Головна » Архив новостей

4 травня 2011 року на базі середньої загальноосвітньої школи №24  проведено урочисте свято за підсумками  міського конкурсу  творчих робіт учнів «Розповім про подвиг», присвяченого 66-ій річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні за участю заступника начальника управління освіти і науки міської ради Кожемякіної Г.І., голови міської організації ветеранів Михайлова О.М., членів міської організації ветеранів : Луценка А.М., Чернівецької Г.О., Сенчишина М.І., Чернецького І.А., Алєксєєнко В.М., Литвинова А.П., Галушки В.І.

Грамотами управління освіти і науки та міської організації ветеранів  нагороджено 20 учнів: СЗШ №4,10,23,24,31,35,37,40, гімназій №11,39, ДАЛ №15, НВК№34, НСЗШ-інтернату №2:

В номінації «Проза»:
І місцеПАСІЧНИК СОФІЯ, учениця 7-Б класу гуманітарної гімназії №39;
ІІ місце -МОРОЗОВА НАТАЛІЯ, учениця 9-Б класу СЗШ №10;
ІІІ місце - КОТЛЯРОВА ПОЛІНА ... Читать дальше »

Переглядів: 656 | Додав: uondmr | Дата: 06.05.2011 | Коментарі (0)

25 березня 2011 року відбулося засідання ради з освіти, на якому була розглянута Програма розвитку дошкільної освіти міста Дніпродзержинська на 2011-2014 роки.
Програма розроблена відповідно до Закону України «Про дошкільну освіту», Указу Президента України  від 30.09.10 №926 «Про заходи щодо забезпечення пріоритетного розвитку освіти в Україні», розпорядження голови обласної державної адміністрації від 07.02.11 №Р-№37/0/3-11 «Про затвердження плану заходів щодо забезпечення пріоритетного розвитку освіти у Дніпропетровській області»
Підставами для розробки Програми є необхідність продовження програмно-цільового забезпечення подальшого розвитку дошкільної освіти в місті з урахуванням досягнутого та місцевих соціально-економічних умов і завдань.
Програма визначає концептуально головну мету і завдання розвитку дошкільної освіти на період 2011-2014 років, конкретизує шляхи, механізми, терміни та перелік основних заходів з р ... Читать дальше »

Переглядів: 898 | Додав: uondmr | Дата: 04.05.2011 | Коментарі (0)

6 квітня 2011року на базі Центру позашкільної роботи та дитячої творчості (директор Анікєєва Тетяна Михайлівна) відбулася фінальна гра  міського конкурсу шкільних команд клубу веселих та найкмітливіших, в якій взяли участь  команди КВН : технічного ліцею №1, колегіуму №16, СЗШ №4,44, НВК №36 ( директори: Наказний М.О., Буй В.В., Клімова Н.А., Загородня Л.І., Галагуза О.В.).  Також свої візитки  представили глядачам команди КВН СЗШ №35 «Respect», академічного ліцею №15 «Эти с Мегаса». Організатори конкурсу: управління освіти і науки міської ради, центр позашкільної роботи та дитячої творчості ім. О.Кошового.

Конкурс КВН проводився з метою створення умов для творчого, інтелектуального і духовного розвитку учнівської молоді, організації змістовного дозвілля старшокласників, формування культури спілкування в молодіжному середовищі.

Тема фінальної гри: «Новий сезон нові обличч ... Читать дальше »

Переглядів: 543 | Додав: uondmr | Дата: 08.04.2011 | Коментарі (0)

31 березня 2011 р. навчально-виховні заклади міста Дніпродзержинська прийняли участь в V обласній педагогічній виставці «ПЕДАГОГІЧНІ ЗДОБУТКИ ОСВІТЯН ДНІПРОПЕТРОВЩИНИ – 2011» на базі Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. На виставці були представлені найкращі досвіди освітян, які занесені  до каталогу  обласного педагогічного ярмарку.  

Виставка була цікавою для широкої  громадськості, яка мала нагоду наочно впевнитися у високому рівні освіти навчальних закладів, а також обмінятися  досвідом.

Серед організаторів і відвідувачів виставки особливою популярністю користувалися монографії, підручники, навчально-методичні посібники, навчальні програми та інша літератур ... Читать дальше »
Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 869 | Додав: any | Дата: 03.04.2011 | Коментарі (0)

18 березня 2011року на базі СЗШ №23 (директор Школяр Любов Андріївна) відбувся семінар-практикум для учителів біології за  участю спеціаліста ІМС управління освіти і науки Чобанян Світлани Олександрівни.  

Цікаво розкрили  тему: «Методи і прийоми стимулювання творчої активності учнів на уроках біології» заступник директора з навчально-виховної роботи  Єлагіна Т.О.,  учитель біології Мельник Н.М.

Учасники семінару - практикуму відвідали :

  • відкритий урок біології в 9 – Б класі на тему: «Ретикулярна формація та рівні сприйняття інформації людиною» ( вчитель Мельник Н.М.). Під час уроку активно використовувались мультимедійні презентації, комп'ютерні технології;
  • науково – практичну конференцію на тему: «Роль одноклітинних організмів у природі та житті людини» в 10 класу ( вчитель  Мельник Н. М.);
  • познайомились з  виставкою «Креативність - це сучасно»& ... Читать дальше »
Переглядів: 1091 | Додав: uondmr | Дата: 02.04.2011 | Коментарі (0)

30 березня 2011 року команда НСЗШ-інтернату №2 взяла участь у обласній спортивній Олімпіаді зі спортивного орієнтування у м. Дніпропетровську.

Команду закладу представляли: учні 7 класу - Денисенко О., Калініна Ю., учні 8 класу -  Рогальов В., Котар В., Козачко О., Гудзь А., учні 9 класу - Стефанська Є., Стефанська Н., Шульга І..

За підсумками обласної олімпіади команда  НСЗШ- інтернату №2 виборола ІІІ місце у естафеті серед хлопців (Рогальов В., Шульга І.,), ІІ місце у змішаній естафеті (Денисенко О., Котар В.) та посіла VI загальнокомандне місце.

Переглядів: 312 | Додав: uondmr | Дата: 01.04.2011 | Коментарі (0)

Управління освіти і науки Дніпродзержинської міської ради отримало запрошення  Державного освітнього закладу «Волгоградський ліцей» та Волгоградського державного педагогічного університету щодо участі в традиційній ХІХ Всеросійській научно-практичній конференції по темі: «Значення патріотичного виховання в сучасній Росії», яка відбудеться 19-20 квітня 2011р.

Напередодні річниці Великої Перемоги делегація м.Дніпродзержинська  візьме участь в даній конференції та  познайомиться з  системою роботи з питань військово - патріотичного  громадянського виховання учнівської молоді авторської  педагогічної школи народного вчителя СРСР, Героя Росії , Сліпченка Федора  Федоровича.

Волгоградський педагогічний ліцей  займається вихованням, навчанням  та профорієнтацією  на професію вчителя чоловіків, які проживають в сільській місцевості. З 1988 року з 8 по 12 клас в ліцеї  навчалось 2222 хлопців,  з них 1800 – закінчили, 1500 - ... Читать дальше »

Переглядів: 445 | Додав: uondmr | Дата: 21.03.2011 | Коментарі (1)

18 березня 2011 року на базі НВК №7 (директор Лисенко Марія Іванівна)  відбувся семінар для вчителів  англійської мови  за темою: «Формування комунікативної компетенції на уроках іноземної мови» під керівництвом провідного спеціаліста управління освіти і науки Мовчан Оксани Володимирівни.

Вчитель – це професія за покликанням. Вчитель – це творча людина, яка є наставником та майстром своєї справи. Саме такі вчителі в НВК №7 продемонстрували свою майстерність  у рамках семінару.

До уваги учасників семінару були представлені цікаві інтегровані та інтерактивні  уроки англійської мови з використанням комп’ютерних технологій.  В 4-А класі вчителі англійської мови  Побива Л.Ю. та  образотворчого мистецтва Кофанова І.Г.  провели інтегрований урок  на тему: «Місто та покупки». Результат  їхньої роботи – натюрморт із фруктів, які вони «купили на ринку».  Вчитель української мови та літератури  Кравченко В.І.  та англійської мови  ... Читать дальше »

Переглядів: 2381 | Додав: uondmr | Дата: 20.03.2011 | Коментарі (0)

14 березня 2011 року в територіальному центрі Заводського району  міста відбулася зустріч учнів гімназії № 11 з ветеранами Великої Вітчизняної Війни.

Діти записали спогади учасників бойових дій та тих, хто відновлював країну післявоєнний час.

Зустріч відбулася в рамках підготовки до Дня Перемоги та участі гімназистів в  міському конкурсі «Розповім про подвиг».

Переглядів: 361 | Додав: uondmr | Дата: 18.03.2011 | Коментарі (0)

15 березня 2011р.в  неповній середній загальноосвітній школі-інтернаті №2 проведено міський семінар-практикум для вчителів хімії під керівництвом спеціаліста  ІМС управління освіти і науки міської ради Чобанян С.О.

Директор  НСЗШ-інтернату №2 Вінник А.В. презентувала заклад і пріоритетні напрямки діяльності на сучасному етапі розвитку національної освіти. З теми семінару «Ефективний засіб розвитку креативних здібностей учнів на уроках хімії та в позаурочний час» виступили заступник директора з навчально-виховної роботи Семенюк Н.В. та вчитель хімії Стешко О.В.   

У рамках семінару заступником директора з виховної роботи Овчинниковою Т.М. висвітлено питання «Подолання неуспішності формування позитивної мотивації на навчання - шлях до оволодіння стратегією життєвого проектування та самореалізації креативної особистості».
У практичному блоці семінару були представлені:  урок хімії у 7 класі з теми «Ферум. Залізо. Поширення хімії, феруму в природі. Використання зал ... Читать дальше »

Переглядів: 657 | Додав: uondmr | Дата: 17.03.2011 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 99 100 101 102 103 104 »