Головна » Архив новостей

Управління освіти і науки міської ради, євроклуби м.Дніпродзержинська, педагогічні і учнівські колективи навчальних закладів за підтримки представників міської влади, депутатів міської і районних у місті рад, представників громадських об’єднань національних меншин, молодіжної у місті Ради, батьківської громадськості четвертий рік поспіль беруть участь у проведенні Днів Європи в Україні.

У рамках цьогорічного святкування Дня Європи за ініціативою управління освіти і науки на базі  комунального закладу «Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» №3  м.Дніпродзержинська» Дніпродзержинської міської ради відбувся перший міський семінар-практикум для керівників євроклубів, проведено телеміст &laq ... Читать дальше »

Переглядів: 274 | Додав: pula | Дата: 20.05.2014 | Коментарі (0)

07 травня 2014 в управлінні освіти і науки міської ради пройшла нарада з директорами шкіл міста за участю начальника сектору кримінальної міліції у справах дітей Дніпродзержинського МУ ГУ МВС України в Дніпропетровській області Кулик Кристини Володимирівни та начальника відділу громадської міліції Дніпродзержинського МУ ГУ МВС України в Дніпропетровській області Дорощук Володимира Павловича.

Головувала на нараді в.о.начальника управління освіти і науки Пільчуй Ганна Борисівна.

Кулик К.В. поінформувала про кримінальну обстановку по місту та ситуацію з правопорушеннями та злочинністю серед учнівської молоді, звітувала про роботу сектору кримінальної міліції у справах дітей Дніпродзержинського МУ щодо запобігання правопорушень та злочинності серед учнів зага ... Читать дальше »

Переглядів: 285 | Додав: pula | Дата: 12.05.2014 | Коментарі (0)

06 травня 2014 за ініціативою Євроклубу «Європейська єдність» гімназії №39 у районі Воронячого острова, що на Єлизаветівському котловані, проведено екологічну акцію «Чистий слід». До акції активістів гімназії приєдналися волонтери СЗШ №29, 44. Акція пройшла у рамках реалізації проекту євроклубу «Європейська єдність» «Збережемо водні ресурси і здоров’я дніпродзержинців». Головна мета, яку поставили активісти-волонтери, - привернути увагу до екологічних проблем та змінити споживацьке ставлення мешканців Дніпродзержинська до довкілля, а також  виховати  потребу підтримувати чистоту та піклуватися про водні ресурси міста.

Учасники акції очистили від сміття прибережну зону Воронячого острова й встановили вздовж берега Блакитн ... Читать дальше »

Переглядів: 209 | Додав: pula | Дата: 08.05.2014 | Коментарі (0)

30 квітня 2014 за ініціативи управління освіти і науки міської ради (начальник О.М.Баштаненко), за участю спеціаліста ІМС Н.В.Луніченко, педагогічний колектив навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад - дошкільний навчальний заклад» №7 на чолі з директором М.І.Лисенко презентував свій досвід роботи на тему: «Відкрите навчання як засіб реалізації індивідуальної освітньої програми з інформатики» вчителям інформатики загальноосвітніх шкіл міста.

Семінар-практикум розпочався з привітання колег Н.В.Луніченко та ознайомлення з планом роботи. Наталія Володимирівна підкреслила, що інформаційно-комунікаційні технології відкривають перед учнями захоплюючі, досі не існуючі можливості вільного поширення інформації.

... Читать дальше »

Переглядів: 327 | Додав: pula | Дата: 07.05.2014 | Коментарі (0)

Управління освіти і науки Дніпродзержинської міської ради 

просп.Леніна, 36, м.Дніпродзержинськ,

Дніпропетровська обл.,

51931, тел./факс: (05692) 3-76-35, e-mail: osvitadndz@ukr.net

Код ЄДРПОУ 02142230

Міжнародна молодіжна громадська організація

Європейський молодіжний парламент - України

Kyiv, Ukraine, tel.:+38(063) 103-23-14, www.eyp-ua.org

e-mail: info@eyp-ua.org ЄДРПОУ 26168406

16-17 тр ... Читать дальше »

Переглядів: 269 | Додав: pula | Дата: 06.05.2014 | Коментарі (1)

Формування громадянських якостей молоді, почуття поваги і шанобливого ставлення до славного історичного минулого є одним з пріоритетів нашої держави. Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 №1718-Р в нашій державі проводилась військово-патріотична спортивна гра «Зірниця». Цього року місто на обласному етапі, який проходив в м.Кривій Ріг, представляла команда «Патріот» комунального закладу «Середня загальноосвітня школа №35 м.Дніпродзержинська». Всього до фінального етапу гри було допущено 18 команд із 21. Юні патріоти продемонстрували свою майстерність у конкурсі строю та пісні, воєнно-історичному конкурсі, показали свої знання з топографічної підготовки та долікарської допомоги, а також вміння та спритність у змаганнях з вогневої підготовки, метання гранати та воєнізованої естафети « ... Читать дальше »

Переглядів: 267 | Додав: pula | Дата: 30.04.2014 | Коментарі (0)

25 квітня 2014 на Новому Курилівському котловані в лівобережній частині міста керівниками гуртків центру туризму і краєзнавства «Горицвіт» були проведені міські змагання з техніки водного туризму «Відкриття сезону – 2014» серед школярів навчально-виховних закладів. Вони проводились з метою подальшого розвитку спортивного туризму в м.Дніпродзержинську, сприянню формування здорового способу життя, прищепленню учням позитивних ціннісних морально – етичних та інтелектуальних пріоритетів, забезпеченню умов для зміцнення фізичного здоров’я, перевірки та підвищення рівня технічної та тактичної майстерності спортсменів – туристів, пропаганди та популяризації спортивного туризму серед школярів.

В змаганнях  взяли участь команди: технічний ліцей, НВО- ліцей НІТ, НВК №7, ... Читать дальше »

Переглядів: 236 | Додав: pula | Дата: 29.04.2014 | Коментарі (1)

Міністерством екології та природних ресурсів України, Українським центром міжнародних виставок, конференцій та форумів (м.Київ, Броварський проспект, 15) проведено 23-25 квітня 2014 року Міжнародний екологічний форум «Довкілля для України». Однією з важливих складових Форуму стала VІІ Міжнародна виставка «Довкілля 2014», в розділи якої входить екологічна освіта та наука.   

З огляду на важливість екологічної освіти і виховання учнівської молоді, збереження природного середовища, сприятливого для здоров’я і життя людини, з метою презентації інноваційної науково-дослідної та експериментальної діяльності навчально-виховних закладів з впровадження безперервної екологічної освіти, у виставці прийняли участь управління освіти і науки міської ради, НВК №7, 13, 26, СЗШ №4, 19, 35, ... Читать дальше »

Переглядів: 295 | Додав: pula | Дата: 29.04.2014 | Коментарі (0)

Щороку в рамках місячника екологічного виховання та здорового способу життя в комунальному закладі «Середня загальноосвітня школа №44 м.Дніпродзержинська» проводиться традиційний фестиваль здоров’я, краси та грації. Він проводиться протягом 3-х днів: 1 день – свою майстерність у конкурсі фізкультхвилинок показують учні 1-х-2-х класів, 2-ий день – учні   3-4-х класів, 3-ій день – змагаються в конкурсі з танцювальної аеробіки учні 5-11-х класів.

Танцюють усіма класами, і хлопчаки, і дівчата, виконуючи складні акробатичні трюки, підтримки, містки, шпагати, сальто і т.д. Ретельно продумуються елементи костюмів, завдяки чому ці свята стають яскравими і незабутніми. Як правило, журі оцінює синхронність, костюми, оригінальність, складність виконуваних елементів.

... Читать дальше »

Переглядів: 252 | Додав: pula | Дата: 24.04.2014 | Коментарі (0)

21 квітня 2014 за підтримки Дніпродзержинської благодійної організації «Центр культури та мистецтв «ЗЛАТОУСТ» 45 вихованців НВК «Гармонія» взяли участь у VII єпархіальному фестивалі «Пасха Красна на Приоріллі» на території Свято-Успенського храму с.Китайгород Царичанського району. На фестивалі  діти мали змогу переглянути виставку декоративно-ужиткового мистецтва вихованців недільних шкіл області, а також спостерігати за яскравим видовищем «Парад писанок і вишиванок».

Зразковий хореографічний ансамбль «Дніпрові зорі» (керівник Ділєєв О.І.) був учасником концертної програми, виконавши на головній сцені танцювальну композицію «Моя країна - Україна». Колектив було нагороджено Дипломом ГРАН-ПРІ  у номінації «Хореографічна майстер ... Читать дальше »

Переглядів: 375 | Додав: pula | Дата: 23.04.2014 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 106 107 108 109 110 ... 129 130 »