Головна » Архив новостей
В рамках регіонального педагогічного екоексперименту «Педагогічна майстерня  впровадження здоров’язбережувальних технологій в екологічному освітньому просторі Дніпродзержинського регіону» за ініціативою управління освіти і науки міської ради 23 листопада 2012 року на базі НВК «Гармонія» відбувся «Екологічний з`їзд» на тему: «Екологічна освіта як складова природоохоронних знань суспільства в світлі Концепції сталого розвитку». 

В роботі з’їзду взяли участь представники: Дніпродзержинської міської ради VI скликання, комісія з питань екології, Патер-Разумовський Валерій Казимирович, член постійної комісії; Заіка Ніна Іванівна, спеціаліст інспекторсько-методичної служби УОіН; міське управління ГУ МВС України в Дніпропетровській області; ... Читать дальше »
Переглядів: 333 | Додав: pula | Дата: 26.11.2012 | Коментарі (0)

З метою формування екологічної компетентності учнів шляхом інтеграції екології у зміст навчальних предметів, запровадження курсів екологічного спрямування, забезпечення безперервної екологічної освіти школярів,  23 листопада 2012 на базі НВК «Гармонія» відбувся міський семінар-практикум «Лабораторія педагогічних інновацій» для вчителів екології загальноосвітніх закладів за темою «Комплексний підхід до запровадження безперервної екологічної освіти для формування сучасної екологічно і соціально компетентної особистості».     

В семінарі взяли участь депутати міської ради, Дніпродзержинське міське управління ГУ МВС України в Дніпропетровській області, управління охорони навколишнього природного середовища, представн ... Читать дальше »
Переглядів: 455 | Додав: pula | Дата: 26.11.2012 | Коментарі (0)

21 листопада 2012 на базі СЗШ №4 ім.А.С.Макаренка  (директор Клімова Ніна Анатоліївна) проведено міський семінар-практикум для вчителів початкових класів за темою «Педагогічні технології на уроках у початковій школі як фактор формування креативної особистості» за участю заступника начальника управління освіти і науки Кожемякіної Г.І., яка повідомила про основні напрямки роботи в початковій школі, про впровадження нового Державного стандарту початкової освіти, нових програм та підручників. 

Учасники семінару відвідали уроки колег: 
- урок української мови в 3 класі за темою: «Добір спільнокореневих слів і зміна форми слова для перевірки написання слів із ненаголошеними [е], [и]». Вчитель ... Читать дальше »
Переглядів: 381 | Додав: pula | Дата: 25.11.2012 | Коментарі (0)

21 листопада 2012 за ініціативою управління освіти і науки Дніпродзержинської міської ради на базі НВК №26 відбувся  круглий стіл «Продовольча безпека України: новий план». 

У роботі круглого столу взяли участь: спеціаліст  ІМС управління освіти і науки Заіка Н.І., представники Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля (зав.кафедри товарознавства і торговельного підприємництва, д.е.н., проф. Павлова В.А, к.т.н., доц. Орлова В.М., старший викладач кафедри Сергєєва О.Р.), управління з питань споживчого ринку, розвитку підприємництва та захисту прав споживача міста (начальник відділу Дурнова О.І.), Дніпродзержинського державного технічного університету (декан економічного факультету, д.е.н., проф. Караван Н.А.), директо ... Читать дальше »
Переглядів: 353 | Додав: pula | Дата: 25.11.2012 | Коментарі (0)

20 листопада 2012 на базі середньої загальноосвітньої школи №25 пройшов міський семінар вчителів англійської мови на тему «Активні форми роботи на уроках англійської мови як засіб розвитку комунікативних здібностей учнів». 

Різноманітною, цікавою та насиченою була програма семінару, підготовлена спільною роботою управління освіти і науки, адміністрацією навчального закладу та кафедрою вчителів іноземної мови школи. Своїм досвідом, наробками та цікавинками поділилися вчителі англійської мови О.І.Тимошенко, Л.Д.Соколова, Л.О.Шлик та Д.С.Мусієнко. На своїх уроках вони продемонстрували різні види активних форм роботи – це і захист проектів, навчання в групах і навіть створення учнями, спільно  з батьками, книжки англійською мовою.  ... Читать дальше »
Переглядів: 453 | Додав: pula | Дата: 23.11.2012 | Коментарі (0)

13 листопада 2012 на базі КЗ «СЗШ №23» відбувся семінар-практикум для вчителів хімії загальноосвітніх навчальних закладів за участю спеціаліста  ІМС управління освіти і науки С.О.Чобанян. Тема семінару: «Розвиток креативності учнів на основі інноваційних технологій - основа для формування творчої особистості». 

Заступник директора школи з навчально-виховної роботи Т.О.Єлагіна розповіла про історію, традиції та пріоритетні напрямки закладу, представила творчий портрет вчителя хімії Н.М.Мельник. 

Під час проведення теоретичної частини семінару-практикуму його учасникам було запропоновано презентацію персонального сайту вчителя хімії та біології Мельник Н.М ... Читать дальше »
Переглядів: 671 | Додав: pula | Дата: 20.11.2012 | Коментарі (0)

25 жовтня 2012 учні закладів освіти та педагогічні працівники взяли участь в міських урочистих заходах, присвячених 69-ій річниці визволення міста Дніпродзержинська від фашистських загарбників:

- в урочистій церемонії покладання квітів до Стели визволителям міста - НВК №36, до пам'ятника воїнам винищувального батальйону (вул.Долматова) – СЗШ 9, до пам'ятника «Прометей» (просп.Пеліна) – технічний ліцей, СЗШ №23. Неможливо забути ціну, яку заплатили наші батьки і діди за мир і свободу, за можливість спокійно  радіти життю під мирним небом. & ... Читать дальше »
Переглядів: 402 | Додав: pula | Дата: 31.10.2012 | Коментарі (0)

24 жовтня 2012 у місті Дніпропетровську відбувся «Осінній кубок» гри «Що? Де? Коли?» в рамках реалізації проекту «Розвиток інтелектуального руху Дніпропетровщини», в якому взяли участь шкільні команди «Що? Де? Коли?» (всього 31 команда) Дніпропетровської області. 

Місто Дніпродзержинськ представляли: команда технічного ліцею «Команда, которую я люблю» і команда НВО-ліцею НІТ «Всё хорошо». Гра була цікавою та напруженою. 

За підсумками «Осіннього кубку» гри «Що? Де? Коли?»: «Команда, которую я люблю» технічного ліцею посіла – І місце, команда «Всё хорошо» НВО- ліцею НІТ – IVмісце. 

Переглядів: 309 | Додав: pula | Дата: 29.10.2012 | Коментарі (0)

16 жовтня 2012 на базі Дніпродзержинського професійного ліцею відбулися змагання «Козацькі розваги», присвячені Святу Покрови та Дню Українського козацтва, в якому взяли участь учні НВК №3, СЗШ №8, 10, 20 ім.О.Стовби, 31, 35, професійного ліцею, центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівництва та автотранспорту. Серед команд загальноосвітніх навчальних закладів переможцем стала команда СЗШ №10 (директор В.А.Тарасова). В одному з видів змагань перемогла команда СЗШ №35 (директор С.І.Бичко). 
Переглядів: 275 | Додав: pula | Дата: 19.10.2012 | Коментарі (0)

11 жовтня 2012 на Новому Курилівському котловані в лівобережній частині міста керівниками гуртків центру туризму і краєзнавства «Горицвіт» були проведені відкриті міські змагання з техніки водного туризму «Козацька чайка» серед школярів навчально-виховних закладів, присвячених Дню українського козацтва. Вони проводились з метою подальшого розвитку спортивного туризму в м.Дніпродзержинську, сприянню формування здорового способу життя, прищепленню учням позитивних ціннісних морально-етичних та інтелектуальних пріоритетів, забезпеченню умов для зміцнення фізичного здоров'я, перевірки та підвищення рівня технічної і тактичної майстерності спортсменів-туристів, пропаганди і популяризації спортивного туризму серед школярів. 


< ... Читать дальше »
Переглядів: 341 | Додав: pula | Дата: 15.10.2012 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 87 88 89 90 91 ... 98 99 »