166 учнів 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів нашого міста 22 листопада 2014 прийняли участь в ІІ (міському) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської мови на базі комунального закладу «Спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов І ступеня – колегіум №16 м.Дніпродзержинська». Рішенням журі визначені результати.

Категорія: Олімпіади | Переглядів: 414 | Додав: pula | Дата: 01.12.2014 | Коментарі (1)

01 грудня 2013 в комунальному закладі «Спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов І ступеня - гімназія №11 м.Дніпродзержинська» відбувся ІІ (міський) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з іноземної мови (французької та німецької). Для участі в олімпіаді запрошувались всі бажаючі учні. В олімпіаді з німецької мови прийняли участь команди всіх загальноосвітніх навчальних закладів, в яких вона викладається (СЗШ №10, 18, 21, 29, 30, 40, гімназій №11, 39, НВК «Гармонія»). Рішенням журі визначені результати. 

Найчисленнішими були команди від гімназії №11, колегіуму №16 та НВК «Гармонія». Всього брали участь 32 учні. Рішенням журі визначені переможці з німецької мови:

8 клас
І місце -  Нікітіна Г. - колегіум №16;
ІІ місце  - Дікова Д. - колегіум №16;
ІІІ місце – Грек У. - колегіум №16

9 клас
І місце – Картузова М. – СЗШ №21;
ІІ місце – Яценко Є  - СЗШ №10;
ІІІ місце – Понедільченко О. -  гімназія №11

10 клас
І місце – Сергєєва Д. – колегіум №16;
ІІ місце – Ревенко І. – гімназія №39;
ІІІ місце – Льога М. - гімназія №39;

11 клас
І місце – Щеглова М. – гімназія №11;
ІІ місце – Макієвська Ж. – колегіум №16;
ІІІ місце – Опаренко В. – колегіум №16

Учні Сергєєва Д., Ревенко І., Щеглова М., Макієвська Ж., Картузова М. будуть представляти наше місто на ІІІ (обласному) етапі в м.Дніпропетровську. 

В олімпіаді з французької мови взяли участь 25 учнів з НВК №3, СЗШ №4, 19, 29, 30, 32, 44, гімназії №11, колегіуму №16. Переможцями стали:

8 клас
І місце – Плешенець Є. – гімназія №11;
ІІ місце  - Бєлоус Л. – колегіум №16;
ІІІ місце – Пилипюк А. – колегіум №16

9 клас
І місце – Пташинська А. – гімназія №11;
ІІ місце – Нежумиря О. – гімназія №11;
ІІІ місце – Кірнос А. – гімназія №11

10 клас
І місце – Калашнік Я . – гімназія №11;
ІІ місце – Домбрян Д. – колегіум №16;
ІІІ місце – Скиба С. – СЗШ №19

11 клас
І місце  - Гейко М. – колегіум №16;
ІІ місце – Єна С. – гімназія №11;
ІІІ місце  - Соболь К – СЗШ №19  

До складу команди від нашого міста на ІІІ (обласний) етап увійшли: Пташинська А., Нежумиря О., Калашнік Я., Домбрян Д., Гейко М., Єна С.

Вітаємо всіх переможців і бажаємо їм подальших успіхів! 
Категорія: Олімпіади | Переглядів: 422 | Додав: pula | Дата: 04.12.2013 | Коментарі (0)

16 листопада 2013 на базі комунального закладу «Спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов І ступеня – колегіум №16 м.Дніпродзержинська» проведено ІІ (міський) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської мови для учнів 8-11 класів. В олімпіаді прийняли участь 173 учні загальноосвітніх навчальних закладів міста. В журі працювали 40 вчителів англійської мови. Рішенням журі визначені результати.   
Категорія: Олімпіади | Переглядів: 683 | Додав: pula | Дата: 22.11.2013 | Коментарі (0)

23 листопада 2012 у кіноконцертному залі «Мир» м.Дніпродзержинська відбувся третій районний конкурс «Міс Осінь - 2012», який організовано виконавчим комітетом Дніпровської районної у місті ради спільно з управлінням освіти і науки. В конкурсі «Міс Осінь - 2012», брали участь красуні з одинадцяти шкіл Дніпровського району: Сокол Ельвіра (НВК-ДАЛ №15), Бахшиєва Карина (СЗШ №21), Серга Анастасія (СЗШ №25), Кувалдіна Валерія (СЗШ №29), Семенцова Інна (СЗШ №40), Ілліодорова Дар’я (гімназія №39), Матухно Дар’я (СЗШ №30),  Коваль Олена (СЗШ №44), Крячик Наталія (НВО-ліцей НІТ), Трегубова Серафіма, Чала Анна (енергетичний технікум). У залі не було порожніх міст. Захоплююче дійство, яке проходило на сцені, заставляло глядачів хвилюватися і радіти за своїх фавориток. У роботі журі взяли участь Задорожний В.К., заступник голови виконкому Дніпровської районної у  місті ради, Кожемякіна Г.І., заступник начальника управління освіти і науки, Кошеляк О.Р., завідувач відділу у справах дітей, молоді та спорту  виконкому Дніпровської районної у місті ради, Назаренко В.І., директор будинку дитячої творчості, Готбань Т.Ю., директор лівобережної школи мистецтв, Швед Р.К., директор дитячої музичної школи №6, Мельник Н.В., керівник хореографічного гуртка будинку дитячої творчості.

Учасниці змагались у таких конкурсах: «Оформлення осінніх ікебан», візитна картка «Я - Українка», інтелектуальний кулінарний конкурс, конкурс «Квіткова фантазія». 

За підсумками конкурсів  перемогу здобули: 
І місце: «Міс Осінь – 2012» - Коваль Олена (СЗШ №44),
ІІ місце – Серга Анастасія (СЗШ №25), Ілліодорова Дарья (гімназія №39);
ІІІ місце – Семенцова  Інна (СЗШ №40).



Всі  учасниці  свята отримали пам’ятні подарунки, стрічки з титулами та гарні враження, а корону «Міс Осінь – 2012» отримала учениця 9-А класу СЗШ №44 Коваль Олена.
Категорія: Конкурси | Переглядів: 616 | Додав: pula | Дата: 03.12.2012 | Коментарі (0)

15-17 лютого 2012 на базі Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року-2012» в номінації «Фізична культура».

В конкурсі приймали участь 10 найкращих вчителів із різних регіонів області за програмою:
- «Самопрезентація»;
- «Майстер-клас «Я роблю це так»;
- проведення конкурсних уроків та їх самоаналіз. 

Переможцем конкурсу стала вчитель фізичної культури СЗШ №23 Андрющенко Тетяна Георгіївна, яка буде представляти нашу область на Всеукраїнському турі конкурсу в березні 2012 в м.Луганську. 

Бажаємо успіхів!!!
Категорія: Конкурси | Переглядів: 847 | Додав: pula | Дата: 17.02.2012 | Коментарі (0)

На виконання наказів головного управління освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації від 24.01.2012 №49/0/212-12 «Про проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу найкращий Інтернет-сайт дошкільного навчального закладу», управління освіти і науки Дніпродзержинської міської ради від 09.02.2012 №78 «Про проведення першого етапу міського Всеукраїнського конкурсу на кращий Інтернет-сайт дошкільного навчального закладу», з метою підтримки діяльності сучасного дошкільного навчального закладу, сприяння розширенню мережі інформаційних ресурсів для формування єдиного інформаційного середовища системи дошкільної світи у січні-лютому 2012 розпочато перший етап міського Всеукраїнського конкурсу на кращий Інтернет-сайт дошкільного навчального закладу.

Всі дошкільні навчальні заклади міста залучені до даного конкурсу. Конкурс проводиться в два етапи: І етап - міський. Термін проведення: січень-лютий 2012; ІІ етап - обласний. Термін проведення: березень 2012.

Переможці міського конкурсу нагороджуються дипломами управління освіти і науки міської ради та подаються у заявках на участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу. 
Категорія: Конкурси | Переглядів: 1305 | Додав: pula | Дата: 30.01.2012 | Коментарі (0)

25.11.2011 на базі НВК №13 управлінням освіти і науки проведено міський етап XІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів 3-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста.  

Конкурс проводився з метою підтримки обдарованої молоді та розвитку їх творчих здібностей. 





Переможцями визначено: 

І місце
             • Зіновчук Аліна, учениця 3 класу гімназії №11
             • Шевченко Анастасія, учениця 4 класу гімназії №39

ІІ місце  
             • Чумак Яна, учениця 3 класу ліцею НІТ №2
             • Залога Андрій, учень 4 класу колегіуму №16

ІІІ місце
             • Громова Анастасія, учениця 3 класу ліцею НІТ №2
             • Баранець Іванна, учениця 3 класу гімназії №39
             • Василинюк Андрій, учень 4 класу ліцею НІТ №2
             • Шокотько Анна, учениця 4 класу СЗШ №10
             • Трошина Вікторія, учениця 4 класу СЗШ №29
             • Біленко Кристина, учениця 4 класу НВК №34



Вчителям початкових класів за плідну роботу з обдарованою молоддю оголошено подяку: Остаповець Олені Мінівні (гімназія №11), Єфименко Людмилі Георгіївні, Шевцовій Тетяні Іванівні (гімназія №39), Повіреній Валентині Олександрівні, Демидовичу Геннадію Анатолійовичу (ліцей НІТ №2), Бровенко Світлані Прокопівні (колегіум №16), Кулик Ларисі Василівні (НВК №34),  Адісевич Лілії Олександрівні (СЗШ №10), Ліб Світлані Миколаївні (СЗШ №29). 

Вітаємо переможців! 
Категорія: Конкурси | Переглядів: 839 | Додав: pula | Дата: 06.12.2011 | Коментарі (0)

24 листопада 2011 на базі кінотеатру «Мир»  проведено конкурс  «Міс Осінь – 2011», який організовано виконавчим комітетом Дніпровської районної у місті ради спільно з управлінням освіти і науки міської ради. В конкурсі взяли участь 12 дівчат закладів освіти, які розташовані на території Дніпровського району:  ліцею НІТ №2 (1), ДАЛ №15 (2), СЗШ №30 (2), СЗШ №40 (3), СЗШ №29 (1), гімназії №39 (1), енергетичного технікуму (2). 




Конкурс краси «Міс Осінь» проводився з метою організації змістовного дозвілля, всебічного розвитку творчої, обдарованої молоді шляхом пропаганди здобутків національної культури і духовної спадщини, виховання високих моральних якостей, духовного зростання підростаючого покоління. 

Перемогу здобули: 

І місце: «Міс Осінь - 2011» - Захарченко Катерина, учениця ліцею НІТ №2; 
ІІ місце: «І Віце – Міс Осінь» - Кравець Яна, студентка енергетичного технікуму; 
ІІІ місце: «ІІ Віце – Міс Осінь» - Галімонова Юлія, учениця СЗШ №30. 





Всі учасниці конкурсу отримали стрічки з титулами, цінні подарунки, корзини з квітами.
              
Категорія: Конкурси | Переглядів: 730 | Додав: pula | Дата: 29.11.2011 | Коментарі (0)

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ МІСЬКИХ ОЛІМПІАД 2010-2011н.р. !

ФІЗИКО-МАТЕМАТИЧНІ ОЛІМПІАДИ– 19 учнів:

  • математика:
    1. Мамута Максим, 6 кл. , ліцей НІТ №2
    2. Сергеєва Діана, 7 кл. , колегіум №16
    3. Чурінова Марія, 8 кл. , технічний ліцей №1
    4. Башинський Богдан, 9 кл. , технічний ліцей №1
    5. Стьопкін Єгор, 10 кл., технічний ліцей №1
    6. Єременко Катерина, 11 кл., технічний ліцей №1
  • фізика:
    1. Александрова Тетяна, 7 кл., СЗШ №5
    2. Єременко Олена, 8 кл. , технічний ліцей №1
    3. Луценко Антон, 8 кл., гімназія №39
    4. Башинський Богдан, 9 кл., технічний ліцей №1
    5. Стьопкін Єгор, 10 кл., технічний ліцей №1
    6. Юдаєв Андрій, 11 кл., технічний ліцей №1
  • інформатика: - програмування
    1. Березін Ігор, 9 кл., технічний ліцей №1
    2. Смородський Владислав, 10 кл. , ліцей НІТ №2
    3. Юдаєв Андрій, 11 кл., технічний ліцей №1
  • інформатики - курс користувача
    1. Кузьминський Дмитро, 9 кл., ліцей НІТ№2
    2. Вернігора Дмитро, 10 кл. , НВК №13
    3. Корчевська Анна, 11 кл. , ліцей НІТ №2
    4. Звіздун Богдан, 11 кл. , ліцей НІТ №2
  • астрономія:
    1. Волков Ігор, 9 кл. , ДАЛ № 15( молодша група)
    2. Дзюба Владислав, 9 кл. , НВК № 36(старша група)
    3. Котюк Анастасія, 10 кл., СЗШ № 44
    4. Юдаєв Андрій, 11 кл., технічний ліцей № 1

ПРИРОДНИЧІ ОЛІМПІАДИ – 17 учнів

  • Хімія :
    1. Біла Катерина, 8 кл., гімназія .№11
    2. Дзюба Владислав, 9 кл., НВК № 36
    3. Удовенко Анна,10 кл., гімназія № 11
    4. Юдаєв Андрій, 11 кл. , технічний ліцей № 1
  • Біологія:
    1. Григоренко Олександр, 8 кл., ДАЛ № 15
    2. Скуріхін Марк, 9 кл., СЗШ № 30
    3. Устинов Артем, 9 кл., гімназія №11
    4. Іванова Анна, 10 кл., гімназія №11
    5. Єременко Катерина, 11 кл. , технічний ліцей №1
  • Географія:
    1. Гончарова Марія, 8 кл. , СЗШ № 44
    2. Сухий Іван, 9 кл. , технічний ліцей №1
    3. Іванова Анна, 10 кл., гімназія.№11
    4. Некрасов Роман, 11кл., СЗШ № 44
  • Економіка:
    1. Маркова Ірина, 10 кл., ліцей НІТ № 2
    2. Бердник Катерина, 11кл., НВК № 34
  • Екологія:
    1. Пузир Дар'я , 11 кл. НВК № 34
    2. Артакян Аеліна, 10 кл. СЗШ № 30

СУСПІЛЬНО-ГУМАНІТАРНІ ОЛІМПІАДИ, ПСИХОЛОГІЯ ТА ТРУДОВЕ НАВЧАННЯ - 13 учнів:

  • Історія:
    1. Гончарова Марія, 8 кл. , СЗШ № 44
    2. Ткаченко Іларіон, 9 кл., гімназія № 11
    3. Гаврилов Євген, 10кл., колегіум № 16
    4. Манаєнкова Анастасія, 11 кл., ліцей НІТ № 2
  • Правознавство:
    1. Погорелова Ксенія, 9 кл., гімназія № 11
    2. Яровой Владислав, 10 кл., гімназія № 11
    3. Ярошевська Яна, 11 кл., гімназія № 11
  • Педагогіка, психологія:
    1. Желдаков А, 10 кл., СЗШ № 23
    2. Федоренко К, 11 кл., СЗШ № 23
  • Трудове навчання:
    1. Кирпа Олександра, 9 кл., СЗШ № 29
    2. Кошик Катерина, 11 кл., НВК № 13
    3. Короткий Олександр, 11 кл. , СЗШ № 29
    4. Бурма Тетяна, 11 кл., СЗШ № 40

ФІЛОЛОГІЧНІ ОЛІМПІАДИ – 22 учні

  • Українська мова:
    1. Скрипнік Ольга, 8 кл., колегіум № 16
    2. Маркова Анна, 9 кл. , ліцей НІТ № 2
    3. Мусульбес Анна, 10 кл., гімназія № 11
    4. Єременко Катерина, 11 кл. , технічний ліцей № 1
  • Російська мова:
    1. Волков Ігор, 9 кл., ДАЛ № 15
    2. Єлісєєва Олександра, 10 кл., ДАЛ № 15
    3. Гаркавець Тетяна, 11 кл., НВК № 36
  • Англійська мова:
    1. Макієвська Жанна- 8 кл. , гімназія №11
    2. Козорог Єлизавета – 8 кл., гімназія № 11
    3. Топчій Катерина – 9 кл. , гімназія №11
    4. Лях Христина – 9 кл., гімназія №11
    5. Єфименко Варвара – 10 кл., колегіум № 16
    6. Миколаєнко Катерина – 10 кл., колегіум № 16
    7. Галій Анастасія – 11 кл., колегіум № 16
    8. Китаєв Антон, 11 кл., гімназія №11
  • Німецька мова:
    1. Опаренко Вікторія – 8 кл., колегіум № 16
    2. Романюк Руслана – 9 кл., колегіум № 16
    3. Демченко Юрій - 10 кл., гімназія №39
  • Французька мова:
    1. Усик Микола – 8 кл., гімназія № 11
    2. Проскура Олександра - 9 кл., гімназія №11
    3. Дружиніна Ліна – 10 кл., гімназія №11
    4. Мисник Євгенія – 11 кл. , колегіум №16
Категорія: Олімпіади | Переглядів: 638 | Додав: uondmr | Дата: 05.04.2011 | Коментарі (0)

16-18 лютого 2011 року у м.Києві відбувся Всеукраїнський конкурс Intel Eco.

Горбенко Артур, учень 10 класу колегіуму №16 м.Дніпродзержинська  посів ІІ місце у номінації  «Ботаніка» з теми  «Біорізноманіття степового Придніпров'я».







Категорія: Конкурси | Переглядів: 730 | Додав: uondmr | Дата: 07.03.2011 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 5 6 »