Головна » Архив новостей

10 квітня 2014 за ініціативи начальника управління освіти і науки О.М.Баштаненко, методиста методичного кабінету управління освіти і науки В.А.Ващенко був проведений семінарів-практикумів для директорів загальноосвітніх навчальних закладів міста на базі комунального закладу «Середня загальноосвітня школа №25 м.Дніпродзержинська». 

З доповіддю виступила директор школи Т.Я.Онищенко про необхідність модернізації управлінської діяльності як складової якісного розвитку навчального закладу. Виступ продовжила заступник директора з виховної роботи І.Є.Бесєдіна, акцентувавши свою увагу на впровадженні державно-громадського управління школою, що в даний час є найбільш вдалим поєднанням не просто управлінських методик, а, перш за все, - основою злиття сім’ї і школи, їхнього співжиття, співпраці і співтвор ... Читать дальше »

Переглядів: 694 | Додав: pula | Дата: 16.04.2014 | Коментарі (0)

08 квітня 2014 на базі комунального закладу «Середня загальноосвітня школа №25 м.Дніпродзержинська» пройшов міський семінар-практикум для вчителів початкових класів «Формування основних компетентностей молодших школярів шляхом використання потенційних можливостей педагога в інноваційній діяльності».

Відкрила семінар та ознайомила всіх присутніх з планом і задачами заходу заступник начальника управління освіти і науки О.В.Мальцева. Директор школи Онищенко Т.Я. презентувала діяльність закладу за основними напрямками роботи.

Для всіх учасників семінару була проведена оглядова екскурсія закладом, під час якої вчителі переглянули кабінети, рекреації, бібліотеку, спальну та ігрову кімнату, спортивну залу, а також ознайомилися з методичною виставкою та виставками д ... Читать дальше »

Переглядів: 741 | Додав: pula | Дата: 14.04.2014 | Коментарі (0)

05 квітня 2014 на спортивній базі СК «Прометей» відбулися міські змагання «Тато, мама, я – спортивна сім'я», участь взяли всі сім'ї – переможці відбіркових змагань, які проходили в нашому місті протягом березня місяця. Організатор «Дніпродзержинський центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» за підтримки Дніпродзержинської благодійної організації «Центр культури та мистецтв «Златоуст» і ТМ «Живчик».

Участь прийняло 9 сімей (по 3 сім'ї з кожного району міста). Відкриття заходу розпочалося з урочистого входу команд під дружні оплески глядачів залу. Всіх присутніх своїм танцювальним номером порадувала команда «Супер Пауер» (призери кубка України з Черлідингу, керівник Залогина Т.В. ... Читать дальше »

Переглядів: 371 | Додав: pula | Дата: 11.04.2014 | Коментарі (0)

04 квітня 2014 на базі Дніпродзержинського коледжу фізичного виховання відбулась першість міста з танцювальної аеробіки. В цих змаганнях прийняли участь 20 шкіл міста – це понад 200 школярів. Яскравість, складність, емоційність виступів захопили усіх присутніх у залі. В тяжкій боротьбі перше місце та фаворитами сезону стала СЗШ №44, друге місце посіла команда дівчат СЗШ №40 та на третій сходинці опинилась збірна команда СЗШ №23.

Переможців вітаємо!!! Бажаємо всім здоров’я і наснаги!

Переглядів: 325 | Додав: pula | Дата: 10.04.2014 | Коментарі (0)

З 01 по 04 квітня 2014 в м. Києві відбувся ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України за напрямком «Історія».

Серед переможців цього конкурсу – двоє представників Дніпродзержинська. Це учениця 11 класу СЗШ №30 Буланова Ангеліна та учень 11 класу технічного ліцею Дяченко Дмитро. Ці юні дніпродзержинці посіли на Всеукраїнському конкурсі І місце.

Анегеліна Буланова представила роботу «Повсякденне життя мешканців Кам’янського уроки Першої світової війни (1914 – кінець 1917 рр.)». Найвищою оцінкою її роботи стало запрошення бути співавтором ювілейної книги-альманаху «Україна в Перші ... Читать дальше »

Переглядів: 354 | Додав: pula | Дата: 09.04.2014 | Коментарі (0)

Відповідно до пункту 6.1 Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 6 жовтня 2010 р. № 930, (зі змінами) 03 та 04 квітня 2014 року було проведено засідання міської атестаційної комісії.

У 2014 році атестаційною комісією ІІ рівня управління освіти і науки міської ради атестовано 329 педагогів, з них 237 – із загальноосвітніх шкіл, 80 - із дошкільних закладів, 7 – із позашкільних закладів, 2 – із територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Баглійського району, відділення реабілітації змішаного типу для  інвалідів та дітей – інвалідів з розумовою відсталістю, 3 – із управління освіти і науки міської ради. Порушено клопотання про атестацію 15 педагогів перед атестацій ... Читать дальше »

Переглядів: 462 | Додав: pula | Дата: 08.04.2014 | Коментарі (0)

20 березня 2014 на базі комунального закладу «Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад – І-ІІ ступенів – академічний ліцей №15 м.Дніпродзержинська» був проведений міський семінар-практикум вчителів фізичної культури на тему: «Інноваційні підходи до організації та проведення фізкультурно-спортивної роботи в закладі, впровадження моніторингу фізичної підготовленості учнів». Очолювала семінар спеціаліст ІМС управління освіти і науки міської ради Фіалко В.В.

 

Було запрошено 27 учасників, яких гостинно зустрічали працівники закладу, супроводжували їх з однієї творчої майстерні до іншої.

... Читать дальше »

Переглядів: 424 | Додав: pula | Дата: 26.03.2014 | Коментарі (0)

19 березня 2014 відбувся на базі комунального закладу «Середня загальноосвітня школа №35 м.Дніпродзержинська» (директор С.І.Бичко) міський семінар-практикум для вчителів фізики та астрономії загальноосвітніх навчальних закладів. Семінар, організований  за ініціативою начальника управління освіти і науки міської ради О.М.Баштаненко та за участю методиста УОіН Н.В.Луніченко.         

Що є зараз головним у сучасній школі? Формування інтелектуальної  особистості учня, забезпечення умов самореалізації креативної особистості відповідно до її здібностей та інтересів, впровадження інноваційних технологій навчання та виховання школярів. Саме ці актуальні теми розкрили в своїх доповідях керівник семінару Н.В.Луніченко, директор СЗШ №35 С.І.Бичко, заступник директ ... Читать дальше »

Переглядів: 321 | Додав: pula | Дата: 25.03.2014 | Коментарі (0)

«Дніпродзержинський центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» за підтримки Дніпродзержинської благодійної організації «Центр культури та мистецтв «Златоуст» 15 березня 2014, провів відбіркові змагання Баглійського району «Тато, Мама, я - спортивна сім'я», участь в яких взяло 8 сімей на базі комунального закладу «Середня загальноосвітня школа №19 м.Дніпродзержинська». Величезна кількість позитивних емоцій і незабутніх вражень залишаться в пам'яті дітей і батьків надовго. Сім'ї учасники:
1. сім’я Семенюк – НВК №3;
2. сім’я Васильків – ... Читать дальше »
Переглядів: 397 | Додав: pula | Дата: 21.03.2014 | Коментарі (0)

Є дні, що минають  непомітно і зникають без сліду, нічого не залишаючи по собі, нічого не знаменуючи собою. Але є день, що ніколи не минає, що завжди з нами, бо він увібрав у себе безсмертне дихання душі українського народу. Україна у долі своїй має такий день – 9 березня. День, який явив світові Шевченка – великого сина великого народу.

Цього року вся Україна святкує 200-річчя з дня народження Кобзаря. Не залишилися осторонь і педагогічний та учнівський колективи комунального закладу «Середня загальноосвітня школа №38 ім.І.О.Секретнюка м.Дніпродзержинська». Так, 3 березня 2014 на базі цієї школи пройшло свято, у якому взяли участь не тільки ... Читать дальше »
Переглядів: 547 | Додав: pula | Дата: 20.03.2014 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 146 147 148 149 150 ... 168 169 »