Головна » Архив новостей

25 квітня 2014 на Новому Курилівському котловані в лівобережній частині міста керівниками гуртків центру туризму і краєзнавства «Горицвіт» були проведені міські змагання з техніки водного туризму «Відкриття сезону – 2014» серед школярів навчально-виховних закладів. Вони проводились з метою подальшого розвитку спортивного туризму в м.Дніпродзержинську, сприянню формування здорового способу життя, прищепленню учням позитивних ціннісних морально – етичних та інтелектуальних пріоритетів, забезпеченню умов для зміцнення фізичного здоров’я, перевірки та підвищення рівня технічної та тактичної майстерності спортсменів – туристів, пропаганди та популяризації спортивного туризму серед школярів.

В змаганнях  взяли участь команди: технічний ліцей, НВО- ліцей НІТ, НВК №7, ... Читать дальше »

Переглядів: 340 | Додав: pula | Дата: 29.04.2014 | Коментарі (0)

Міністерством екології та природних ресурсів України, Українським центром міжнародних виставок, конференцій та форумів (м.Київ, Броварський проспект, 15) проведено 23-25 квітня 2014 року Міжнародний екологічний форум «Довкілля для України». Однією з важливих складових Форуму стала VІІ Міжнародна виставка «Довкілля 2014», в розділи якої входить екологічна освіта та наука.   

З огляду на важливість екологічної освіти і виховання учнівської молоді, збереження природного середовища, сприятливого для здоров’я і життя людини, з метою презентації інноваційної науково-дослідної та експериментальної діяльності навчально-виховних закладів з впровадження безперервної екологічної освіти, у виставці прийняли участь управління освіти і науки міської ради, НВК №7, 13, 26, СЗШ №4, 19, 35, ... Читать дальше »

Переглядів: 405 | Додав: pula | Дата: 29.04.2014 | Коментарі (0)

Щороку в рамках місячника екологічного виховання та здорового способу життя в комунальному закладі «Середня загальноосвітня школа №44 м.Дніпродзержинська» проводиться традиційний фестиваль здоров’я, краси та грації. Він проводиться протягом 3-х днів: 1 день – свою майстерність у конкурсі фізкультхвилинок показують учні 1-х-2-х класів, 2-ий день – учні   3-4-х класів, 3-ій день – змагаються в конкурсі з танцювальної аеробіки учні 5-11-х класів.

Танцюють усіма класами, і хлопчаки, і дівчата, виконуючи складні акробатичні трюки, підтримки, містки, шпагати, сальто і т.д. Ретельно продумуються елементи костюмів, завдяки чому ці свята стають яскравими і незабутніми. Як правило, журі оцінює синхронність, костюми, оригінальність, складність виконуваних елементів.

... Читать дальше »

Переглядів: 353 | Додав: pula | Дата: 24.04.2014 | Коментарі (0)

21 квітня 2014 за підтримки Дніпродзержинської благодійної організації «Центр культури та мистецтв «ЗЛАТОУСТ» 45 вихованців НВК «Гармонія» взяли участь у VII єпархіальному фестивалі «Пасха Красна на Приоріллі» на території Свято-Успенського храму с.Китайгород Царичанського району. На фестивалі  діти мали змогу переглянути виставку декоративно-ужиткового мистецтва вихованців недільних шкіл області, а також спостерігати за яскравим видовищем «Парад писанок і вишиванок».

Зразковий хореографічний ансамбль «Дніпрові зорі» (керівник Ділєєв О.І.) був учасником концертної програми, виконавши на головній сцені танцювальну композицію «Моя країна - Україна». Колектив було нагороджено Дипломом ГРАН-ПРІ  у номінації «Хореографічна майстер ... Читать дальше »

Переглядів: 486 | Додав: pula | Дата: 23.04.2014 | Коментарі (0)

Всеукраїнський фізкультурно-патріотичний фестиваль школярів України «Козацький гарт-2014» має на меті залучення дітей та підлітків до регулярних занять фізичною культурою та спортом, підвищення соціальної активності і зміцнення здоров’я учнівської молоді, поліпшення національно-патріотичного виховання учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

Міський етап цього заходу був проведений 14-17 квітня 2014 на базах КЗ СЗШ №23, КЗ СЗШ №10, КЗ СЗШ №40 для учнів навчально-виховних закладів міста.

В змаганнях взяли участь 38 команд. Загальна кількість учасників – 532 чоловіка.

Після урочистого відкриття фестивалю для учнів 5-10 класів були проведені змагання з загальної фізичної підготовки, де учні демонстрували свої уміння і навич ... Читать дальше »

Переглядів: 369 | Додав: pula | Дата: 22.04.2014 | Коментарі (0)

16 квітня 2014 відбувся на базі комунальної організації «Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» №13 міський семінар-практикум для вчителів російської мови, літератури, світової літератури за темою «Формування та розвиток інноваційного потенціалу  особистості в умовах реалізації компетентнісного підходу на уроках російської мови, літератури,  світової  літератури».

Відкрила семінар спеціаліст ІМС управління освіти і науки Т.П.Згама, яка підкреслила, що компетентнісний підхід – не лише один з тих чинників, що сприяють модернізації змісту освіти, він доцільно  доповнює  низку освітніх інновацій і класичних підходів, що допомагають освітянам гармонійно поєднувати позитивний досвід для реалізації сучасних ос ... Читать дальше »

Переглядів: 419 | Додав: pula | Дата: 22.04.2014 | Коментарі (0)

10 квітня 2014 за ініціативи начальника управління освіти і науки О.М.Баштаненко, методиста методичного кабінету управління освіти і науки В.А.Ващенко був проведений семінарів-практикумів для директорів загальноосвітніх навчальних закладів міста на базі комунального закладу «Середня загальноосвітня школа №25 м.Дніпродзержинська». 

З доповіддю виступила директор школи Т.Я.Онищенко про необхідність модернізації управлінської діяльності як складової якісного розвитку навчального закладу. Виступ продовжила заступник директора з виховної роботи І.Є.Бесєдіна, акцентувавши свою увагу на впровадженні державно-громадського управління школою, що в даний час є найбільш вдалим поєднанням не просто управлінських методик, а, перш за все, - основою злиття сім’ї і школи, їхнього співжиття, співпраці і співтвор ... Читать дальше »

Переглядів: 693 | Додав: pula | Дата: 16.04.2014 | Коментарі (0)

08 квітня 2014 на базі комунального закладу «Середня загальноосвітня школа №25 м.Дніпродзержинська» пройшов міський семінар-практикум для вчителів початкових класів «Формування основних компетентностей молодших школярів шляхом використання потенційних можливостей педагога в інноваційній діяльності».

Відкрила семінар та ознайомила всіх присутніх з планом і задачами заходу заступник начальника управління освіти і науки О.В.Мальцева. Директор школи Онищенко Т.Я. презентувала діяльність закладу за основними напрямками роботи.

Для всіх учасників семінару була проведена оглядова екскурсія закладом, під час якої вчителі переглянули кабінети, рекреації, бібліотеку, спальну та ігрову кімнату, спортивну залу, а також ознайомилися з методичною виставкою та виставками д ... Читать дальше »

Переглядів: 739 | Додав: pula | Дата: 14.04.2014 | Коментарі (0)

05 квітня 2014 на спортивній базі СК «Прометей» відбулися міські змагання «Тато, мама, я – спортивна сім'я», участь взяли всі сім'ї – переможці відбіркових змагань, які проходили в нашому місті протягом березня місяця. Організатор «Дніпродзержинський центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» за підтримки Дніпродзержинської благодійної організації «Центр культури та мистецтв «Златоуст» і ТМ «Живчик».

Участь прийняло 9 сімей (по 3 сім'ї з кожного району міста). Відкриття заходу розпочалося з урочистого входу команд під дружні оплески глядачів залу. Всіх присутніх своїм танцювальним номером порадувала команда «Супер Пауер» (призери кубка України з Черлідингу, керівник Залогина Т.В. ... Читать дальше »

Переглядів: 365 | Додав: pula | Дата: 11.04.2014 | Коментарі (0)

04 квітня 2014 на базі Дніпродзержинського коледжу фізичного виховання відбулась першість міста з танцювальної аеробіки. В цих змаганнях прийняли участь 20 шкіл міста – це понад 200 школярів. Яскравість, складність, емоційність виступів захопили усіх присутніх у залі. В тяжкій боротьбі перше місце та фаворитами сезону стала СЗШ №44, друге місце посіла команда дівчат СЗШ №40 та на третій сходинці опинилась збірна команда СЗШ №23.

Переможців вітаємо!!! Бажаємо всім здоров’я і наснаги!

Переглядів: 321 | Додав: pula | Дата: 10.04.2014 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 145 146 147 148 149 ... 168 169 »