Головна » Архив новостей
Третій рік поспіль 30 листопада 2012 в середній загальноосвітній школі №25 м.Дніпродзержинська проведено соціальний флеш-моб «Я толерантна людина!». Ініціаторами є учні. На подвір'ї школи учні 11-А, 11-Б, 6-А класів, під керівництвом Кутової В.В., створили фігури, які символізують толерантне відношення учнівської молоді закладу до людей хворих на СНІД та носіїв ВІЛ-інфекції.
Переглядів: 368 | Додав: pula | Дата: 03.12.2012 | Коментарі (0)

Управління освіти і науки міської ради проводить ІІ міський етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін. Учнівські олімпіади передбачають інтелектуальні змагання найбільш підготовлених та зацікавлених школярів, які мають глибокі знання, вміють їх застосовувати в нестандартних ситуаціях при розв’язуванні складних олімпіадних завдань. Протягом листопада 2012 вже відбулись олімпіади з української, російської мов та літератур, історії, географії, хімії, біології, математики, фізики. 11 листопада в колегіумі №16 гостинно відкрили аудиторії для учасників міської математичної олімпіади. Загалом 249 учнів 6-11-х класів всіх шкіл міста взяли участь в цій олімпіаді. В цьому році завдання з математики було запропоновано через мережу Інтернет за півгодини до початку олімпіади. Адміністрація колегіуму №16 на чолі з директо ... Читать дальше »
Переглядів: 469 | Додав: pula | Дата: 29.11.2012 | Коментарі (0)

З наступного 2013-2014 навчального року в усіх навчальних закладах України з 5 класу викладатиметься друга іноземна мова. Одною з них обов'язково повинна бути англійська. На сьогоднішній день «другою мовою» в нашому місті є французька та німецька. Дві мови вивчають 1601 учень в навчальних закладах: СЗШ №4 ім.А.С.Макаренка, гімназії №11, колегіумі №16, СЗШ №21, 29, 44, гімназії №39. Для популяризації вивчення іноземних мов управлінням освіти і науки організована і продовжується спільна робота з кафедрою романської філології факультету української й іноземної філології та мистецтвознавства Дніпропетровського національного університету імені О.Гончара. 

Вже стала традиційною участь учнів нашого міста в різноманітних заходах, які прово ... Читать дальше »
Переглядів: 422 | Додав: pula | Дата: 27.11.2012 | Коментарі (0)

23 листопада 2012 в загальноосвітніх навчальних закладах міста Дніпродзержинська проведено тематичні заходи до Дня пам'яті жертв голодоморів в Україні за участю очевидців голодоморів, представників громадських організацій, діячів науки і культури з оголошенням хвилини мовчання. 

24 листопада вчителі, учні та їх батьки взяли участь в акції «Засвіти свічку!».            

Наш обов'язок - завжди нести в серцях пам'ять про ті страшні події. Ми також повинні зробити все для того, щоб не допустити подібної трагедії у майбутньому.
Переглядів: 396 | Додав: pula | Дата: 27.11.2012 | Коментарі (0)

В рамках регіонального педагогічного екоексперименту «Педагогічна майстерня  впровадження здоров’язбережувальних технологій в екологічному освітньому просторі Дніпродзержинського регіону» за ініціативою управління освіти і науки міської ради 23 листопада 2012 року на базі НВК «Гармонія» відбувся «Екологічний з`їзд» на тему: «Екологічна освіта як складова природоохоронних знань суспільства в світлі Концепції сталого розвитку». 

В роботі з’їзду взяли участь представники: Дніпродзержинської міської ради VI скликання, комісія з питань екології, Патер-Разумовський Валерій Казимирович, член постійної комісії; Заіка Ніна Іванівна, спеціаліст інспекторсько-методичної служби УОіН; міське управління ГУ МВС України в Дніпропетровській області; ... Читать дальше »
Переглядів: 416 | Додав: pula | Дата: 26.11.2012 | Коментарі (0)

З метою формування екологічної компетентності учнів шляхом інтеграції екології у зміст навчальних предметів, запровадження курсів екологічного спрямування, забезпечення безперервної екологічної освіти школярів,  23 листопада 2012 на базі НВК «Гармонія» відбувся міський семінар-практикум «Лабораторія педагогічних інновацій» для вчителів екології загальноосвітніх закладів за темою «Комплексний підхід до запровадження безперервної екологічної освіти для формування сучасної екологічно і соціально компетентної особистості».     

В семінарі взяли участь депутати міської ради, Дніпродзержинське міське управління ГУ МВС України в Дніпропетровській області, управління охорони навколишнього природного середовища, представн ... Читать дальше »
Переглядів: 543 | Додав: pula | Дата: 26.11.2012 | Коментарі (0)

21 листопада 2012 на базі СЗШ №4 ім.А.С.Макаренка  (директор Клімова Ніна Анатоліївна) проведено міський семінар-практикум для вчителів початкових класів за темою «Педагогічні технології на уроках у початковій школі як фактор формування креативної особистості» за участю заступника начальника управління освіти і науки Кожемякіної Г.І., яка повідомила про основні напрямки роботи в початковій школі, про впровадження нового Державного стандарту початкової освіти, нових програм та підручників. 

Учасники семінару відвідали уроки колег: 
- урок української мови в 3 класі за темою: «Добір спільнокореневих слів і зміна форми слова для перевірки написання слів із ненаголошеними [е], [и]». Вчитель ... Читать дальше »
Переглядів: 449 | Додав: pula | Дата: 25.11.2012 | Коментарі (0)

21 листопада 2012 за ініціативою управління освіти і науки Дніпродзержинської міської ради на базі НВК №26 відбувся  круглий стіл «Продовольча безпека України: новий план». 

У роботі круглого столу взяли участь: спеціаліст  ІМС управління освіти і науки Заіка Н.І., представники Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля (зав.кафедри товарознавства і торговельного підприємництва, д.е.н., проф. Павлова В.А, к.т.н., доц. Орлова В.М., старший викладач кафедри Сергєєва О.Р.), управління з питань споживчого ринку, розвитку підприємництва та захисту прав споживача міста (начальник відділу Дурнова О.І.), Дніпродзержинського державного технічного університету (декан економічного факультету, д.е.н., проф. Караван Н.А.), директо ... Читать дальше »
Переглядів: 426 | Додав: pula | Дата: 25.11.2012 | Коментарі (0)

20 листопада 2012 на базі середньої загальноосвітньої школи №25 пройшов міський семінар вчителів англійської мови на тему «Активні форми роботи на уроках англійської мови як засіб розвитку комунікативних здібностей учнів». 

Різноманітною, цікавою та насиченою була програма семінару, підготовлена спільною роботою управління освіти і науки, адміністрацією навчального закладу та кафедрою вчителів іноземної мови школи. Своїм досвідом, наробками та цікавинками поділилися вчителі англійської мови О.І.Тимошенко, Л.Д.Соколова, Л.О.Шлик та Д.С.Мусієнко. На своїх уроках вони продемонстрували різні види активних форм роботи – це і захист проектів, навчання в групах і навіть створення учнями, спільно  з батьками, книжки англійською мовою.  ... Читать дальше »
Переглядів: 525 | Додав: pula | Дата: 23.11.2012 | Коментарі (0)

13 листопада 2012 на базі КЗ «СЗШ №23» відбувся семінар-практикум для вчителів хімії загальноосвітніх навчальних закладів за участю спеціаліста  ІМС управління освіти і науки С.О.Чобанян. Тема семінару: «Розвиток креативності учнів на основі інноваційних технологій - основа для формування творчої особистості». 

Заступник директора школи з навчально-виховної роботи Т.О.Єлагіна розповіла про історію, традиції та пріоритетні напрямки закладу, представила творчий портрет вчителя хімії Н.М.Мельник. 

Під час проведення теоретичної частини семінару-практикуму його учасникам було запропоновано презентацію персонального сайту вчителя хімії та біології Мельник Н.М ... Читать дальше »
Переглядів: 759 | Додав: pula | Дата: 20.11.2012 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 122 123 124 125 126 ... 134 135 »