Головна » Архив новостей

23 лютого 2011р. на базі комунального закладу «Будинок творчості дітей та юнацтва»  м.Дніпродзержинська пройшла творча лабораторія для вчителів образотворчого мистецтва  закладів освіти міста  за участю спеціаліста ІМС управління освіти і науки Бабенко Маргарити Миколаївни по темі «Сучасна інтерпретація народних традицій у підготовці до Великодніх свят».

Опанувати секрети традиційних народних промислів і ремесел Дніпропетровщини, створити шедеври  мистецтва  власними руками та передати дану майстерність дітям – це головна мета творчої майстерні педагогів БДТ та Ю.

За результатами даного семінару в квітні 2011р. на базі БДТ та Ю буде організована міська експрес-виставка «Атрибути Великоднього свята».

Переглядів: 513 | Додав: uondmr | Дата: 25.02.2011 | Коментарі (0)

23 лютого 2011 року в середній загальноосвітній школі №10 проведено міський семінар-практикум для вчителів початкових класів за участю заступника начальника управління освіти і науки міської ради Кожемякіної Ганни Іванівни.

Презентувала діяльність закладу директор школи Тарасова Валентина Архипівна. З доповіддю по темі «Конструювання та застосування  завдань творчого характеру для стимулювання розвитку креативних здібностей молодших школярів» виступила заступник директора школи з навчально-виховної роботи Павелко Алла Володимирівна.

Учасники семінару відвідали уроки: математики в 1 та 4-А класі  (вчителі початкових класів Петрушкова Надія Федорівна, Фесан Світлана Вікторівна), української мови в 2-А, 3, 4-Б класах (вчителі: Семененко Світлана Володимирівна, Адісевич Лілія Олександрівна, Бурмістрова Галина Сергіївна ), образотворчого мистецтва та іноземної мови в  2-Б класі (вчитель початкових класів Шаталі ... Читать дальше »

Переглядів: 963 | Додав: uondmr | Дата: 24.02.2011 | Коментарі (0)

22 лютого 2011 року на базі НСЗШ-інтернату №2 (директор Вінник Антоніна Володимирівна) відбулося свято, присвячене Міжнародному дню рідної мови «Мово  рідна моя, не мовчи!» . 

Свято рідної мови - це співпраця вчителів, учнів, батьків.  Учні різних національностей захищали своє рідне слово, висловлювали почуття любові, гордості за свій народ, розповідали про багатство  мови, традицій та обрядів.

На святі лунали українська, російська, білоруська, польська, вірменська, азербайджанська, циганська , єврейська мови. В заході взяли участь СЗШ №3,6,38,23,44, НВК №13,34,колегіум №16, ЗОК №22, НСЗШ-інтернат№2, НВК «Ор-Авнер».   

Зі словами вітання звернувся до учнів член Національної спілки письменників України Сіренко Володимир Іванович.

Свято було організоване  спеціалістом управління освіти і науки Згамою Тамарою Петрівною.

Плекаймо в се ... Читать дальше »

Переглядів: 766 | Додав: uondmr | Дата: 23.02.2011 | Коментарі (0)

22 лютого 2011 року в середній загальноосвітній школі № 35 (директор Бичко Світлана Іванівна) відбувся міський семінар-практикум для вчителів курсу «Основи споживчих знань» та споріднених дисциплін за участю спеціаліста ІМС управління освіти і науки Заіки Ніни Іванівни.

Тему  семінару «Креативна освіта для формування компетентності освіченого та гідного споживача» презентували молоді педагоги  СЗШ №35, які показали практичне впровадження споживчих знань не тільки в навчальній процес, шляхом проведення інтерактивного уроку в 2 класі, уроку з елементами імітаційної гри в 1 класі, уроку з елементами драматургії в 11 класі, інтегрованого уроку основи – споживчих знань-інформатика-історія-англійська мова в 5 класі, а й у виховний процес засобами лялькового театру (3 клас) та виступу шкільної команди КВК «Респект» (8 клас). Цим самим підкресливши безперервність впровадження споживчої освіти у навчально-виховний процес.

< ... Читать дальше »
Переглядів: 648 | Додав: uondmr | Дата: 23.02.2011 | Коментарі (0)

17 лютого 2011 року на базі НСЗШ-інтернату №2 з відділенням для дітей з важкими розладами мови( директор Вінник Антоніна Володимирівна)   відбувся міський семінар-практикум для вчителів фізичної культури за участю спеціаліста інспекторсько-методичної служби  управління освіти і науки Фіалко Віри Володимирівни. 

Роботу закладу за темою: « Застосування оздоровчих систем та інноваційних технологій у роботі з дітьми з послабленим здоров’ям» презентували логопед  Решняк Інна Михайлівна, лікар школи Апостолова Людмила Олександрівна.

До уваги учасників семінару були представлені цікаві та високопрофесійні уроки фізичної культури (вчителі Гордєєва І.Я., Каменюк Т.В.) та заняття з лікувальної фізкультури (вчитель Мунтян Т.В.), логопедичної ритміки (вчителі Король Т.А., Френц С.В.), хореографії (вчителі Ділєєв О.І., Кірієнко Л.Л.).

Проведений семінар став святом гармонії, єднання слова, руху та музик ... Читать дальше »

Переглядів: 539 | Додав: uondmr | Дата: 22.02.2011 | Коментарі (0)

19-20 лютого 2011року команда гімназії № 11 у складі учнів 10-11 класів: Босенко Каріни, Китаєва Антона, Удовенко Ганни, Краснікової Ольги, Циганок Анастасії (керівник команди - вчитель англійської мови Романенко Ольга Іванівна) взяла участь у Міжнародному дебатному турнірі «Дніпро-Open» 2011 за темою «Свободу преси треба обмежити».

Турнір проводився на базі гімназії №12 м.Дніпропетровська. Серед 26 команд загальноосвітніх навчальних закладів команда гімназії №11 м.Дніпродзержинська посіла ІV місце, а кращими спікерами визнано Китаєва Антона, учня 11 класу та Босенко Каріну, ученицю 10 класу гімназії №11.

Переглядів: 463 | Додав: uondmr | Дата: 21.02.2011 | Коментарі (0)

У м. Дніпродзержинську підведені підсумки огляду-конкурс кабінетів вчителів-дефектологів, логопедів, тифлопедагогів.

Переможцем огляду-конкурсу серед вчителів-тифлопедагогів визначено кабінет Засухи Олени Олександрівни, спеціаліста вищої кваліфікаційної категорії, вчителя-методиста загальноосвітнього комплексу «Дошкільний заклад компенсуючого типу-середня школа з класами охорони та корекції зору» №22 (директор Теліпко Лідія Іванівна).

Навчально-методичне забезпечення кабінету вчителя-тифлопедагога Засухи О.О. складається зі спеціалізованих навчальних програм для дітей з вадами зору, підручників, сучасних навчальних та методичних посібників, навчально-наочних посібників, ігор, конструкторів, матеріалів для розвитку дрібної моторики, алгоритмів-ілюстрацій для предметного,  сенсорного сприйняття та іншого навчального обладнання необхідного для роботи з дітьми з особливими потребами, яке відповідає навчально-корекційним ... Читать дальше »

Переглядів: 551 | Додав: uondmr | Дата: 21.02.2011 | Коментарі (0)

16 лютого 2011 року на базі середньої загальноосвітньої школи № 44 (директор Загородня Людмила Іванівна) пройшов  міський семінар – практикум заступників директорів шкіл з виховної роботи за участю заступника начальника  управління освіти і науки Кожемякіної  Ганни Іванівни.

Роботу закладу по створенню умов для формування всебічно розвиненої особистості, здатної до життєтворчості та самореалізації в соціальних умовах сучасного суспільства вміло презентувала заступник директора з  виховної роботи Шелаєва Наталія Володимирівна.

Для учасників семінару проведено екскурсію по школі (вчитель початкових класів Сергєєва Раїса Вікторівна), засідання в партнер-клубі «Не загубись серед бурхливих хвиль життя»  в межах профорієнтаційних проектів 11 – А і 11 – Б класів (класні керівники Шевченко Ольга Альбертівна, Соснова Валентина Анатоліївна),  свято спорту та здоров’я – зупинка на острові «З ... Читать дальше »

Переглядів: 1200 | Додав: uondmr | Дата: 18.02.2011 | Коментарі (0)

16 лютого 2011р. в  навчально-виховному комплексі №34 (директор Клюєвська Олена Петрівна) відбулася  зустріч педагогічного, учнівського, батьківського колективів закладу з представниками Всеукраїнської громадської екологічної організації «Фонд розвитку водоочисних технологій», в якій прийняли участь: голова правління фонду «ФРВТ».  Загороднюк Ю.В., керівник регіонального представництва фонду в Дніпропетровській області - Жижин В.П., директор Аульської хлорперелівної станції -  Алексієнко В.В., голова правління холдінгу «Золота формула» - Довженко І.  В..

Під час зустрічі заклад звітував про  завершення реалізації еколого-оздоровчої програми «Мала вода», яка була розроблена та здійснювалася за патронатом фонду «ФРВТ», підведені підсумки еколого-оздоровчої діяльності НВК № 34 за період  2005 – 2010 р.р.   В ході  заходу проведено презентацю підсумків реалізації еколого-оздоровчої програми «Мала вода»( директор НВК № 34 Клюєвська ... Читать дальше »

Переглядів: 676 | Додав: uondmr | Дата: 18.02.2011 | Коментарі (1)

В м.Дніпродзержинську на базі НВК №26 з 8 по 10 лютого 2011р. відбувся фінальний ІІ (обласний) тур Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року - 2011»  в номінації «Світова література».

Обласний конкурс «Вчитель року-2011» урочисто відкрився концертною програмою учнів   та вихованців НВК №26 (директор Сокуренко Л.В.).  На  конкурсі були присутні заступник міського голови  з питань діяльності виконавчих органів міської ради Сергій Михайлович Павлюк та начальник управління освіти і науки Ольга Миколаївна Баштаненко.

За перемогу змагались 9 вчителів світової літератури, які презентували свій досвід, провели  майстер-клас  та уроки. За результатами конкурсних випробувань  перемогу здобула  Трактинська Ольга Юріївна, вчитель світової літератури СЗШ №22 м.Дніпропетровська.

Учасники обласного конкурсу «Вчитель року-2011» та журі в НВК №26  переглянули виставку  ... Читать дальше »

Переглядів: 648 | Додав: uondmr | Дата: 14.02.2011 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 164 165 166 167 »