонних продуктів. 

 

... Читать дальше »
Переглядів: 225 | Додав: pula | Дата: 30.10.2014 | Коментарі (0)

Саме наша пам’ять та велика шана справжнім героям-визволителям рідного краю не тільки підвищує патріотичний дух сьогоднішніх поколінь, а й надає змогу в черговий раз визначитись кожному з нас у власних пріоритетах, прикласти всіх зусиль, щоб бути гідними перемоги наших батьків та дідів, не допустити нового кровопролиття.

До 70-річчя визволення України від нацистських загарбників, 71-річниці визволення міста 24 жовтня 2014 у комунальному закладі «Середня загальноосвітня школа №44 м.Дніпродзержинська» відбулася інтелектуальна історична гра «Пам`ять потрібна не мертвим, пам’ять потрібна живим». Почесними гостями  були ветерани війни і діти війни . Серед експертів на заході присутня методист управління освіти і науки Бабенко М.М.

Яскрав ... Читать дальше »

Переглядів: 161 | Додав: pula | Дата: 28.10.2014 | Коментарі (0)

21 жовтня 2014 на базі Дніпропетровського національного університету ім.О.Гончара та Наукової бібліотеки УАБЕ НБУ у м.Сумах пройшла відео- конференція за темою: «ЄС – Україна», у ході якої відбулося спілкування Посла ЄС, Голови Представництва Європейського Союзу в Україні Яна Томбінські з керівниками і лідерами євроклубівського руху, студентами вишів, активістами інформаційних центрів ЄС у містах Дніпропетровську та Сумах.

Делегацію м.Дніпродзержинська на конференції представили керівники і лідери євроклубівського руху навчальних закладів міста. Відкрив конференцію Юргіс Вілчінскас, керівник відділу преси та інформації Представництва ЄС в Україні. 

Під час прямого включення у своєму виступі пан Ян Томбінські наголосив на важливості впровадження У ... Читать дальше »

Переглядів: 235 | Додав: pula | Дата: 27.10.2014 | Коментарі (0)

17 жовтня 2014 на базі НВО-ліцею нових інформаційних технологій м.Дніпродзержинська (директор Сбоєва Л.І.), відповідно до річного плану роботи ДОІППО, пройшов обласний науково-практичний семінар на тему: «Створення здоров’язберігаючого освітнього простору як базовий фундамент розвитку успішного навчання та благополуччя підростаючого покоління». Учасники семінару – методисти управлінь та відділів освіти, координатори превентивної роботи. 

Метою семінару було вивчення та поширення досвіду роботи навчальних закладів м.Дніпродзержинська щодо створення здоров'язберігаючого освітнього простору як базового фундаменту успішного навчання та благополуччя підростаючого покоління. 

Привітали учасників семінару заступник начальника ... Читать дальше »

Переглядів: 214 | Додав: pula | Дата: 23.10.2014 | Коментарі (0)

17 жовтня 2014 на базі комунального закладу «Середня загальноосвітня школа №27 м.Дніпродзержинська» (директор Р.В.Маслєніков) під керівництвом методиста управління освіти і науки О.В.Мовчан відбувся міський семінар-практикум для вчителів англійської мови загальноосвітніх закладів на тему: «Розвиток творчої особистості учнів засобами позакласної роботи з іноземної мови».

Відкрила семінар методист методичного кабінету УОіН Оксана Володимирівна Мовчан, яка зосередила увагу учасників семінару на доцільності проведення позакласних заходів з англійської мови, так як це сприяє кращому засвоєнню навчального матеріалу і дає змогу учням проявити їхні творчі здібності.

У своєму виступі директор школи Роман Вікторович Маслєніков, презентував діяльність закладу в умовах ... Читать дальше »

Переглядів: 410 | Додав: pula | Дата: 22.10.2014 | Коментарі (0)

17-18 жовтня 2014 у м.Дніпродзержинську на спортивній базі КП СК «Прометей» пройшов чемпіонат Дніпропетровської області з тхеквондо ВТФ серед СК, ДЮСШ, СДЮШОР. В чемпіонаті області прийняло участь 231 спортсмен з Дніпропетровська, Дніпродзержинська, Кривого Рогу, Нікополя. Змагання відвідав Олімпійський Чемпіон 1968 року з волейболу, Заслужений майстер спорту СРСР Володимир Іванов, який побажав успіхів усім присутнім, і перемог спортсменам.

Місця серед команд розподілилися наступним чином: І місце – команда ДЮСШ №4 (Дніпродзержинськ), ІІ місце – команда ДЮСШ №3 (Дніпродзержинськ), ІІІ місце – команда ОСДЮШОР (Дніпропетровськ); IV місце – команда ДЮСШ №1 (Дніпродзержинськ); V місце – команда СК «Графіт» (Дніпропетровськ).

 

Переглядів: 229 | Додав: pula | Дата: 21.10.2014 | Коментарі (0)

15 жовтня 2014 на базі навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» №26 (директор Л.В.Сокуренко) під керівництвом методиста управління освіти і науки С.О.Чобанян відбувся міський семінар-практикум для вчителів біології загальноосвітніх закладів на тему: «Творче використання прогресивних технологій навчання у процесі викладання біології як шлях реалізації комплексної програми «Освіта для сталого розвитку».

Методист зосередила увагу учасників семінару на актуальності питання реалізації в загальноосвітніх закладах міста комплексної програми «Освіта для сталого розвитку». Основною метою цієї програми є сприяння становленню всебічно освіченої, соціальн ... Читать дальше »

Переглядів: 269 | Додав: pula | Дата: 20.10.2014 | Коментарі (0)

14 жовтня 2014, в День Українського козацтва та християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці, за ініціативою Долини Л.М., методиста управління освіти і науки міської ради, керівника мережі музеїв закладів освіти м.Дніпродзержинська, козачки козацького об’єднання «Берегиня» міжрегіонального осередку окремого природо-правозахисного округу МГО «Козацтво Запорозьке» в музеї історії НВК «Гармонія» (директор  Вінник А.В.) відбулася значуща подія – відкриття експозиції, присвяченої історії співпраці навчального закладу з МО «Окремий природо-правозахисний округ МГО «Козацтво Запорозьке». Цьому сприяла велика і  кропітка робота педагогічного і учнівського колективів щодо збору, систематизації та узагальнення матеріалів за майже десятирічний період спілкування.

... Читать дальше »

Переглядів: 275 | Додав: pula | Дата: 18.10.2014 | Коментарі (0)

У жовтні 2014 року в рамках Всеукраїнського проекту «Шануймо Україну» в комунальному закладі «Середня загальноосвітня школа №23 м.Дніпродзержинська» започатковано національно-патріотичний проект «Україна – це я! Україна – це ми!». Ідея проведення такого цікавого проекту, в якому взяла участь вся школа, належить директору Любові Андріївні Школяр.

День 14 жовтня пройшов для учнів та вчителів школи в особливій атмосфері. Школярі прослухали радіопередачу про святкування Дня українського козацтва, яку підготувала та провела вчитель історії Залокоцька Алла Станіславівна, під час якої учні не тільки дізналися про історію свята Покрови, а й узяли участь у колективній молитві за мир на українській землі:

Свята Заступнице! Пречиста діво!

... Читать дальше »
Переглядів: 262 | Додав: pula | Дата: 18.10.2014 | Коментарі (0)

10 жовтня 2014 на базі комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа №4 м.Дніпродзержинська» відбулось свято «Посвячення у спортсмени» для юних вихованців відділень видів спорту, які вперше в цьому навчально-тренувальному році переступили поріг спортивної школи. Це 270 нових спортсменів і майбутніх чемпіонів! На свято прийшли почесні гості, яких зустріли, як і належить з хлібом-сіллю! Це Народний депутат України Гузенко К.О., офіційний радник мера міста, керівник Дніпродзержинського департаменту по боротьбі з корупцією і організацією злочинності Бабенко В.О., депутат міської ради Шевченко Т.Г., голова батьківського комітету ДЮСШ №4 Мельничук В.І., представник управління освіти і науки Коваленко О.В. Народний депутат Костянтин Гузенко подарував для школи та дітей, які в ній займаються дуже п ... Читать дальше »

Переглядів: 231 | Додав: pula | Дата: 17.10.2014 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 87 88 89 90 91 ... 116 117 »