Головна » Архив новостей
21-22 грудня 2011 у м.Дніпропетровську відбувся Всеукраїнський семінар з питань формування єдиного регіонального інформаційно-освітнього простору. Метою семінару є визначення актуальних аспектів використання освітніх інформаційних технологій та їх вплив на модернізацію системи освіти; аналіз наукових та науково-педагогічних джерел із питань використання Інтернет - та медіаосвітніх технологій у навчально-виховному процесі. 

В рамках Всеукраїнського семінару на базі головного управління освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації проведено нараду щодо планування роботи місцевих органів управління освітою на 2012 рік. В нараді прийняли участь начальник управління освіти і науки міської ради Баштаненко О.М. та директори навч ... Читать дальше »
Переглядів: 546 | Додав: pula | Дата: 26.12.2011 | Коментарі (0)

14 грудня 2011 на базі середньої загальноосвітньої школи №23 відбувся семінар-практикум для вчителів англійської мови загальноосвітніх навчальних закладів за участю провідного спеціаліста управління освіти і науки Мовчан О.В. Тема семінару: «Використання інформаційно-комунікативних технологій на уроках англійської мови». 

Після  відкриття семінару з презентацією навчального закладу виступила директор школи Школяр Л.А., яка розповіла про історію, традиції та перспективи розвитку сучасного навчального закладу. 

Єлагіна Т.О., заступник директора з навчально-виховної роботи, у своєму виступі окреслила роль інформаційно-комунікативних технологій як зас ... Читать дальше »
Переглядів: 1571 | Додав: pula | Дата: 23.12.2011 | Коментарі (0)

7 грудня 2011 в середній загальноосвітній школі №18 відбулося відкрите засідання "Школи молодого викладача" за участі спеціаліста інспекторсько-методичної служби управління освіти і науки Заіки Н.І., керівника міського методичного об'єднання вчителів екології та основ споживчих знань, вчителя біології, вчителя-методиста НВК №26 Сліпченко О.П., керівника методичного об'єднання вчителів природничо-математичного циклу Клименко Л.І. 

Тема заняття: "Теоретико-методичні засади підготовки молодих педагогів до застосування технологій інтерактивного навчання".

Мета відкритого засідання: сприяти модернізації інноваційних напрямків навчання, впроваджуват ... Читать дальше »
Переглядів: 873 | Додав: pula | Дата: 19.12.2011 | Коментарі (0)

29 листопада 2011 проведено семінар-нараду вчителів математики загальноосвітніх навчальних закладів міста спільно з викладачами вищих навчальних закладів І-ІІІ рівнів акредитації на базі Дніпродзержинського технологічного коледжу державного технічного університету. Тема семінару «Впровадження інноваційних технологій в навчально-виховний процес. Формування прикладних математичних знань в профільній школі».

Учасникам семінару було продемонстровано відеоматеріали про історію та сьогодення ДТК. Директор ДТК ДДТУ, кандидат фізико-математичних наук, Олійник Леонід Олексійович, в своєму виступі висвітлив майбутні перспективи функціонування та розвитку вищих навчальних закладів нашого міста. Луніченко Наталія Володимирівна, спеціаліст інспекторсько-методично ... Читать дальше »
Переглядів: 872 | Додав: pula | Дата: 30.11.2011 | Коментарі (0)

24 листопада 2011 навчально-виховний комплекс №3 гостинно відкрив двері для вчителів світової літератури міста. Міський семінар-практикум з теми "Створення умов для розвитку творчої особистості на уроках світової літератури та в позаурочній діяльності" пройшов під девізом "Від творчого вчителя до творчого учня". 

Після урочистого відкриття семінару спеціалістом інспекторсько-методичної служби управління освіти і науки Згамою Т.П., директор НВК №3 Нагай Л.В. презентувала основні напрямки роботи педагогічного колективу закладу по створенню умов для розвитку креативності учнів. Досвідом використання технологій інтерактивного навчання з колегами поділилася вчитель світової літератури НВК №3, вчитель вищої категорії Кремень Т.М. &nbs ... Читать дальше »
Переглядів: 746 | Додав: pula | Дата: 28.11.2011 | Коментарі (0)

24 листопада 2011 на базі кінотеатру «Мир»  проведено конкурс  «Міс Осінь – 2011», який організовано виконавчим комітетом Дніпровської районної у місті ради спільно з управлінням освіти і науки міської ради. В конкурсі взяли участь 12 дівчат закладів освіти, які розташовані на території Дніпровського району:  ліцею НІТ №2 (1), ДАЛ №15 (2), СЗШ №30 (2), СЗШ №40 (3), СЗШ №29 (1), гімназії №39 (1), енергетичного технікуму (2). 
Конкурс краси «Міс Осінь» проводився з метою організації змістовного дозвілля, всебічного розвитку творчої, обдарованої молоді шляхом пропаганди здобутків національної культури і д ... Читать дальше »
Переглядів: 565 | Додав: pula | Дата: 28.11.2011 | Коментарі (0)

Головною метою Концепції проекту "Розвиток інтелектуального руху на Дніпропетровщині" є підвищення освітнього рівня молоді, створення додаткових умов для морального, психологічного та соціального розвитку підростаючого покоління, патріотичне виховання, пропаганда здорового способу життя в молодіжному середовищі.  

Завдання проекту:

- залучення дітей, підлітків, молоді в інтелектуальну творчість; 

- прикладне використання інтелектуального потенціалу молоді для рішення технічних, наукових, творчих і соціальних завдань;

... Читать дальше »

Переглядів: 725 | Додав: pula | Дата: 24.11.2011 | Коментарі (0)

17 листопада 2011 р. на базі гімназії №11 відбулося розширене засідання ради з освіти під головуванням начальника управління освіти і науки Баштаненко Ольги Миколаївни із запрошенням керівників загальноосвітніх навчальних закладів. 

На засідання ради були запрошені Кірковська І.С., завідувач кафедри романської філології Дніпропетровського національного університету ім.О.Гончара, Буряк Ж.А., завідувач лабораторії країнознавства при кафедрі романської філології Дніпропетровського національного університету ім.О Гончара, Лісовенко М.В., головний спеціаліст міжнародного відділу Центрального комітету профспілки металургів та гірняків України, випускниця гімназії №11  2001 року.

Переглядів: 492 | Додав: pula | Дата: 21.11.2011 | Коментарі (0)

Бувають зустрічі, що забуваються одразу, а бувають такі, що викарбовуються в пам'яті на довгі роки і теплим відголоском приємних спогадів раз у раз виринають з глибин душі.Такою незабутньою стала для учнів та вчителів гімназії №39 зустріч з консулом Польщі Яном Гранатом, який перебував у м.Дніпродзержинську 16 листопада за запрошенням начальника управління освіти і науки міської ради Баштаненко О.М. та Голови спілки поляків у місті Карабанько Ж.П. в рамках програми «Польська осінь в Дніпродзержинську». 

Гімназисти зустріли пана консула у супроводі заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Павлюка С.М., начальника управління освіти і науки міської ради Баштаненко О.М., Голови спілки поляків у м.Дніпрод ... Читать дальше »
Переглядів: 552 | Додав: pula | Дата: 18.11.2011 | Коментарі (0)

26 жовтня 2011 року управлінням освіти і науки на базі СЗШ №19 (директор Л.Сухракова) проведено круглий стіл «Педагогічна майстерня впровадження здоров’язбережувальних технологій в екологічному освітньому просторі Дніпродзержинського регіону», мета якого – запровадження експериментальної екологічної діяльності в навчально-виховних закладах міста. 

В роботі круглого столу взяли участь Ольга Баштаненко – начальник управління освіти і науки, координатор експериментальної роботи базових закладів освіти, Лариса Горяна – Президент Міжнародної академії культури безпеки, екології та здоров’я, к., пед., н., доц. кафедри філософії та освіти дорослих ВНЗ «Університет менеджменту освіти» АПН України, науковий керівник експерименту; Ніна Заіка – спец ... Читать дальше »
Переглядів: 671 | Додав: pula | Дата: 10.11.2011 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 162 163 164 165 166 ... 168 169 »