Головна » Архив новостей

Українські народні ремесла –

це величезний світ духовної і

матеріальної спадщини етносу,

що живить сьогодні

професійно-мистецьку творчість…

24 лютого 2015 на базі комунального закладу «Станція юних техніків» м.Дніпродзержинська з метою виховання національної свідомості у підростаючого покоління засобами народних ремесел пройшов семінар-практикум для вчителів образотворчого мистецтва та керівників гуртків з декоративно-ужиткового мистецтва навчально-виховних закладів міста. Методист управління освіти і науки Бабенко М.М. зосередила увагу учасників семінару на актуальності питання по відродженню українських  ... Читать дальше »

Переглядів: 364 | Додав: pula | Дата: 03.03.2015 | Коментарі (0)

24 лютого 2015 на чолі з методистом управління освіти і науки Заікою Н.І. відбулась екскурсія учасників проекту «Формування життєвої компетентності особистості в інтересах сталого розвитку засобами технологічної освіти» на хлібозавод №1 товариства «Агросс» м.Дніпродзержинська. Були присутні вчителі обслуговуючої праці шкіл міста – учасників проекту та учні КЗ «Середня загальноосвітня школа №6 м.Дніпродзержинська».

Працівники підприємства показали весь процес приготування хліба, випічки кондитерських виробів. Учасники проекту оцінили важливість та складність праці пекаря та кондитера. Після цікавої екскурсії учні школи №6 замислились над вибором своєї майбутньої професії.   

Переглядів: 218 | Додав: pula | Дата: 02.03.2015 | Коментарі (0)

21 лютого – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ – день «підтримки мовного та культурного різноманіття та багатомовності».

Рідна мова – мати єдності, батько громадянства, сторож держави. Завдяки мові людина мислить, прилучається до духовності свого народу.

З нагоди цієї дати  24 лютого 2015 за ініціативи управління освіти і науки міської ради (методист УОіН Т.П.Згама), СЗШ №23 (директор Л.А. Школяр) гостинно зустрічала гостей.

«Рідна мово, не мовчи!» - під таким гаслом розпочалося свято. Тепла і дружня атмосфера охопила усіх присутніх. Лунали звернення до рідної мови багатьма мовами світу, зачитувалися висловлювання про мову, демонструвалися презентації та відеоролики. Учні  НВК №3, ... Читать дальше »

Переглядів: 252 | Додав: pula | Дата: 02.03.2015 | Коментарі (0)

Немає на землі кращої пісні, ніж солов’їна, немає в людей ніжнішої пісні, ніж мамина, немає ніде ріднішої пісні, ніж пісня рідного народу. Виховуючи любов і повагу до рідної мови та мов інших народів України, вчителі та учні нашого міста взяли участь у заходах, присвячених Дню рідної мови. Школярі запропонували для перегляду гостям виступи, які розкривають особливості мов та культур народів, що проживають у Дніпродзержинську. Глядачі щиро вітали маленьких українців, поляків, вірмен, білорусів, євреїв, ромів та кримських татар. Діти з захватом і задоволенням виконували запальні народні танці, дзвінкі пісні, читали вірші мовами оригіналів. Крім цього були представлені театралізовані виступи, відеопрезентації та відеофільми, які допомогли ближче познайомитися з історією, культурою та мовами різних народів України.

... Читать дальше »

Переглядів: 190 | Додав: pula | Дата: 26.02.2015 | Коментарі (0)

Підвищення зацікавленості учнів у результатах навчання та продуктивності участі в олімпіадах з програмування та інформаційних технологій – завдання, що однаково стосується як вчителів інформатики, так і їх учнів. У грудні 2014 року, січні та лютому 2015 року проведено учнівські олімпіади І, ІІ, ІІІ етапів Всеукраїнських олімпіад з інформатики та програмування. Підсумки та подальші перспективи було розглянуто на засіданні міського методичного об'єднання вчителів інформатики загальноосвітніх навчальних закладів міста, яке відбулось згідно з річним планом роботи на базі комунального закладу «Технічний ліцей м.Дніпродзержинська». На запрошення управління освіти і науки (Луніченко Н.В.) та міського методичного об'єднання (Будіна Н.В.) у інструктивно-методичній нараді з вчителями та творчо обдарованими учнями у роботі наради ... Читать дальше »

Переглядів: 259 | Додав: pula | Дата: 25.02.2015 | Коментарі (0)

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 19.12.2014 №1487 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад з мов та літератур національних меншин України у 2014/2015 навчальному році», з метою підвищення рівня мовної освіти, збереження та пізнання спадщини єврейського народу, підтримки та розвитку творчого потенціалу 22 лютого 2015 в НВК «Ор-Авнер» відбувся І та ІІ етапи олімпіади з мови іврит.

О 10-й годині пройшло урочисте відкриття олімпіади, на якій були присутні Засновник школи – Ребецн Діна Стамблер, методист методичного кабінету управління освіти і науки міської ради Мовчан О.В., головний редактор місцевого радіо Бройтман Л.Г., педагоги закладу, випускники школи, батьки.

Учасниками олімпіади стали учні 8-11 класів. Зміст та структура олімпіади складались з читання, письма, аудіювання та говоріння. Переможцями ... Читать дальше »

Переглядів: 210 | Додав: pula | Дата: 24.02.2015 | Коментарі (0)

Коли в одному залі збираються педагоги, батьки, психологи і просто небайдужі люди та спеціалісти, то це говорить не тільки про тісну взаємодію, співпрацю і бажання допомогти, але й про гостру актуальність піднятого питання. Виховання дітей-підлітків, вагання перед вибором діючих способів подолання проблем нерозуміння і передбачення наслідків неправильного поводження з ними – це всі ті моменти, які турбують сучасних батьків. Одна з найбільших небезпек – це втеча з дому. Саме з цього приводу було проведено педагогічний форум для батьків, який відбувся 17 лютого 2015 в комунальному закладі «Центр позашкільної роботи та дитячої творчості ім.О.Кошового м.Дніпродзержинська».

Що це за явище? Чому так відбувається? Як діяти і реагувати? Це, мабуть той перелік питань, які поставали перед нами, уча ... Читать дальше »

Переглядів: 214 | Додав: pula | Дата: 24.02.2015 | Коментарі (1)

13 лютого 2015 на базі комунальної організації «Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад» №13 (директор Єфремова Л.С.) за ініціативою методиста управління освіти міської ради М.М.Бабенко та учбового центру Ірини Коваленко проведено захід «Україна – це ми» для учнів 9-11 класів. Цей захід присвячено рідній Україні, українським народним символам, історії рідної землі, вшануванню  традицій, збереженню їх від покоління до покоління. Провідною ідеєю свята стало поєднання мистецтва, професіоналізму в індустрії краси з національними традиціями українського народу. Конкурсна програма була цікава і різноманітна: це і плетіння дівочої коси, яка є символом української жінки; і захист образу української дівчини-квітки; і секрети майстр ... Читать дальше »

Переглядів: 208 | Додав: pula | Дата: 18.02.2015 | Коментарі (0)

В лютому 2015 в м.Дніпропетровськ відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель-року-2015» в номінації «образотворче мистецтво». Вчителів міста в даному конкурсі представляла Небієрідзе Юлія Валеріївна, вчитель образотворчого мистецтва та художньої культури, вчитель 1 категорії комунального закладу «Середня загальноосвітня школа №31 з класами вечірньої форми навчання м.Дніпродзержинська». За перемогу змагались 10 вчителів образотворчого мистецтва, які презентували свій досвід роботи, провели майстер-класи, уроки. За результатами конкурсних випробувань Юлія Валеріївна зайняла 4 місце. Вітаємо  педагога! Бажаємо творчих злетів!

Переглядів: 227 | Додав: pula | Дата: 17.02.2015 | Коментарі (0)

27 січня 2015 в комунальному закладі «Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа-інтернат зі спеціальним відділенням для дітей, які потребують корекції розвитку – центр розвитку дитини «Гармонія» м.Дніпродзержинська» Дніпродзержинської міської ради відбулися урочистості з нагоди відкриття оновлених душових приміщень. На церемонії були присутні почесні гості:

- Сафронов Станіслав Олександрович, Дніпродзержинський міський голова;

- Павлюк Сергій Михайлович, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради, директор департаменту молоді та спорту міської ради;

- Мальцева Олена Василівна, заступник начальника управління освіти і науки міської ради;

... Читать дальше »

Переглядів: 292 | Додав: pula | Дата: 31.01.2015 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 99 100 101 102 103 ... 131 132 »