Головна » Архив новостей

29-30 листопада 2014 в дванадцятий раз Дніпродзержинськ приймав учасників турніру з тхеквондо ВТФ «Золотий Даянг» (другий - відкритого кубка міста). І в одинадцятий раз ці змагання проводилися у Палаці тенісу ім.М.Аношкіна.

На чотирьох Даянг зустрічалися 305 бійців з 21 команди, які представляли Дніпропетровську, Запорізьку, Миколаївську, Полтавську, Чернігівську, Харківську, Київську області та міста Київ. За наше місто виступали 90 спортсменів з команд Дніпродзержинської федерації тхеквондо ВТФ.

За підсумками турніру Дніпродзержинські тхеквондисти зайняли перше командне місце, на другому місці спортсмени із Запоріжжя, на третьому Дніпропетровська команда.

Переглядів: 222 | Додав: pula | Дата: 04.12.2014 | Коментарі (0)

28 листопада 2014 в приміщенні комунального закладу «Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» №3  м.Дніпродзержинська» за підтримки учбового центру Ірини Коваленко відбулося свято краси «Де врода, там і сила». В цей день навчальний заклад став центром майстерності учениць 9-11 класів, які перетворилися на перукарів, візажистів, моделі, спеціалістів з бодіарту. Два тижні підготовки – і наших дівчат не впізнати! Перший конкурс «Коса – дівоча краса» надав можливість глядачам поринути в давні часи, коли головною прикрасою дівчини була коса. Дівчата – перукарі довели свою майстерність у плетінні коси, жодна не повторилася. Другий конкурс був складніше: захистити образ, який запропонували спеціалісти учбо ... Читать дальше »

Переглядів: 275 | Додав: pula | Дата: 04.12.2014 | Коментарі (0)

Є скарби, які заховані в землі, а є такі, що передаються з покоління в покоління. З метою розвитку творчих здібностей дітей і підлітків, взаємозбагачення культурних традицій через родинну творчість, популяризацію та розповсюдження сімейних традицій в листопаді 2014 року управлінням освіти і науки проведений фестиваль сімейної творчості «Скарби родинної криниці» в номінаціях: вокальне  та декоративно-ужиткове мистецтво.

У фестивалі прийняли участь в декоративно-ужитковому мистецтві 43 родини: 51 дорослих, 55 дітей, у вокальному – 17 родин: 19 дорослих та 21 дитина. На базі Будинку дитячої творчості пройшов фестиваль вокального родинного мистецтва. Таким чином присутні мали змогу ознайомитися з витоками пісенної культури, особливостями українських і російських пісень.&n ... Читать дальше »

Переглядів: 404 | Додав: pula | Дата: 03.12.2014 | Коментарі (0)

Минуле: вічне повернення – вічне тривання. Минуле та історія відіграють важливу роль у вихованні та збереженні патріотичної, національної свідомості. Сьогодні з впевненістю можна говорити, що пріоритетні напрямки діяльності освітніх закладів нашого міста передбачають основні цінності патріотичного виховання.     

На виконання указу Президента України Від 19 жовтня 2012 р. №604 «Про заходи у зв’язку з відзначенням 70-ої річниці визволення України від фашистських загарбників та 70-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 р.р.» управлінням освіти і науки, закладами освіти проведено 1 міський етап Всеукраїнської історико-краєзнавчої акції учнівської і студентської молоді «А ми тую славу збережемо». Як підсумок даної роботи 27 листопада 2014 на ... Читать дальше »

Переглядів: 248 | Додав: pula | Дата: 03.12.2014 | Коментарі (1)

Згідно з річним планом управління освіти і науки міської ради 27 листопада 2014 на базі комунального закладу «Середня загальноосвітня школа №5 ім.Г.Романової м.Дніпродзержинська» відбувся міській семінар-практикум практичних психологів загальноосвітніх навчальних закладів за темою «Навчальна мотивація в структурі мотиваційної сфери особистості».

Директор школи Романко Т.В. відкрила семінар та познайомила учасників з історією закладу та педагогічним колективом.

У теоретичному блоці було розглянуто питання специфічності навчальної мотивації як психічного явища, а соціальний педагог закладу Сірік А.В. виступила з доповіддю «Соціалізація як первинний фактор навчальної мотивації» .

 

... Читать дальше »

Переглядів: 241 | Додав: pula | Дата: 28.11.2014 | Коментарі (0)

26 листопада 2014 на базі комунального закладу «Середня загальноосвітня школа №25 м.Дніпродзержинська» (директор Т.Я.Онищенко) відбувся міський семінар для вчителів математики. Семінар – це завжди свято. Свято знань, мудрості, досвіду, таланту.

Директор школи Т.Я.Онищенко презентувала діяльність закладу та ознайомила вчителів міста з досвідом роботи кафедри фізико-математичних дисциплін.

Методист управління освіти і науки Н.В.Луніченко виступила з доповіддю «Використання сучасних методик викладання математики в умовах інформаційно-комунікаційного розвитку суспільства», ґрунтовну доповідь продовжила заступник  директора з навчально-виховної роботи Т.В.Яковенко, яка докладно, з використанням передових комп’ютерних технологій оз ... Читать дальше »

Переглядів: 270 | Додав: pula | Дата: 27.11.2014 | Коментарі (0)

19 листопада 2014 за ініціативою управління освіти і науки міської ради в комунальному закладі «Середня загальноосвітня школа №19 м.Дніпродзержинська» (директор Сухракова Л.Ф.) відбувся круглий стіл «Науково-методичний супровід впровадження педагогічних інновацій в екологічний освітній простір» в рамках відкриття музею безперервної екологічної освіти». З 2011 по 2014 небайдужі до проблем екологічної ситуації і здоров’я в м.Дніпродзержинськ 11 навчальних, 3 дошкільні заклади, Дитячий екологічний центр, Медичне училище, Дніпродзержинський державний технічний університет прийняли участь у регіональному педагогічному екоексперименті «Педагогічна майстерня впровадження здоров’язберігаючих технологій в екологічно освітній простір Дніпродзержинського регіону» під керів ... Читать дальше »

Переглядів: 251 | Додав: pula | Дата: 24.11.2014 | Коментарі (0)

Нещодавно у місті Києві в рамках міжнародної програми еTwinning для вчителів, керівників євроклубівського руху Києва, Київської області і Східної України відбувся тренінг. Делегацію м.Дніпродзержинська у заході представляли учасники програми Долина Л.М., координатор з питань євроінтеграції навчальних закладів міста, керівник мережі євроклубів, та вчителі гімназії №39.

eTwinning – це навчальна програма Європейської Комісії, яка була започаткована у 2005 році для розвитку співпраці європейських шкіл. У 2013 р. з метою залучення до неї сусідських країн ЄС було створено онлайн-мережу eTwinning Plus, до якої поряд з Україною приєдналися Грузія, Республіка Молдова, Вірменія, Азейбарджан і Туніс, у 2014 році – Албанія і Сербія. На сьогодні eTwinning – це 41 країна-учасниця, 129 334 зареєстрованих шкіл, 272 ... Читать дальше »

Переглядів: 226 | Додав: pula | Дата: 17.11.2014 | Коментарі (0)

Під такою назвою До Дня Збройних сил України в навчальних закладах міста за ініціативою євроклубівців і активістів учнівського самоврядування проходить акція на підтримку військових, які захищають Україну в зоні АТО.

У ході акції учні збирають посилки, проводять зустрічі з учасниками бойових дій в АТО, готують листи і листівки, виготовляють поробки. Активісти євроклубівського руху на платформу «Євроклуби України» підготували звернення зі словами:

Шановні євроклубівці України!

Якщо ваші серця небайдужі до долі рідної країни, якщо ви хочете опікуватися долею наших батьків, братів – славних захисників соборної й неподільної України, якщо ваші серця б’ються разом із серцями вояків, що ладні віддати життя за державність Україн ... Читать дальше »

Переглядів: 293 | Додав: pula | Дата: 17.11.2014 | Коментарі (0)

12 листопада 2014 в комунальному закладі «Середня загальноосвітня школа №44 м.Дніпродзержинська» (директор Загородня Л.І.) під керівництвом методиста методичного кабінету управління освіти і науки Чобанян С.О., відбувся міський семінар-практикум для вчителів хімії «Використання інноваційних технологій для підвищення ефективності навчального процесу».

З пріоритетними  напрямками діяльності школи на сучасному етапі розвитку національної освіти познайомила директор школи Загородня Л.І.

Учасники семінару познайомилися з досвідом роботи учителя хімії Різдванецької Людмили Олександрівни «Інноваційні педагогічні технології як умови розвитку ключових компетенцій при навчанні хімії».

 

... Читать дальше »

Переглядів: 276 | Додав: pula | Дата: 17.11.2014 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 101 102 103 104 105 ... 131 132 »