Головна » 2018 » Апрель » 16 » 25-РІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ ДНЗ№ 30
09:10
25-РІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ ДНЗ№ 30

Колектив та батьківська громадськість відсвяткували 25-річний ювілей комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) центр розвитку дитини №30 «Мальва» Кам’янської міської ради. Цей самий молодий заклад дошкільної освіти розташовано на Лівобережжі: бульвар Незалежності, 11. За 25 років він пройшов шлях від дошкільного закладу загального розвитку до дошкільного навчального закладу – центру розвитку дитини комбінованого типу. За останні 2 роки було відкрито 2  спеціальні групи для з особливими освітніми потребами та 1 інклюзивну групу. На сьогоднішній день в ньому виховується 356 дітей віком від 2 до 6 років.

Ювілей – це не тільки свято, це час підбиття підсумків роботи всього колективу, оцінка досягнень, плани на майбутнє. Колектив працює за пріоритетними напрямками: адаптація та соціалізація дітей, психологічна, фізична та моральна підготовка їх до подальшого навчання в школі, виховання патріота, людини яка любить і  береже природу, відповідально ставиться до  оточуючого середовища та свого власного здоров’я. В закладі створені всі умови для утримання та виховання дітей: групові приміщення з ігровими та спальними кімнатами, музична і спортивна зали, кабінети вчителя-логопеда, вчителя-дефектолога, практичного психолога, екологічна вітальня та дослідницька. Для дітей дошкільного віку працює їдальня. З 2003 року заклад є експериментальним майданчиком з екологічного виховання дітей дошкільного віку. Досвід роботи в різні роки був представлений на  міжнародних, всеукраїнських, регіональних рівнях та відзначений  грамотами, дипломами, сертифікатами та свідоцтвами. Педагогічний колектив співпрацює з Академією педагогічних наук України.

На протязі 25 років установу очолює незмінний директор: Сиротинська Ірина Никифорівна.

На урочистостях були присутні Мелешко Владислав Вікторович, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради; Попова Юлія Петрівна, заступник начальника відділу освіти департаменту з гуманітарних питань міської ради; Небосенко Ірина Павлівна, голова міського комітету Кам’янської міської організації Профспілки працівників освіти України та директори закладів дошкільної освіти міста. Вони не тільки привітали колектив, дітей та батьків із ювілеєм, подякували за наполегливу та кропітку роботу , а й привезли солодощі, подарунки. Свою подяку за майстерність, педагогічний талант, душевну щедрість у вихованні дітей висловили батьки вихованців, які були присутні на святкуванні.

Бажаємо «Мальві» подальшого процвітання, колегам - міцного здоров'я, успіхів, нових досягнень!

Переглядів: 69 | Додав: pula | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar