Головна » Архив новостей

Як організувати дозвілля і відпочинок дітей влітку? Як оздоровити дітей різних вікових категорій та зміцнити їх здоров’я? Як задовольнити інтереси дітей під час літніх канікул? На ці та інші питання вам дадуть відповідь у дитячих таборах відпочинку з денним перебуванням міста.

На базі навчально-виховних закладів міста з 03.06.14 по 20.06.14 працює 30 таборів  з денним перебуванням: НВО-ліцею НІТ, СЗШ №4, 5, 8, 10, 18, 19, 20, 22, 25, 27, 28, 29,  30, 31, 32, 34, 35, 38, 40, 42, 44, НВК №3, 5, 12, 13, 24, 25, гімназії №39, НВК-ДАЛ №15, колегіуму №16 (охоплено відпочинком 2920 дітей). Відбулись урочисті лінійки в таборах, присвячені відкриттю 1 табірної зміни.

03 червня 2014 на базі ЦПР та ДТ урочисто пройшло відзначення Міжнародного Дня захисту дітей та відкриття літ ... Читать дальше »

Переглядів: 340 | Додав: pula | Дата: 12.06.2014 | Коментарі (0)

24 травня 2014 в приміщенні ДЮСШ №2 серед команд навчальних закладів відбувся обласний етап змагань з шашок «Диво-шашки 2014». Переможцями змагань стала дніпродзержинська збірна КЗ СЗШ №40 у складі: О.Шнейдера, М.Левченка, А.Зєбзєєва, А.Зозулі. В напруженій спортивній боротьбі їй вдалося у вирішальних фінальних іграх обіграти команду НВО-ліцею НІТ і заслужено завоювати три почесні Кубки і єдину путівку на Всеукраїнські змагання «Снігові Карпати», які відбудуться у січні 2015 року.

Кращими спортсменами обласного чемпіонату в особистому заліку стали: О.Шнейдер (СЗШ №40), Є.Поцелуйко (СЗШ №23), Д.Агарков (НВО-ліцей НІТ), А.Зозуля (СЗШ №40). Переможці і призери змагань отримали нагороди від Департаменту фіз ... Читать дальше »

Переглядів: 239 | Додав: pula | Дата: 03.06.2014 | Коментарі (1)

З 17 по 18 травня 2014 у м.Києві відбувся ХІV Всеукраїнський конкурс учнівських робіт «Історія і уроки Голокосту» ім.І.Б.Медвинського. Конкурс проведено Українським центром вивчення історії Голокосту за підтримки Євроазійського єврейського конгресу та Німецького фонду «Пам`ять, відповідальність та майбутнє».

Дніпропетровську область на конкурсі представляли учениці гімназії №39 Плоха Анастасія, Гришко Юлія та їх науковий керівник, учитель історії Пономарьова Н.В. У ході конкурсу гімназистки продемонстрували вміння працювати з літературою, документами, пресою, презентувати та захищати свої роботи. Гришко Юлія (10 кл.) зайняла ІІ місце в секції «Регіональні і місцеві дослідження історії Голокосту», Плоха Анастасія (11 кл.) стала його  лауреатом  в секції «Історія Голок ... Читать дальше »

Переглядів: 293 | Додав: pula | Дата: 29.05.2014 | Коментарі (1)

Третій рік поспіль управління освіти і науки Дніпродзержинської міської ради у рамках Міжнародної програми Євростудент поширює серед вчителів, батьків, учнів інформацію про освітній простір Європи, допомагає випускникам навчальних закладів міста у вивченні польської та чеської мов, організовує подорожі до вузів Польщі та Чехії, проводить зустрічі з їх представниками. За 3 роки співпраці за підтримки управління освіти і науки міської ради, Євростудента до вузів Польщі та Чехії вступили на навчання 60 випускників шкіл міста, 2 учні – до ліцеїв.

У рамках продовження співпраці у 2013-2014 навчальному році в закладах освіти м.Дніпродзержинська проведено масштабні презентації оновленої Програми Євростудента, на базі СЗШ №4, гімназії №39 – презентації вузів Польщі та Чехії, випускників шкіл ознайомлено з ... Читать дальше »

Переглядів: 278 | Додав: pula | Дата: 27.05.2014 | Коментарі (1)

Другий рік поспіль активісти євроклубівського руху і учнівського самоврядування беруть участь у Всеукраїнському дитячому форумі з міжнародною участю «Формула успіху правової держави очима дітей». Щорічно форум проводиться у Тернополі під патронатом міського голови Сергія Надала, за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства юстиції України, Міжнародного фонду захисту прав дитини, кафедри ЮНЕСКО «Превентивна освіта і соціальна політика», головного управління юстиції в Тернопільській області та  управління освіти і науки Тернопільської міської ради.

Цьогорічний VІІ  Форум  «Формула успіху правової держави очима дітей» йшов під гаслом «Діти єднають Україну». Дніпродзержинськ на форумі представляла делегація гімназії №39 у складі: Пономарьової ... Читать дальше »

Переглядів: 445 | Додав: pula | Дата: 26.05.2014 | Коментарі (0)

16-17 травня 2014 у рамках святкування Дня Європи в Україні на базі комунального закладу «Загальноосвітній навчальний заклад І ступеня - гімназія №39 м.Дніпродзержинська» Дніпродзержинської міської ради за підтримки управління освіти і науки міської ради відбулася сесія Європейського молодіжного парламенту. Це вже друга сесія, яку управління проводить протягом 2013-2014 навчального року в партнерстві з Міжнародною молодіжною громадською організацією «Європейський молодіжний парламент – Україна».

Для довідки: Європейський молодіжний парламент – це освітній проект, який об’єднує 38 національних осередків у країнах Європи. Метою його діяльності є підвищення рівня обізнаності молоді з питань європейської інтеграції та отримання відповідного навчального досвіду. Сесія Європейсь ... Читать дальше »

Переглядів: 436 | Додав: pula | Дата: 22.05.2014 | Коментарі (1)

15 травня 2014 з нагоди святкування Міжнародного дня музеїв на базі комунального закладу «Середня загальноосвітня школа №40 м.Дніпродзержинська» (директор Зєбзєєва А.Г.) відбувся семінар-практикум керівників шкільних музеїв за темою: «Використання матеріалів шкільного музею в навчально-виховному процесі як засіб виховання учнівської молоді на сучасному етапі».

Учасників семінару привітали: Долина Лариса Миколаївна, спеціаліст інспекторсько-методичної служби управління освіти і науки міської ради, координатор мережі музеїв закладів освіти міста; Циганок Ніна Олександрівна, заступник голови ради ветеранів міста, колишній директор міського музею. У своїх виступах вони акцентували увагу на тому, що шкільні музеї допомагають зберегти та збільшити культурну спадщину українського народу, забезпечити духов ... Читать дальше »

Переглядів: 363 | Додав: pula | Дата: 22.05.2014 | Коментарі (0)

За ініціативою управління освіти і науки міської ради у рамках святкування Дня Європи в Україні в навчальних закладах розпочато впровадження проекту «Євроклуб зустрічає друзів».

Першим зустрів друзів євроклуб НВО-ліцею НІТ (директор Л.І.Сбоєва).

У ході зустрічі євроклубівці ліцею привітали гостей, провели ігри, ознайомили з виставкою картин молодих художників міста, методикою проведення форум-театру, запропонував переглянути спектакль «Серце матері».

Після закінчення спектаклю ведуча, заступник директора з навчально-виховної  роботи Крючкова Т.М., шляхом інтерактивного опитування аудиторії виявила рівень усвідомлення учасниками форум-театр ... Читать дальше »

Переглядів: 309 | Додав: pula | Дата: 22.05.2014 | Коментарі (0)

14 травня 2014 у рамках святкування Дня Європи в Україні на базі комунального закладу «Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» №3 м.Дніпродзержинська» Дніпродзержинської міської ради за підтримки Консула Польщі у м.Харків Я.Граната, Дніпропетровського Центру культури поляків ім.К.Войтили, спілки поляків у м.Дніпродзержинську відкрито виставку «Видатні жінки Польщі».

У ході екскурсіїй які проведуть керівник євроклубу НВК №3 Карабанько Ж.П. і активісти євроклубу «Європа наш дім», освітяни і учні міста зможуть ознайомитись зі сторінками життя лауреата Нобелівської премії в галузі фізики та хімії М.Кюрі-Склодовської, діяча освіти і культури  Антоніни Лєшнівської, професора педагогіки Яніни Дорошевської та ін ... Читать дальше »

Переглядів: 252 | Додав: pula | Дата: 21.05.2014 | Коментарі (0)

У рамках святкування Дня Європи, проведення міського семінару-практикуму керівників євроклубів за ініціативою спеціаліста інспекторсько-методичної служби управління освіти і науки міської ради, координатора з питань євроінтеграції закладів освіти міста, керівника мережі євроклубів Долини Л.М. на базі комунального закладу «Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» №3 м.Дніпродзержинська» Дніпродзержинської міської ради за участю учнів і вчителів закладу, керівників євроклубів міста, членів спілки поляків м.Дніпродзержинська, представників Міджнародної програми «Євростудент» 14 травня 2014 відбулося Перше міське віче «Ми – діти миру». Учасники віче вийшли на шкільне подвір’я, щоб сказати своє слово про мир, про бажання жити, навчатися у м ... Читать дальше »

Переглядів: 231 | Додав: pula | Дата: 21.05.2014 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 100 101 102 103 104 ... 124 125 »