Головна » 2011 » Апрель » 5 » ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ МІСЬКИХ ОЛІМПІАД 2010-2011 н.р. !
21:06
ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ МІСЬКИХ ОЛІМПІАД 2010-2011 н.р. !

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ МІСЬКИХ ОЛІМПІАД 2010-2011н.р. !

ФІЗИКО-МАТЕМАТИЧНІ ОЛІМПІАДИ– 19 учнів:

  • математика:
    1. Мамута Максим, 6 кл. , ліцей НІТ №2
    2. Сергеєва Діана, 7 кл. , колегіум №16
    3. Чурінова Марія, 8 кл. , технічний ліцей №1
    4. Башинський Богдан, 9 кл. , технічний ліцей №1
    5. Стьопкін Єгор, 10 кл., технічний ліцей №1
    6. Єременко Катерина, 11 кл., технічний ліцей №1
  • фізика:
    1. Александрова Тетяна, 7 кл., СЗШ №5
    2. Єременко Олена, 8 кл. , технічний ліцей №1
    3. Луценко Антон, 8 кл., гімназія №39
    4. Башинський Богдан, 9 кл., технічний ліцей №1
    5. Стьопкін Єгор, 10 кл., технічний ліцей №1
    6. Юдаєв Андрій, 11 кл., технічний ліцей №1
  • інформатика: - програмування
    1. Березін Ігор, 9 кл., технічний ліцей №1
    2. Смородський Владислав, 10 кл. , ліцей НІТ №2
    3. Юдаєв Андрій, 11 кл., технічний ліцей №1
  • інформатики - курс користувача
    1. Кузьминський Дмитро, 9 кл., ліцей НІТ№2
    2. Вернігора Дмитро, 10 кл. , НВК №13
    3. Корчевська Анна, 11 кл. , ліцей НІТ №2
    4. Звіздун Богдан, 11 кл. , ліцей НІТ №2
  • астрономія:
    1. Волков Ігор, 9 кл. , ДАЛ № 15( молодша група)
    2. Дзюба Владислав, 9 кл. , НВК № 36(старша група)
    3. Котюк Анастасія, 10 кл., СЗШ № 44
    4. Юдаєв Андрій, 11 кл., технічний ліцей № 1

ПРИРОДНИЧІ ОЛІМПІАДИ – 17 учнів

  • Хімія :
    1. Біла Катерина, 8 кл., гімназія .№11
    2. Дзюба Владислав, 9 кл., НВК № 36
    3. Удовенко Анна,10 кл., гімназія № 11
    4. Юдаєв Андрій, 11 кл. , технічний ліцей № 1
  • Біологія:
    1. Григоренко Олександр, 8 кл., ДАЛ № 15
    2. Скуріхін Марк, 9 кл., СЗШ № 30
    3. Устинов Артем, 9 кл., гімназія №11
    4. Іванова Анна, 10 кл., гімназія №11
    5. Єременко Катерина, 11 кл. , технічний ліцей №1
  • Географія:
    1. Гончарова Марія, 8 кл. , СЗШ № 44
    2. Сухий Іван, 9 кл. , технічний ліцей №1
    3. Іванова Анна, 10 кл., гімназія.№11
    4. Некрасов Роман, 11кл., СЗШ № 44
  • Економіка:
    1. Маркова Ірина, 10 кл., ліцей НІТ № 2
    2. Бердник Катерина, 11кл., НВК № 34
  • Екологія:
    1. Пузир Дар'я , 11 кл. НВК № 34
    2. Артакян Аеліна, 10 кл. СЗШ № 30

СУСПІЛЬНО-ГУМАНІТАРНІ ОЛІМПІАДИ, ПСИХОЛОГІЯ ТА ТРУДОВЕ НАВЧАННЯ - 13 учнів:

  • Історія:
    1. Гончарова Марія, 8 кл. , СЗШ № 44
    2. Ткаченко Іларіон, 9 кл., гімназія № 11
    3. Гаврилов Євген, 10кл., колегіум № 16
    4. Манаєнкова Анастасія, 11 кл., ліцей НІТ № 2
  • Правознавство:
    1. Погорелова Ксенія, 9 кл., гімназія № 11
    2. Яровой Владислав, 10 кл., гімназія № 11
    3. Ярошевська Яна, 11 кл., гімназія № 11
  • Педагогіка, психологія:
    1. Желдаков А, 10 кл., СЗШ № 23
    2. Федоренко К, 11 кл., СЗШ № 23
  • Трудове навчання:
    1. Кирпа Олександра, 9 кл., СЗШ № 29
    2. Кошик Катерина, 11 кл., НВК № 13
    3. Короткий Олександр, 11 кл. , СЗШ № 29
    4. Бурма Тетяна, 11 кл., СЗШ № 40

ФІЛОЛОГІЧНІ ОЛІМПІАДИ – 22 учні

  • Українська мова:
    1. Скрипнік Ольга, 8 кл., колегіум № 16
    2. Маркова Анна, 9 кл. , ліцей НІТ № 2
    3. Мусульбес Анна, 10 кл., гімназія № 11
    4. Єременко Катерина, 11 кл. , технічний ліцей № 1
  • Російська мова:
    1. Волков Ігор, 9 кл., ДАЛ № 15
    2. Єлісєєва Олександра, 10 кл., ДАЛ № 15
    3. Гаркавець Тетяна, 11 кл., НВК № 36
  • Англійська мова:
    1. Макієвська Жанна- 8 кл. , гімназія №11
    2. Козорог Єлизавета – 8 кл., гімназія № 11
    3. Топчій Катерина – 9 кл. , гімназія №11
    4. Лях Христина – 9 кл., гімназія №11
    5. Єфименко Варвара – 10 кл., колегіум № 16
    6. Миколаєнко Катерина – 10 кл., колегіум № 16
    7. Галій Анастасія – 11 кл., колегіум № 16
    8. Китаєв Антон, 11 кл., гімназія №11
  • Німецька мова:
    1. Опаренко Вікторія – 8 кл., колегіум № 16
    2. Романюк Руслана – 9 кл., колегіум № 16
    3. Демченко Юрій - 10 кл., гімназія №39
  • Французька мова:
    1. Усик Микола – 8 кл., гімназія № 11
    2. Проскура Олександра - 9 кл., гімназія №11
    3. Дружиніна Ліна – 10 кл., гімназія №11
    4. Мисник Євгенія – 11 кл. , колегіум №16
Категорія: Олімпіади | Переглядів: 647 | Додав: uondmr | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar