Головна » Архив новостей

У представництві Європейського Союзу в Україні взято до уваги досвід роботи євроклубів м.Дніпродзержинська.

Нещодавно у Києві у представництві ЄС в Україні відбулася зустріч з керівниками євроклубівського руху України. Місто Дніпродзержинськ на ній представила Л.Долина, спеціаліст інспекторсько-методичної служби управління освіти і науки міської ради, координатор закладів освіти міста з міжнародних питань та євроінтеграції, керівник мережі євроклубів.

Зустріч пройшла за участю Юргіса Вілчінскаса, керівника відділу преси та інформації, і Вікторії Давидової, радника з питань преси та інформації Представництва ЄС в Україні. У ході спілкування керівники євроклубів мали можливість розповісти про їх діяльність у своїх містах і регіонах, про акції, проекти, програми, щ ... Читать дальше »

Переглядів: 340 | Додав: pula | Дата: 26.01.2015 | Коментарі (0)

14 січня 2015 в приміщенні комунального закладу «Середня загальноосвітня школа №34 м.Дніпродзержинська» відбулись урочистості з нагоди  успішного завершення проекту «Безпечне та якісне  харчування дітей - запорука здоров’я нації». Кошти на його втілення школа отримала шляхом перемоги у Всеукраїнському конкурсі проектів та програм міського самоврядування.

Шлях до сьогоднішнього дня був складним, та перемога, здобута в цей нелегкий для держави час, завдяки розумінню, підтримці та небайдужості багатьох людей.

На урочистостях присутні Дніпродзержинський міський голова Сафронов Станіслав Олександрович, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради, директор департаменту молоді та спорту міської ради П ... Читать дальше »

Переглядів: 359 | Додав: pula | Дата: 15.01.2015 | Коментарі (1)

Шановні колеги! 

Щиро вітаю Вас з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим! 

Бажаю Вам, Вашим родинам та ввіреним Вам колективам бути здоровими і щасливими, багатими і веселими, життєрадісними і усміхненими. Нехай Ваші серця будуть зігріті любов’ю і теплом, домівки повняться добром, радістю та Божим благословінням, а очі світяться щастям. Нехай з останніми хвилинами Старого року Вас покинуть турботи та негаразди, а Новий рік буде щедрим на цікаві плани, нові досягнення та професійні перемоги. Бажаю щоб Різдвяна зоря запалила у Ваших серцях вогонь віри та любові, надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії!

З по ... Читать дальше »

Переглядів: 371 | Додав: pula | Дата: 29.12.2014 | Коментарі (0)

17 грудня 2014 в комунальному закладі «Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад – І-ІІ ступенів – академічний ліцей №15 м.Дніпродзержинська» відбувся міській семінар-практикум вчителів світової літератури «Духовні домінанти часу: мотивація, інновація, креативність».

Незвичайно  учні  зустрічали гостей: живі казкові герої – Білосніжка і сім гномів, Кай і Герда, лялька Суок, скоморохи, веселі бджілки, козаки – вітали вчителів і фотографувалися з ними. Семінар складався з декількох модулів.

Організаційний модуль відкрила  директор закладу Ніколаєнко  Лариса Петрівна презентацією «НВК-ДАЛ №15 – експериментальний навчальний заклад», а потім запросила всіх ... Читать дальше »

Переглядів: 497 | Додав: pula | Дата: 26.12.2014 | Коментарі (0)

5 грудня 2014 у рамках робочого візиту делегатів Представництва ЄС в Україні до міста Дніпродзержинська на базі гімназії №39 за участю О.Черненко, першого заступника міського голови, С.Павлюка, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради, директора департаменту молоді та спорту міської ради, Л.Запорожченко, наукового співробітника європейської освіти ДОІППО відбулося відкрите засідання євроклубів міста.

Урочисті збори з нагоди його проведення відкрив Сергій Павлюк. Він представив членів делегації представництва ЄС в Україні, окреслив мету їх перебування у м.Дніпродзержинську, підкреслив важливість зустрічі для євроклубівців міста, побажав учнівській молоді безперервного руху вперед, продовження ... Читать дальше »

Переглядів: 540 | Додав: pula | Дата: 17.12.2014 | Коментарі (0)

Під такою назвою на базі Центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів (директор Донченко І.Л.) за ініціативою активістів євроклубівського руху міста у рамках освітньої програми «Польська осінь у м.Дніпродзержинську – 2014» відбулася ІІ міська науково – практична конференція, присвячена видатному діячу Придніпров’я І.Ясюковичу.

Ще 20 років тому прізвище фактичного засновника і першого директора Дніпровського заводу в селі Кам’янському було відоме тільки вузькому колу фахівців. Проте Кам’янське  зобов’язане своїм перетворенням із сонного села на справжній  промисловий і культурний центр саме йому. Сліди діяльності Ясюковича присутні скрізь: на металургійному комбінаті, у театрі, у православному та католицькому храмах, у будинках Верхньої колонії, гімназ ... Читать дальше »

Переглядів: 394 | Додав: pula | Дата: 17.12.2014 | Коментарі (0)

Вже вдруге за ініціативою учнівської молоді євроклубівського руху м.Дніпродзержинська, який очолює Л.Долина, керівник закладів освіти міста з питань міжнародної діяльності та євроінтеграції у рамках програми «Польська осінь у Дніпродзержинську» відбулися зустрічі з Генеральним Консулом Польщі та представниками польської спільноти, освітні, інформаційно - просвітницькі заходи, конкурси.

Початком «Польської осені у Дніпродзержинську – 2014» стали урочисті збори, присвячені Дню Незалежності Польщі, які пройшли у навчально-виховному комплексі №3 (директор Нагай Л.В.) за участю П.Скурського, голови Дніпропетровської обласної організації «Центр польської  культури ім.Кароля Войтили», Л.Козловської, голови спілки поляків м.Дніпродзержинська, О.Слоневського, члена правлінн ... Читать дальше »

Переглядів: 411 | Додав: pula | Дата: 17.12.2014 | Коментарі (0)

За ініціативою Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України у партнерстві з Національною академією педагогічних наук України та Профспілкою працівників освіти і науки України видавництво «Шкільний світ» започаткувало конкурс  «Школа XXІ століття».

Конкурс  засновано у буремні часи початку Революції Гідності і з того часу його аудиторія шириться і набуває все більшого охоплення.

Конкурс є загальнонаціональним і проводиться задля визначення найкращих менеджерів освітянської ниви, ушанування такої важкої та потрібної суспільству і державі праці педагогів і управлінців.

5 грудня 2014 у Києві відбулося урочисте нагородження кращих закладів освіти України – «Школа ХХІ сто ... Читать дальше »

Переглядів: 459 | Додав: pula | Дата: 12.12.2014 | Коментарі (0)

Згідно з річним планом роботи управління освіти і науки міської ради 04 грудня 2014 на базі КЗ «Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа – інтернат зі спеціальним відділенням для дітей, які потребують корекції розвитку – центр розвитку дитини «Гармонія» м.Дніпродзержинська» відбувся міський семінар-практикум директорів загальноосвітніх навчальних закладів на тему: «ОСОБЛИВІ ДІТИ: ресурси сучасного загальноосвітнього навчального закладу».

Баштаненко О.М., начальник УОіН, відкрила міський семінар директорів та виступила з доповіддю «Інноваційний підхід до діяльності закладу для дітей з особливими потребами».

Директор НВК «Гармонія» Вінник А.В. ... Читать дальше »

Переглядів: 522 | Додав: pula | Дата: 09.12.2014 | Коментарі (0)

В Анталії (Туреччина) у період з 24-26 листопада 2014 проходив Чемпіонат Європи серед клубів. У складі команди України у Чемпіонаті взяли участь і спортсмени КЗ «ДЮСШ №4» - Коржавіна Юліана, Родик Станіслав, Фаль Роман, Швець Ярослав. Коржавіна Юліана, учениця 9 класу КЗ «СЗШ №44» стала переможницею даного Чемпіонату!

28-30 листопада 2014 там же пройшов турнір Світового рейтингу, на якому спортсмен КЗ «ДЮСШ №4» – Родик Станіслав посів третє місце.

Переглядів: 380 | Додав: pula | Дата: 04.12.2014 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 148 149 150 151 152 ... 179 180 »