Головна » 2012 » Январь » 30 » КОНКУРС НА КРАЩИЙ ІНТЕРНЕТ-САЙТ ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ
15:25
КОНКУРС НА КРАЩИЙ ІНТЕРНЕТ-САЙТ ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ
На виконання наказів головного управління освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації від 24.01.2012 №49/0/212-12 «Про проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу найкращий Інтернет-сайт дошкільного навчального закладу», управління освіти і науки Дніпродзержинської міської ради від 09.02.2012 №78 «Про проведення першого етапу міського Всеукраїнського конкурсу на кращий Інтернет-сайт дошкільного навчального закладу», з метою підтримки діяльності сучасного дошкільного навчального закладу, сприяння розширенню мережі інформаційних ресурсів для формування єдиного інформаційного середовища системи дошкільної світи у січні-лютому 2012 розпочато перший етап міського Всеукраїнського конкурсу на кращий Інтернет-сайт дошкільного навчального закладу.

Всі дошкільні навчальні заклади міста залучені до даного конкурсу. Конкурс проводиться в два етапи: І етап - міський. Термін проведення: січень-лютий 2012; ІІ етап - обласний. Термін проведення: березень 2012.

Переможці міського конкурсу нагороджуються дипломами управління освіти і науки міської ради та подаються у заявках на участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу. 
Категорія: Конкурси | Переглядів: 1313 | Додав: pula | Рейтинг: 3.0/1
Всього коментарів: 0
avatar