Головна » Архив новостей

У Варшаві з 19-21 вересня 2014 відбувся відкритий чемпіонат Польщі з тхеквондо «Polish Open - Warszava Cap-2014». До столиці приїхали 750 спортсменів з 23 країн світу. Дніпродзержинськ представлений п'ятнадцятьма вихованцями тренерів Олександра Кірпи, Романа Курися, Ярослава Швеця (ДЮСШ №4), Андрія Стовбан, В'ячеслава Сторчака (ДЮСШ №1), Євгенія та Юлії Свіжевський (ДЮСШ №3). Збірна команда України у складі якої виступали дніпродзержинські спортсмени посіла друге командне місце. Двічі лунав гімн нашої Країни і піднімався прапор України.

Як директор ДЮСШ№4 Кірпа О.М., президент дніпродзержинської міської федерації тхеквондо ВТФ дякую керівництву міста, управління освіти і науки міста за надану підтримку.

Результати турніру:

... Читать дальше »

Переглядів: 282 | Додав: pula | Дата: 29.09.2014 | Коментарі (0)

20 вересня 2014 на авіамодельній базі Центру ПР та ДТ м.Дніпродзержинська (Київська, 7) відбулися обласні змагання з авіамодельного спорту, класифікація кордові моделі. Це було справжнє видовище для глядача, а для учасників відчуття польоту, спортивного азарту та чесної конкуренції. До речі у змаганнях прийняли участь спортсмени з Дніпропетровська, Дніпродзержинська, Вільногірська, м.Щорск (Криничанського району) та спортсмени з Верхньодніпровського району. Це був напружений день, справжній екстрим. Вміння володіти літаком демонстрували юні авіамоделісти, всі вони молодці, бо кожен учасник здобув необхідний досвід, отримав задоволення і  відчув, що таке чесна, спортивна конкуренція.

І місце - команда Дніпропетровського обласного центру науково-технічної творчості та інформаційний технологій;

... Читать дальше »
Переглядів: 230 | Додав: pula | Дата: 26.09.2014 | Коментарі (0)

17-19 вересня 2014 на галявині зльотів в лівобережній частині міста відбувся міський туристсько-краєзнавчий зльот, присвячений Всесвітньому Дню туризму. В заході взяли участь команди з 39 навчально-виховних закладів міста. Юні туристи змагались в техніці пішохідного туризму, велотуризму, спортивного орієнтування. Високі результати школярі показали під час краєзнавчої вікторини, творчий підхід проявили у створенні композицій з природного матеріалу «Мальовнича Україна».

Кращі результати за підсумками туристсько-спортивних етапів показали:

І місце – НВК №12;

ІІ місце – СЗШ №40;

ІІІ місце – СЗШ №27

В конкурсній програмі місця розподілилися та ... Читать дальше »

Переглядів: 209 | Додав: pula | Дата: 26.09.2014 | Коментарі (0)

Під таким гаслом до міжнародного Дня миру 19 вересня 2014 пройшла акція в комунальному закладі «Загальноосвітній навчальний заклад І ступеня - гімназія №39 м.Дніпродзержинська» (директор Занєгіна С.Л.). Ініціатором її проведення виступив євроклуб «Європейська єдність». 

У цей день на подвір`ї закладу було висаджено 46 дерев, розбито вишневий садочок. У акції взяли участь активісти євроклубівського руху й учнівського самоврядування, педагогічна, батьківська та учнівські громади.

Акція «Посади дерево заради миру» – це проект Міжнародної організації ЕNO, яка проводиться в усьому світі вже 10 раз. За підсумками участі в цьому заході гімназія №39 отримала міжнародний сертифікат. 

... Читать дальше »

Переглядів: 291 | Додав: pula | Дата: 26.09.2014 | Коментарі (0)

З 15 по 19 вересня 2014 року у Дніпропетровській області у рамках Міжнародного проекту «Європа у валізі» перебувала команда експертів-юніорів з Німеччини, Польщі, України. До її складу увійшли: Якоб Мішке, Наталія Пригорницька, Ольга Куприянович, Пьотр Андрусечко, Ольга Будник, Катерина Перната. Очолила команду координатор проекту Ганна Гребеннікова.

Німецько-польсько-український проект «Європа у валізі» - це подорож-діалог регіонами України, експертів-сеньйорів і експертів-юніорів з питань європейської тематики. Організовано проект у 2008 році Представництвом Фонда Конрада Аденауера в Україні у співпраці з Європейською Академією м.Берлін, Фондом Роберта Буша, Польською фундацією Роберта Шумана та Інститутом Євроатлантичного Співробітництва (м.Київ).

... Читать дальше »

Переглядів: 253 | Додав: pula | Дата: 25.09.2014 | Коментарі (0)

16 вересня 2014 в комунальному закладі «Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа-інтернат зі спеціальним відділенням для дітей, які потребують корекції розвитку – центр розвитку дитини «Гармонія» м.Дніпродзержинська» Дніпродзержинської міської ради відбулось відкриття II сезону довгострокової соціально-економічної програми «Країна Радості». Свято проходило в три етапи: урочиста, розважальна та фінальна частини.

Захід розпочався виносом прапору України та виконанням гімну. Вихованці закладу вшанували учасників АТО. Дуже зворушливим моментом стала посвята малюків (учнів 6-х класів) у Країну Радості.

У розважальному блоці молодші школярі «Гармонії» з захватом взяли участь у майстер-класах з м ... Читать дальше »

Переглядів: 236 | Додав: pula | Дата: 22.09.2014 | Коментарі (0)

15 вересня 2014 вихованці комунального  закладу «Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа-інтернат зі спеціальним відділенням для дітей, які потребують корекції розвитку – центр розвитку дитини «Гармонія» м.Дніпродзержинська» Дніпродзержинської міської ради стали учасниками Восьмого регіонального благодійного фестивалю «Мама + Я» у місті Дніпропетровську, на території ТРЦ «Караван».

У святі взяли участь діти з дитячих будинків, шкіл-інтернатів та прийомні сім'ї Дніпропетровська та області, серед них діти з особливими потребами, які потребують спеціальних умов для життя.

Зразковий хореографічний ансамбль «Дніпрові зорі» відкривав творчий конкурс фестивалю і посів почес ... Читать дальше »

Переглядів: 218 | Додав: pula | Дата: 18.09.2014 | Коментарі (0)

10 вересня 2014 в комунальному закладі «Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа-інтернат зі спеціальним відділенням для дітей, які потребують корекції розвитку – центр розвитку дитини «Гармонія» м.Дніпродзержинська» Дніпродзержинської міської ради відбувся Урок пам’яті, присвячений 100-річчю з Дня народження Загребельного Дмитра Васильовича, першого директора Дніпродзержинського інтернату №2.

Під час підготовки заходу велась попередня пошукова робота і неоціненний вклад у підборі матеріалу, в організації свята внесла невістка Дмитра Васильовича – Загребельна Т.В., заслужений працівник культури України.

Вшанувати пам’ять великого вчителя, педагога і настав ... Читать дальше »

Переглядів: 215 | Додав: pula | Дата: 16.09.2014 | Коментарі (0)

Розбудова Української держави ставить на порядок денний надзвичайно важливе та невідкладне питання – виховання справжнього громадянина, патріота рідної землі. Даний напрям оговорювався 04 вересня 2014 на нараді класних керівників 5-11 класів закладів освіти на базі комунального закладу «Центр позашкільної роботи та дитячої творчості ім.О.Кошового м.Дніпродзержинська» Дніпродзержинської міської ради за темою «Сучасний виховний процес: сутність та інноваційний потенціал».

З пріоритетними напрямами в роботі класного керівника в 2014-2015 н.р. присутніх ознайомила методист управління освіти і науки Бабенко Р.М. Педагоги із зацікавленістю ознайомились з сучасними  підходами  до методичної роботи з класними керівниками (виступ керівника м\о  Хр ... Читать дальше »

Переглядів: 288 | Додав: pula | Дата: 09.09.2014 | Коментарі (0)

28 серпня 2014 року на базі комунального закладу «Середня загальноосвітня школа №30 м.Дніпродзержинська» Дніпродзержинської міської ради відбулася серпнева конференція педагогічних працівників закладів освіти міста Дніпродзержинська.  

На конференції були присутні: міський голова С.О.Сафронов, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради, директор департаменту молоді та спорту міської ради С.М.Павлюк, народний депутат України Гузенко К.О., голова міського комітету профспілки працівників освіти і науки Небосенко І.П., голови районних у місті рад, Карнаухівської селищної ради, керівники структурних підрозділів виконавчих органів міської ради, представники відокремлених структурних підрозділів обласного підпорядкування, працівники управління освіти і науки, кер ... Читать дальше »

Переглядів: 339 | Додав: pula | Дата: 04.09.2014 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 98 99 100 101 102 ... 124 125 »