Головна » Архив новостей

12 березня 2015 року, за ініціативою управління освіти і науки міської ради та згідно річного плану роботи, в рамках проведення семінару-практикуму на тему «Розвиток творчого потенціалу особистості ліцеїста на уроках біології та в позаурочний час», колектив КЗ «Технічний ліцей м.Дніпродзержинська» гостинно приймав учителів біології міста.

Під головуванням С.О.Чобанян, методиста управління освіти і науки, відбулося відкриття теоретичного модуля семінару.

Діяльність навчального закладу презентував директор, доктор педагогічних наук М.О.Наказний, який відмітив, що метою діяльності технічного ліцею є надання необхідної інтелектуальної допомоги ліцеїстам, щодо розвитку їхніх творчих здібностей, інтелектуальних запитів.

... Читать дальше »

Переглядів: 236 | Додав: pula | Дата: 16.03.2015 | Коментарі (0)

З метою національно-патріотичного, превентивного виховання, які передбачають впровадження системи підготовчих та профілактичних дій педагогів, спрямованих на запобігання формуванню в учнів негативних звичок, рис характеру, проявів асоціальної поведінки, утвердження емоційної культури та конструктивної поведінки особистості 11 березня 2015 в рамках довгострокової соціально-економічної програми «Країна Радості» в комунальному закладі НВК «Гармонія» проведено свято «З миром у серці творимо дива».             

Захід проходив в три етапи: урочиста, розважальна та фінальна частини. На вихованців НВК «Гармонія» чекав душевний активний квест «Марафон миру», приготуван ... Читать дальше »

Переглядів: 173 | Додав: pula | Дата: 13.03.2015 | Коментарі (0)

11 березня 2015 на базі комунального закладу «Середня загальноосвітня школа СЗШ №5 ім.Г.Романової» відбулася нарада для вчителів математики загальноосвітніх навчальних закладів міста щодо особливостей проведення державної підсумкової атестації  у 2015 році.

Метою зібрання було ознайомлення вчителів математики з нормативними документами МОН України, що регулюють підготовку та проведення ДПА у 9-х та 11-х класах, зокрема зроблено наголос на наступне:

- завдання ДПА складає кожна школа окремо;

- відповідальність за якість завдань та достовірність результатів покладена на школи;

- жодних друкованих збірників для ДПА непередбачено;

- ДПА з усіх предметів пр ... Читать дальше »

Переглядів: 277 | Додав: pula | Дата: 12.03.2015 | Коментарі (0)

У Дніпропетровську на спортивній базі СК «Метеор» відбувся командний Чемпіонат України з тхеквондо ВТФ. У складі Дніпропетровської області, в чемпіонаті України взяли участь спортсмени КЗ "ДЮСШ №4 м.Дніпродзержинська" Швець Ярослав і Лисяк Ростислав. В результаті Швець Ярослав зайняв перше місце в особистому заліку і в складі збірної команди України візьме участь у командному Чемпіонаті Європи, який відбудеться в Нальчик (Росія) 25-29.03.2015.

Також в Дніпропетровську проходив Чемпіонат України з тхеквондо ВТФ (розділ пумсе) спортсмени ДЮСШ №4 виступали у складі збірної області посіли перше командне місце.

Переглядів: 260 | Додав: pula | Дата: 11.03.2015 | Коментарі (0)

З 27 лютого по 01 березня 2015 на базі комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа №4 м.Дніпродзержинська» пройшов 31 Традиційний Міжнародний турнір з художньої гімнастики, пам'яті героїні підпілля Г.Романової. У перше цей турнір відбувся ще у далекому 1985 році. В змаганнях прийняло участь близько 130 грації 2006 – 1995 р.н. із Дніпропетровська, Кіровограда, Кривого Рога, Павлограда, Запоріжжя, Дніпродзержинська.

Перше місце: Замчак Вікторія, Кутепова Каріна, Сафіна Валерія, Каліта Ліза, Романова Діана.

Друге місце: Огньотова Настя, Гапоненко Ярослава.

Третє місце: Лєсовая Даша, Селівчанова Марія, Круголь Жанна, Туркіна Софія, Гудзь Даша, Курилко Каріна, Морозова Христина, Калашнік Марина.

... Читать дальше »

Переглядів: 186 | Додав: pula | Дата: 06.03.2015 | Коментарі (0)

Шановні жінки - колеги! Сердечно вітаю вас з чудовим весняним святом - 8 Березня!

Нехай кожен ваш день буде сонячним і радісним, нехай довкола вас панують любов і гармонія, а на вашу честь розквітають квіти й звучить музика. Будьте завжди усміхнені, сповнені надій та оптимізму. Бажаю Вам щастя й вдачі, міцного здоров’я, здійснення всіх мрій та бажань. Хай у Ваших оселях завжди панують мир, злагода і добробут.

 

З повагою,

начальник управління освіти і науки  

О.М.БАШТАНЕНКО

Переглядів: 234 | Додав: pula | Дата: 05.03.2015 | Коментарі (0)

26 лютого 2015 за ініціативою управління освіти і науки міської ради та згідно річного плану роботи колектив НВК-ДАЛ №15 гостинно приймав на базі школи як опорного навчального закладу по роботі над обласним науково-методичним проектом «Креативна освіта для розвитку інноваційної особистості» заступників директорів з навчально-виховної роботи шкіл ІІ-ІІІ ступенів в рамках проведення семінару-практикуму на тему «Розвиток креативного мислення вчителя-основа науково-методичної роботи освітнього закладу».

Під головуванням Ващенко В.А., завідуючої методичним кабінетом управління освіти і науки міської ради, яка ознайомила присутніх з нормативно-правовою базою функціонування освітньої галузі та планом роботи протягом заходу, відбулося відкриття теоретичного модуля семінару. Діяльніст ... Читать дальше »

Переглядів: 203 | Додав: pula | Дата: 05.03.2015 | Коментарі (0)

Десь далеко, в кутку антресолей,
Дермантинова, пилом покрита
Одиноко стояла валіза.
Зберегла вона безліч історій…

Такими словами 26 лютого 2015 розпочався ІІІ міський конкурс юних екскурсоводів в приміщенні Центру туризму і краєзнавства «Горицвіт».

«Музей у валізі» – це проект, яким вже декілька років захоплюються в різних країнах. Тепер серед його прихильників і ми. Ідея полягає в умінні швидко розгортати мобільну виставку, в якій можна маніпулювати музейними предметами і розповідати про них, що дуже важливо для дітей, оскільки вони освоюють світ активно і практично. З цим завданням впоралися всі учасники.

Оргкомітет конкурсу запропонував підготувати екскурсію по од ... Читать дальше »

Переглядів: 258 | Додав: pula | Дата: 04.03.2015 | Коментарі (0)

25 лютого 2015 на базі КЗ «Середня загальноосвітня школа №38 ім.І.О.Секретнюка м.Дніпродзержинська» за участю методиста управління освіти і науки Фіалко В.В. проведено міський семінар-практикум для вчителів фізичної культури за темою: «Формування позитивного ставлення школярів до зміцнення власного здоров’я шляхом залучення їх до занять зимовими видами спорту».  

Семінар пройшов в творчій атмосфері та плідній співпраці вчителів та дітей. Основними питаннями, які розглянуто на семінарі були: активізація діяльності школи у напрямку розвитку та зміцнення здоров’я школярів шляхом залучення їх до занять зимовими видами спорту, шляхи формування позитивного ставлення дітей до власного здоров’я, створення необхідних передумов для духовного і соціально ... Читать дальше »

Переглядів: 204 | Додав: pula | Дата: 04.03.2015 | Коментарі (0)

25 лютого 2015 в дошкільному навчальному закладі №30 відбувся інформаційно-практичний семінар «Формування екологічної свідомості дошкільників через призму проектної діяльності» для учасників регіонального науково-педагогічного проекту «Управління екологічною освітою шкільного простору в інтересах сталого розвитку». В ньому прийняли участь методисти методичного кабінету УОіН Н.І.Заіка, Т.К.Бєлоус, завідувачі ДНЗ №21, 37, вихователі–методисти  ДНЗ №21, 37, 17, 20, НВК д/в №7, 13, 26, екологи СЗШ №19, 20, 28.  

Одним з ключових питань була розглядання системи безперервної екологічної освіти, пошуку нових форм і підходів до системи екологічної освіти спрямованої на формування у дошкільників бережливого, турботливого, ... Читать дальше »

Переглядів: 294 | Додав: pula | Дата: 03.03.2015 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 98 99 100 101 102 ... 131 132 »