Головна » 2017 » Январь » 19 » ПЕРЕМОЖЦІ І ПРИЗЕРИ МІСЬКОГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ МАН УКРАЇНИ 2016-2017н.р. (ЧАСТИНА 2)
11:22
ПЕРЕМОЖЦІ І ПРИЗЕРИ МІСЬКОГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ МАН УКРАЇНИ 2016-2017н.р. (ЧАСТИНА 2)

Відділення екології та аграрних наук

ПІБ учня

Секція МАН

Заклад освіти

Клас

Місце

Пелих Анастасія Сергіївна

Сучасні біотехнології

НВК-гімназія№ 11 +ДЕЦ

11

І

Данилова Марія Сергіївна

Сучасні біотехнології

СЗШ №4 +ДЕЦ

10

ІІ

Седих Альвіна Ігорівна

екологія

Технічний ліцей

11

І

Біла Ольга Вікторівна

екологія

Колегіум №16 +ДЕЦ

11

І

Бондаренко Юлія Романівна

екологія

НВК №26

11

ІІ

Калюга Олексій Романович

екологія

НВК-ал. №15

10

ІІІ

Рижа Єлізавета Сергіївна

екологія

НВК №37 +ДЕЦ

10

ІІІ

Губа Олександр Олександрович

Охорона довкілля та раціональне природокористування

Технічний ліцей +ДЕЦ

10

І

Ус Ганна Олександрівна

Охорона довкілля та раціональне природокористування

Технічний ліцей +ДЕЦ

11

ІІ

Бабіна Єлизавета Олександрівна

Охорона довкілля та раціональне природокористування

НВО-ліцей НІТ

11

ІІ

 

Відділення хімії та біології

ПІБ учня

Секція МАН

Заклад освіти

Клас

Місце

Курлукова Олександра Юріївна

зоологія, ботаніка

Технічний ліцей

11

І

Солощук Богдан Павлович

зоологія, ботаніка

НВК-гімназія    № 11 +ДЕЦ

11

І

Снітько Анастасія Ігорівна

зоологія, ботаніка

Технічний ліцей

11

ІІ

Шляєва Каріна Ігорівна

зоологія, ботаніка

НВК-гімназія    № 11 +ДЕЦ

11

ІІ

Комих Костянтин Євгенійович

психологія

Технічний ліцей

10

І

Плюшкіна Ганна Романівна

психологія

Технічний ліцей

11

І

Черняшук Анастасія Сергіївна

психологія

НВК-ал. №15

10

ІІ

Горова Майя Володимирівна

психологія

НВК №3

11

ІІІ

Зінченко Альбіна Миколаївна

психологія

СЗШ №10

11

ІІІ

Винокурова Вероніка Ігорівна

хімія

Технічний ліцей

11

І

Озерний Даніїл Дмитрович

хімія

Колегіум №16

10

І

Євтушенко Артур Олегович

хімія

Гімназія №39

10

ІІ

Колода Юлія Романівна

хімія

Технічний ліцей

9

ІІІ

 

Відділення історії

ПІБ учня

Секція МАН

Заклад освіти

Клас

Місце

Савченко Олександра Ростиславівна

всесвітня історія

НВК-гімназія №11

10

ІІ

Безчастний Олексій Максимович

всесвітня історія

НВК-гімназія №11

10

ІІІ

Солодовнік Регіна Едуардівна

етнологія

Гімназія №39

10

ІІ

Литвин Яна Володимирівна

історичне краєзнавство

НВК-гімназія №11

11

ІІ

Мельник Валерія Володимирівна

історичне краєзнавство

НВО-ліцей НІТ

9

ІІІ

Пелих Анастасія Сергіївна

історія України

НВК-гімназія №11

11

ІІ

 

 

Відділення філософії та суспільствознавства

ПІБ учня

Секція МАН

Заклад освіти

Клас

Місце

Баранець Олександра Віталіївна

журналістика

Колегіум №16

11

І

Деміденко Меланія Максимівна

журналістика

НВК-ал. №15

9

ІІ

Бібік Аліна Євгеніївна

журналістика

СЗШ №35

10

ІІІ

Губа Валерія Олександрівна

журналістика

СЗШ №35

11

ІІІ

Звіздун Руслана Іванівна

журналістика

НВК-ал. №15

9

ІІІ

Озерний Данііл Дмитрович

педагогіка

Колегіум №16

10

І

Федоренко Валерія Віталіївна

соціологія

НВО-ліцей НІТ

11

І

Берко Олексій Олегович

теологія

Колегіум №16

9

І

 

Відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства

ПІБ учня

Секція МАН

Заклад освіти

Клас

Місце

Сиса Дар’я Станіславівна

літературна творчість

Технічний ліцей

11

І

Артемюк Анастасія В’ячеславівна

літературна творчість

Технічний ліцей

11

ІІ

Курисько Анастасія Валеріївна

літературна творчість

СЗШ №4

8

ІІ

Шамаєва Єва Олегівна

літературна творчість

НВО-ліцей НІТ

10

ІІІ

Дружина Анастасія Вадимівна

літературна творчість

НВК №13

11

ІІІ

Тищенко Дар’я Олегівна

мистецтвознавство

СЗШ №35

10

ІІІ

Яфарова Юлія Олександрівна

російська література

СЗШ №35

11

ІІ

Терещенко Тетяна Дмитрівна

світова література

СЗШ №42

9

ІІ

Можейко Валерія Аскольдівна

світова література

НВО-ліцей НІТ

11

ІІІ

Коржунова Олександра Вячеславівна

світова література

СЗШ №4

9

ІІІ

Подорожко Поліна Павлівна

фольклористика

СЗШ №34

11

І

 

Відділення мовознавства

ПІБ учня

Секція МАН

Заклад освіти

Клас

Місце

Граділь Владислав Сергійович

англійська мова

НВК-гімназія №11

10

І

Довбань Валерія Сергіївна

англійська мова

Технічний ліцей

9

ІІ

Єсаян Емма Олексанівна

англійська мова

НВК-гімназія №11

9

ІІ

Аксьонов Лев Валентинович

англійська мова

НВК-гімназія №11

10

ІІІ

Хрипко Віталій Киролович

німецька мова

Колегіум №16

10

І

Мизинець Олексій Олександрович

російська мова

НВК №3

9

ІІ

Ткаченко Катерина Володимирівна

українська мова

НВО-ліцей НІТ

11

І

Іванова Діана Сергіївна

українська мова

НВК-гімназія №11

9

ІІ

Савчук Анастасія Іванівна

українська мова

НВК-гімназія №11

11

ІІ

Килимник Діана Олександрівна

українська мова

НВК-гімназія №11

9

ІІІ

Лагно Олександра Сергіївна

українська мова

СЗШ №44

10

ІІІ

Інформацію підготували:

Луніченко Н.В., методист методичного кабінету департаменту з гуманітарних питань, Тимченко С.В., науковий секретар міського товариства МАН України, заступник директора технічного ліцею.

Переглядів: 478 | Додав: pula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar