Головна » 2018 » Февраль » 19 » 29 РОКІВ ІЗ ДНЯ ЗАКІНЧЕННЯ ВІЙНИ У АФГАНІСТАНІ
13:16
29 РОКІВ ІЗ ДНЯ ЗАКІНЧЕННЯ ВІЙНИ У АФГАНІСТАНІ

15 лютого минає 29 років із дня закінчення війни у Афганістані. Але ця війна назавжди  залишиться болем у серцях нашого народу.

Потрапивши на палаючу Афганську землю, мужні воїни-інтернаціоналісти всім серцем прийняли її біль, як свій, і до останнього подиху захищали інтереси народу.

Напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, з метою розширення знань  учнів про події афганської  війни 1979-1989рр., виховання поваги до воїнів-інтернаціоаналістів, формування свідомого  ставлення до прав і обов'язків людини і громадянина 12.02.18 в НВК "Гармонія" пройшов  виховний  захід "Ціна  чужої війни" для учнів 7-8-х класів за участю  воїнів-інтернаціоналістів запасу, працівників ДМК  Грабського  Віталія Івановича та Руденко Геннадія Володимировича.

Учням було  цікаво  дізнатися, що відчували тоді ще молоді  хлопці на війні. Про те що сини пішли на війну батьки  дізналися лише через декілька місяців. Хлопці писали додому про звичайні солдатські будні, насправді перебуваючи в найнебезпечніших  місцях   Афганського пекла.

Гості заходу поділилися  спогодами про перший бій, про своїх  друзів-однополчан.  Діти привітали воїнів-інтернаціоналістів квітами та подарунками, виготовленими  власноруч.

Переглядів: 74 | Додав: pula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar