29 січня 2011 року на базі технічного ліцею №1 проведено І міський етап вище зазначеного учнівського конкурсу. В заході взяли активну участь школярі технічного ліцею №1, ліцею НІТ №2, гімназій №11,39, НВК №7,26,36, колегіуму №16, ДАЛ №15, СЗШ №3,5,9,25,35. Загальна кількість учнівських робіт, виконаних в рамках МАН України в поточному навчальному році , становить 196 робіт, що на 7 робіт більше порівняно з 2009-2010 н.р.

Учнями - членами Дніпродзержинського міського наукового товариства виконано робіт науково - методичного напрямку - 89, науково-дослідницького напрямку - 107. Згідно з протоколами журі , до складу якого були запрошені працівники управління освіти і науки, викладачі ДДТУ, кращі педагогічні працівники загальноосвітніх навчальних закладів, переможцями визначено:

Секція математики:
І місце
Кодак Марина, 10 кл ліцей НЇТ№2, науковий керівник Черномурова Л.О.
ІІ місце
  • Шаріпов Богдан, 10 кл. тех..ліцей №1, науковий керівник Вискребенцева М.В.
  • Стус Катерина, 11 кл. ліцей НІТ№2, науковий керівник Крячек М.В.
  • Ткач Ілля, 11 кл. НВК№36, науковий керівник Богословська О.А
ІІІ місце
  • Кузьмінський Дмитро, 10 кл. ліцей НІТ №2, науковий керівник Біленко А.І.
  • Харсун Катерина, 10 кл. ліцей НІТ №2, науковий керівник Черниш Н.М.
  • Гриценко Анна, 11 кл. ліцей НІТ №2, науковий керівник Пометун Л.В.
Секція фізики
І місце
Повар Віктор, 11 кл. НВК №36, науковий керівник Безьянов О.О.
ІІ місце
Галаганов Василь, 8 кл. СЗШ №5, науковий керівник Лук'янов І.В.
ІІІ місце
Дрок Денис, 10 кл. тех..ліцей №1, науковий керівник Зуєва Л.О.
Секція астрономії
І місце
Мушинський Микита, 11кл. тех..ліцей №1, науковий керівник Мірошник Н.П.
ІІІ місце
Морозов Кирило, 11 кл. тех..ліцей №1, науковий керівник Мірошник Н.П.
Секція техніки
І місце
Кочмола Дмитро, 11 кл. гімназія №39, наукові керівники Носко Н.Д., Губарев С.В.
Секція комп'ютерної техніки
І місце
  • Липницький Ян, 11 кл. тех.ліцей №1, науковий керівник Самусевич І.О.
  • Березін Ігор, 9 кл. тех..ліцей №1, науковий керівник Надригайло О.О.
  • Пастернак Ольга, 10 кл. тех..ліцей №1, науковий керівник Надригайло О.О.
  • Смородський Владислав, 10 кл. ліцей НІТ№2, науковий керівник Бондаренко О.О.
ІІ місце
  • Воловик Владислав, 10 кл. ліцей НІТ №2, науковий керівник Бондаренко О.О.
  • Партес Юлія, 9 кл. ліцей НІТ №2, науковий керівник Бондаренко О.О.
  • Стус Катерина, 11 кл. ліцей НІТ №2, науковий керівник Крячик М.В.
ІІІ місце
  • Харсун Катерина, 11 кл. ліцей НІТ №2, науковий керівник Луньова Ю.О.
  • Вовк Олексій, 10 кл. ліцей НІТ №2, науковий керівник Луньова Ю.О.
  • Кодак Марина,10 кл. ліцей НІТ №2, науковий керівник Бондаренко О.О.
  • Ференц Артем, 10 кл. ліцей НІТ №2, науковий керівник Луньова Ю.О.
  • Сухомлін Віталій, 9 кл. СЗШ №25, науковий керівник Дірявка М.С.
  • Давельман Андрій, 11кл. НВК №36, науковий керівник Сьомка І.А.
Секція хімії
І місце
Погорєла Владлена, 10 кл. тех..ліцей №1, наукові керівники Циганок Л.П., Маляр І.А.
ІІ місце
  • Маркова Ірина, 10 кл. ліцей НІТ №2, науковий керівник Сємілєтова А.В.
  • Басій Ангеліна, 10 кл. ліцей НІТ №2, науковий керівник Сємілєтова А.В.
Секція біотехнологій
І місце
Липовенко Вікторія, 11 кл. НВК №36, наукові керівники Гармаш С.М., Войченко К.І.
Секція психології
І місце
Подольська Аліна, 11 кл. НВК №26, науковий керівник Паронік О.В.
ІІ місце
Паронік Олена, 11 кл. НВК №26, науковий керівник Паронік О.В.
ІІІ місце
МіхноДар'я, 11кл.НВК №26, науковий керівник Паронік О.В.
Секція історії
І місце
Іщенко Артем, 11кл. гімназія №39, науковий керівник Кіційова Н.В.
ІІ місце
  • Ольман Яна, 10 кл. колегіум №16 , науковий керівник Кисельова О.М.
  • Хомаха Ілля, 11 кл. НВК №36, науковий керівник Письменна С.Ю.
Секція історичного краєзнавства
І місце
Бичкова Ксенія, 11 кл. гімназія №39, науковий керівник Кіційова Н.В.
ІІ місце
Іванченко Тетяна, 9 кл. гімназія №39, науковий керівник Гурська В.М.
ІІІ місце
Циганок Анастасія, 11 кл. гімназія №11, науковий керівник Козорог О.Г.
Секція етнології
І місце
Старинець Катерина, 11 кл. гімназія №39, науковий керівник Кіційова Н.В.
Секція соціології
І місце
Прокопенко Артем, 11 кл. ліцей НІТ №2, науковий керівник Познанська К.В.
Секція економіки і географії
І місце
  • Харченко Олександра, 11 кл.СЗШ №35, науковий керівник Саєнко С.М.
  • Руденко Олександр, 11 кл. НВК №36, науковий керівник Бурковська Н.В.
  • Овчаренко Роман, 11 кл.
ІІ місце
  • Ткачук Дмитро, 10 кл. тех..ліцей №1, науковий керівник №1 Клочко Н.В.
  • Бочаєва Ганна, 10 кл. СЗШ №9, науковий керівник Коваленко Л.І.
ІІІ місце
  • Москалюк Ольга, 10 кл. СЗШ №5, науковий керівник Беган О.Г.
  • Погорєла Владислава, 10 кл.
  • Бардон Лілія, 10 кл.
  • Удовиченко Георгій, 10 кл тех..ліцей №1, науковий керівник Клочко Н.В.
Секція української мови
І місце
Пуня Надія, 10 кл. ліцей НІТ №2 , науковий керівник Чопенко Л.А.
ІІ місце
Морозов Кирило, 11 кл. тех..ліцей №1, науковий керівник Комарова О.О.
ІІІ місце
Токарева Кристина, 11 кл. НВК №7, науковий керівник Орел В.В.
Секція української літератури
І місце
Умніхіна Дар'я, 11 кл. тех. ліцей №1, науковий керівник Кураченкова П.А.
ІІІ місце
  • Бабаєва Дар'я, 10 кл. ліцей НІТ №2, науковий керівник Глущенко О.В.
  • Гаркавець Тетяна, 11 кл. НВК №36, науковий керівник Кліміна Н.В.
Секція зарубіжної літератури, літературної творчості
І місце
  • Манко Галина, 10 кл. СЗШ №25, науковий керівник Гринь Г.В.
  • Середа Дар'я 9 кл., ДАЛ№15, науковий керівник Богасевич Є.В.
ІІ місце
  • Пержу Катерина, 11 кл. гімназія №39, науковий керівник Кисель Я.А.
  • Гуменчук Валерія,11 кл. гімназія №39, науковий керівник Кисель Я.А.
  • Умніхіна Дар'я, 11 кл. тех..ліцей №1, науковий керівник Черник І.І.
  • Шевельова Яна,11 кл. ліцей НІТ №2, науковий керівник Серьогіна Н.М.
Секція англійської мови
І місце
  • Біденко Андрій, 11 кл. тех..ліцей №1, науковий керівник Кирпа А.В.
  • Осипчук Яна, 11 кл. тех..ліцей №1, науковий керівник Кирпа А.В.
  • Проценко Валерія, 10 кл. колегіум №16, науковий керівник Кисельова Т.І.
  • Терещенко Олександра, 11 кл. гімназія №11, науковий керівник Ковалець Т.О.
  • Пономаренко Юлія, 11 кл. гімназія №39 , науковий керівник Долгополова В.З.
ІІ місце
  • Макаренко Євгенія, 11 кл. гімназія №11, науковий керівник Івашина В.Ю.
  • Король Дар'я, 9 кл. гімназія №39, науковий керівник Приходько С.Ю.
  • Ісаченко Владислав, 11 кл. НВК№ 36, науковий керівник Сігалова І.А.
ІІІ місце
Партес Юлія, 9 кл. ліцей НІТ№2, науковий керівник Косенко Л.Ф.
Категорія: Олімпіади | Переглядів: 779 | Додав: uondmr | Дата: 27.02.2011 | Коментарі (0)

Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу "Вчитель року - 2011"!

В номінації «Іноземні мови» (німецька мова)
КОРНЄВА СВІТЛАНА ОЛЕКСІЇВНА
,
вчитель німецької мови колегіуму №16
переможець міського етапу
І місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року -2011»

В номінації «Образотворче мистецтво»
САМОХВАЛОВА ЯНА ВОЛОДИМИРІВНА
,
вчитель образотворчого мистецтва СЗШ № 44
переможець міського етапу
ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року -2011»

В номінації «Історія»
ГАРНІК НІНА АНДРІЇВНА
,
вчитель історії технічного ліцею №1
переможець міського етапу
ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року -2011»

В номінації «Початкові класи»
ПОВІРЕНА ВАЛЕНТИНА ОЛЕКСАНДРІВНА
,
вчитель початкових класів ліцею нових інформаційних технологій №2
переможець міського етапу
ІV місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року -2011»

В номінації «Світова література»
ТРУСОВА ЛЮБОВ БОГДАНІВНА
,
вчитель світової літератури  гімназії №11
переможець міського етапу
лауреат Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року - 2011»                             

Бажаємо Вам невичерпних творчих сил, натхнення, щастя, здоров’я! Хай завжди буде щедрою на сходи освітянська нива, а в усіх Ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача!

Категорія: Конкурси | Переглядів: 857 | Додав: uondmr | Дата: 27.02.2011 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 5 6