Головна » Архив новостей
Відповідно плану роботи управління освіти і науки Дніпродзержинської міської ради  в рамках реалізації безперервної екологічної освіти 17 квітня 2012 в комунальному закладі «Середня загальноосвітня школа №35» відбувся міський семінар–практикум  для вчителів екології за темою «Інноваційні підходи до формування екологічної компетентності учнівської молоді». 

Метою семінару було сприяти формуванню екологічної компетентності учнів шляхом інтеграції екології у зміст більшості навчальних предметів, запровадження курсів екологічного спрямування, забезпечити безперервну екологічну освіту школярів. В семінарі взяли участь: Григорова М.О., к.б.н., методист ДОІППО, Трофіменко М.О., к.х.н., доц.кафедри екології ДДТУ, представники шкіл міста ... Читать дальше »
Переглядів: 464 | Додав: pula | Дата: 19.04.2012 | Коментарі (0)

11 квітня 2012 в приміщенні Центру позашкільної роботи та дитячої творчості ім.О.Кошового відбувся  традиційний ІХ фестиваль знавців французької мови «Під небом Парижу». 

В цьому році ми присвятили його порам року. Завдяки старанній підготовці спеціаліста управління освіти і науки Мовчан О.В., педагогів, учнів під керівництвом оргкомітету у складі вчителів французької мови гімназії №11 Черкасової Т.В. та колегіуму №16 Ткаченко І.В., Савенкової О.Ю., фестиваль став дійсним святом весни, музики і талантів. Численних глядачів причарували пісні, хореографічні композиції та театральні міні–вистави французькою мовою. Найактивнішими були колективи гімназії №11 та колегіуму №16, але всім присутнім також сподобались виступи НВК №3, СЗШ №4, 19, 22, 29, ... Читать дальше »
Переглядів: 391 | Додав: pula | Дата: 18.04.2012 | Коментарі (0)

В 2012 році IV етап ІІ Всеукраїнської олімпіади з екології, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України проведено в Дніпропетровській області. Прийняти поважних гостей випало честь м.Дніпродзержинську. Управління освіти і науки Дніпродзержинської міської ради спільно з головним управлінням освіти і науки облдержадміністрації, ДОІППО здійснило ряд організаційно-методичних заходів щодо якісної підготовки програми перебування делегацій України на гостинній Дніпропетровщині. У Всеукраїнській олімпіаді з екології брали участь 27 делегацій із усіх куточків України. Поважне журі олімпіади – це науковці вищих навчальних закладів м.Києва, Донецька, Дніпропетровська, Чернігова, Севастополя, Запоріжжя, Миколаєва, Одеси, Івано-Франківська тощо. Координацію дій членів журі та об’єктивність оцінювання учнів-у ... Читать дальше »
Переглядів: 1071 | Додав: pula | Дата: 28.03.2012 | Коментарі (0)

Любі жінки! 

Щиро і сердечно вітаю Вас з чудовим весняним святом 8 Березня!

Нехай кожен ваш день буде сонячним і радісним, нехай довкола вас панують любов і гармонія, а на вашу честь розквітають квіти й звучить музика. 

Будьте завжди усміхнені, сповнені надій та оптимізму. 

Переглядів: 449 | Додав: pula | Дата: 07.03.2012 | Коментарі (0)

Найулюбленішим видом методичної роботи майже для всіх вчителів математики є семінари-практикуми прикладного характеру. В останній день зими, 29 лютого 2012,  гостинно відкрила двері  СЗШ №23 для своїх гостей – учасників міського семінару за темою: «Сучасні методичні підходи до викладання математики. Застосування спільної проектної діяльності учнів та вчителів». Невипадково управлінням освіти і науки було обрано цей навчальний заклад для підготовки та проведення методичного заходу саме з цієї теми. 


В СЗШ № 23 працюють творчі вчителі математики, фізики, інформатики, які одні з найперших стали запроваджувати інформаційно – комунікаційні технології навчання на своїх уроках. В ході семінару вчитель Кібальник О.М. ... Читать дальше »
Переглядів: 1239 | Додав: pula | Дата: 05.03.2012 | Коментарі (0)

24 лютого 2012 на базі СЗШ №23 відбувся єдиний телеурок, присвячений 80-річчю Дніпропетровщини на тему «Витоки та сучасний розвиток народного петриківського розпису. Петриківська квітка». Вчитель образотворчого мистецтва Відмінник освіти України Зубкова Т.М. розпочала урок з відео звернення голови Дніпропетровської облдержадміністрації О.Ю.Вілкула. На уроці Тамара Миколаївна  познайомила учнів  з історією петриківського розпису.На уроці панувала творча атмосфера, і не тільки діти проявили зацікавленість, а й вчителі, які були присутні на уроці. Малюнки учнів засвідчили, що вони отримали хороші знання на уроці. Петриківський декоративний розпис д ... Читать дальше »
Переглядів: 794 | Додав: pula | Дата: 01.03.2012 | Коментарі (0)

21 лютого 2012 на базі СЗШ №4 ім.А.С.Макаренка (директор Клімова Н.А.) відбувся семінар для вчителів французької мови загальноосвітніх навчальних закладів міста на тему «Активні форми проведення уроків та навчання говоріння на уроках іноземної мови».

Вчитель французької мови, вчитель-методист СЗШ №4 ім.А.С.Макаренка Полідва Л.П. провела урок у 9-А класі на тему «Поговоримо про спорт». Вдале використання інформаційних технологій, рольових ігор, різноманітних методів, тестових форм контролю знань учнів сприяли формуванню міцних комунікативних навичок. Під керівництвом свого вчителя учні 6-8 класів підготували позакласний захід  «Вивчати та знати французьку мову це необхідно і цікаво», під час якого прозвучали пісні, вірші відомих французьких поетів. ... Читать дальше »
Переглядів: 687 | Додав: pula | Дата: 28.02.2012 | Коментарі (0)

Відповідно до річного плану роботи управління освіти і науки Дніпродзержинської міської ради, в межах обласного проекту «Новій Дніпропетровщині – новий стандарт освіти», з метою надання практичної допомоги заступникам директорів з навчально-виховної роботи (ІІ-ІІІ ступенів) 16 лютого 2012 у СЗШ №25 (директор Онищенко Т.Я.) відбувся міський семінар заступників директорів шкіл на досить актуальну тему: «Використання інформаційно-комунікаційних технологій в навчально-виховному процесі як ефективний засіб розвитку особистості». На семінарі були присутні завучі всіх шкіл міста.

Розпочала роботу семінару В.А.Ващенко, спеціаліст ІМС управління освіти і науки міської ради, яка наголосила на необхідності оновлення змісту освіти через впровадження інформаційно-к ... Читать дальше »
Переглядів: 607 | Додав: pula | Дата: 27.02.2012 | Коментарі (0)

15 лютого 2012 на базі НВК №13 відбувся міський семінар вчителів курсу «Основи споживчих знань» на тему «Формування грамотної споживчої поведінки та правової культури молодших школярів шляхом викладання курсу «Основи споживчих знань».  
        
Спеціаліст ІМС управління освіти і науки міської ради Заіка Н.І. розкрила інноваційні підходи до впровадження споживчої освіти в навчально-виховний процес. Директор НВК №13 Єфремова Л.С. познайомила присутніх з системою навчання та виховання сталої особистості школяра. Заступник директора з навчально-виховної роботи Зайва І.П. звернула увагу присутніх на методичні засади впровадження споживчої освіти в  початковій школі закладу. 
Переглядів: 725 | Додав: pula | Дата: 17.02.2012 | Коментарі (0)

02 лютого 2012 на базі НВК «Гармонія» відбулося розширене засідання  ради з освіти із запрошенням директорів загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, представників управління охорони здоров'я, правоохоронних органів та соціальних структур. 

На розширеному засіданні ради з освіти було заслухано питання:

- спеціаліста ІМС управління освіти і науки Чобанян С.О. про співпрацю навчально-виховних закладів з лікувальними установами щодо медичного обслуговування дітей, формування та збереження їх здоров'я на виконання наказу МОЗ від 16.08.2010 №682 «Про удосконалення медичного обслуговування учнів загальноосвітніх навчальних закладів», наказу ... Читать дальше »
Переглядів: 401 | Додав: pula | Дата: 09.02.2012 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 124 125 126 127 128 ... 131 132 »