Головна » 2017 » Январь » 19 » ПЕРЕМОЖЦІ І ПРИЗЕРИ МІСЬКОГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ МАН УКРАЇНИ 2016-2017н.р.
11:17
ПЕРЕМОЖЦІ І ПРИЗЕРИ МІСЬКОГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ МАН УКРАЇНИ 2016-2017н.р.

Відділення математики

ПІБ учня

Секція МАН

Заклад освіти

Клас

Місце

Дерець Ганна Олександрівна

математика

Технічний ліцей

10

І

Крячик Анастасія Олегівна

математика

НВО-ліцей НІТ

9

І

Сітько Антон Володимирович

математика

Технічний ліцей

11

ІІ

Штарк Володимир Володимирович

математика

Технічний ліцей

11

ІІ

Латиш Анна Валеріївна

математика

Технічний ліцей

11

ІІІ

Столяр Михайло Володиморович

прикладна математика

Технічний ліцей

11

І

Іваненко Андрій Юрійович

прикладна математика

НВО-ліцей НІТ

10

І

Крячун Іван Віталійович

прикладна математика

НВО-ліцей НІТ

10

ІІ

 

Відділення фізики та астрономії

ПІБ учня

Секція МАН

Заклад освіти

Клас

Місце

Забора Даніїл Андрійович

астрономія та астрофізика

Технічний ліцей

10

І

Кенгерлі Ельмар Фаігович

астрономія та астрофізика

Технічний ліцей

11

ІІ

Путря Ростислав Владиславович

Експериментальна фізика

Гімназія №39

11

І

Святощук Ростислав Олексійович

Експериментальна фізика

НВО-ліцей НІТ

10

ІІ

Кучерявенко Олена Костянтинівна

Експериментальна фізика

НВО-ліцей НІТ

9

ІІІ

 

Відділення технічних наук

ПІБ учня

Секція МАН

Заклад освіти

Клас

Місце

Ус Ганна Олександрівна

Авіа- та ракетобудування, машинобудування і робототехніка

Технічний ліцей

11

І

Сітько Антон Володимирович

Авіа- та ракетобудування, машинобудування і робототехніка

Технічний ліцей

11

ІІ

Однорог Олексій Володимирович

Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження

НВК №37

10

І

Коржева Юлія Сергіївна, Шекк Кирило Антонович

Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження

СЗШ №25

11

11

ІІ

Фішман Аріна Андріївна

Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження

СЗШ №21

8

ІІІ

 

Відділення комп’ютерних наук

ПІБ учня

Секція МАН

Заклад освіти

Клас

Місце

Прядка Олексій Іванович

Internet-технології та WEB дизайн

СЗШ №35

9

ІІІ

Іваненко Андрій Юрійович

Безпека інформаційних та телекомунікаційних систем

НВО-ліцей НІТ

10

І

Циганов Олександр Олегович

Безпека інформаційних та телекомунікаційних систем

НВО-ліцей НІТ

10

ІІ

Ковальчук Анастасія Ігорівна

Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту

СЗШ №9

11

І

Манейчик Кирило Сергійович

Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту

Гімназія №11

10

І

Родимська Анастасія Володимирівна

Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту

СЗШ №9

10

ІІ

Кенгерлі Ельмар Фаігович

Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми

Технічний ліцей

11

І

Зацаренко Анастасія Юріївна

Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми

НВО-ліцей НІТ

9

І

Кемарський Микита Олександрович

Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми

НВО-ліцей НІТ

10

І

Хотінь Карина Юріївна

Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми

НВО-ліцей НІТ

9

І

Сітько Антон Володимирович

Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми

Технічний ліцей

11

ІІ

Познанський Дмитро Сергійович

Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми

НВО-ліцей НІТ

10

ІІ

Пюрко Вікторія Андріївна

Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми

НВО-ліцей НІТ

9

ІІ

Рабковська Єлизавета Іванівна

Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми

НВО-ліцей НІТ

9

ІІ

Якимець Анастасія Володимирівна

Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми

НВО-ліцей НІТ

9

ІІ

Васильєв Олег Валерійович

Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми

НВО-ліцей НІТ

11

ІІІ

Гаража Антон Вадимович

Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми

НВО-ліцей НІТ

9

ІІІ

Замякін Нікіта Миколайович

Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми

НВО-ліцей НІТ

9

ІІІ

Іскандеров Рустам Кірманович

Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми

НВО-ліцей НІТ

9

ІІІ

Луценко Олександр Валерійович

Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми

НВО-ліцей НІТ

9

ІІІ

 

Відділення економіки

ПІБ учня

Секція МАН

Заклад освіти

Клас

Місце

Столяр Михайло Володимирович

Мікроекономіка та макроекономіка

Технічний ліцей

11

І

Євплова Дарина Ігорівна

Мікроекономіка та макроекономіка

Гімназія №11

10

ІІ

Нестеренко Микита Євгенович

Мікроекономіка та макроекономіка

СЗШ №7

11

ІІІ

 

Відділення наук про Землю

ПІБ учня

Секція МАН

Заклад освіти

Клас

Місце

Бобир Катерина Максимівна

Геологія, геохімія та мінералогія

Гімназія №11

11

І

Василинюк Андрій Миколайович

Геологія, геохімія та мінералогія

НВО-ліцей НІТ

9

ІІ

Пойда Юлія Володимирівна

Кліматологія та метеорологія

Гімназія №11

11

ІІІ

Ковтун Єлизавета Сергіївна

Географія та ландшафтознавство

СЗШ №9

9

ІІ

Захарова Ксенія Віталіївна

Географія та ландшафтознавство

СЗШ №35

9

ІІІ

Іванченко Вероніка Миколаївна

Географія та ландшафтознавство

НВК-ал. №15

11

ІІІ

Переглядів: 293 | Додав: pula | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar