На виконання Плану міських масових заходів з туристсько-краєзнавчої роботи на 2016-207 н.р.,  з метою подальшого розвитку спортивного туризму в місті, як ефективного засобу підвищення ролі фізичної культури і спорту у всебічному гармонійному розвитку особистості, сприяння формуванню здорового способу життя, забезпечення умов для зміцнення фізичного здоров'я, перевірки та підвищення рівня технічної та тактичної майстерності спортсменів-туристів 10 жовтня 2016 року серед команд загальноосвітніх закладів пройшли  міські відкриті  змагання з техніки водного туризму «Козацька чайка-2016». змагання  відбулись на Новому Курилівському котловані та присвячені Дню українського козацтва. У змаганнях взяли участь 21 команда загальноосвітніх навчальних закладів, всього 210 учасників.

    З підсумками змагань призові місця в загальному заліку розподілились таким чином:

 - І місце   – команда НВК № 26,

 - ІІ місце  – команди НВК академічний ліцей № 15 та СЗШ № 20,

 -  ІІІ місце – команда СЗШ № 40.

   Вітаємо переможців і бажаєм нових здобутків!

Категорія: Конкурси | Переглядів: 300 | Додав: pula | Дата: 17.10.2016 | Коментарі (0)

          5-7 жовтня 2016 року на спортивній базі СЗШ №21, СЗШ №25, НВК академічний ліцей № 15 департаментом з гуманітарних питань міської ради  проведено міський етап змагань з багатоборства шкільної молоді.

 У змаганнях взяли  участь команди 32 загальноосвітніх навчальних закладів №: технічний ліцей, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, НВО ліцей НІТ. Протягом трьох  днів змагань учасники  демонстрували жагу до перемоги.

 Переможцями визнано команди:

І місце – СЗШ №25;

ІІ місце – ліцей НВО-НІТ;

ІІІ місце – гімназія №11.

Переможці  нагороджені грамотами департаменту з гуманітарних питань міської ради та будуть приймати участь в зональному етапі змагань в квітні 2017 року .

Категорія: Конкурси | Переглядів: 311 | Додав: pula | Дата: 13.10.2016 | Коментарі (0)

      27-28 вересня 2016 року на спортивній базі металургійного коледжу  проведено міський етап обласної спортивної Олімпіади школярів   з настільного тенісу. У змаганнях взяли  участь команди 19 загальноосвітніх навчальних закладів: № 5,7,8,9,10,11,13,15,16,19,23,30,35,36,39,40,42,44, НВО ліцей НІТ. Протягом двох днів змагань учасники  демонстрували жагу до перемоги, видовищні ігри.

  Переможцями визнано команди:

     І місце – НВО ліцей НІТ

     ІІ місце – НВК №36

     ІІІ місце – КЗ СЗШ №10

 Переможці  нагороджені грамотами департаменту з гуманітарних питань міської ради та будуть приймати участь в обласному етапі змагань в жовтні 2016 року ( фото додається).

Підготувала інформацію методист

департаменту з гуманітарних питань    Фіалко В.В.

Категорія: Олімпіади | Переглядів: 364 | Додав: pula | Дата: 30.09.2016 | Коментарі (0)

Згідно наказу департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 28.04.2016 N317/0/212-26 «Про підсумки проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2015/2016 навчальному році» визначено переможців, які нагороджуються дипломами першого, другого, третього ступенів (додається).

В IV обласному етапі наше місто будуть представляти наступні учні:

- з математики - Дерець Ганна, учениця 9 класу КЗ «Технічний ліцей»;

- з астрономії - Піляк Антон, учень 11 класу КЗ «Технічний ліцей». 

Категорія: Олімпіади | Переглядів: 338 | Додав: pula | Дата: 02.06.2016 | Коментарі (0)

Заключний ІІІ тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2016» у номінації «Захист Вітчизни» відбувся у місті Луцьку з 14 по 22 квітня 2016 на базі Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою. Дніпропетровську область представляв переможець обласного етапу конкурсу – учитель предмету «Захист Вітчизни» КЗ «Середня загальноосвітня школа №20 ім.О.І.Стовби м.Дніпродзержинська» підполковник Лоза Сергій Михайлович. Всеукраїнський конкурс «Учитель року» (номінація «Захист Вітчизни») у цьому році проходив вперше, тому учасникам було цікаво позмагатися, повчитися один в одного, перейняти досвід. Програма ІІІ туру була насиченою і спланованою за щільним графіком педагогічних випробувань для конкурсантів. Учителі предмету «Захисту Вітчизни» пройшли тестування з фахової та педагогічної майстерності, мали змогу проявити себе на етапі «Майстер-клас», підготували навчальні проекти, провели конкурсні уроки.

Наш дніпродзержинський вчитель увійшов у десятку кращих вчителів України та взяв участь у фіналі змагань. За загальними підсумками ІІІ туру Сергій Михайлович став шостим серед 25 вчителів предмету «Захист Вітчизни» з усієї України, а у номінації «Майстер-клас» посів переможне І місце.

    

«Конкурс «Учитель року» – це не лише серйозні випробування вчителя як майстра своєї справи, а і задоволення від творчої роботи, підвищення професійної майстерності, сприяння творчим педагогічним пошукам, популяризація педагогічних здобутків освітян, спілкування з новими колегами та дітьми, неоціненний досвід роботи в нестандартних ситуаціях», – ділиться враженнями переможець.

Всеукраїнський конкурс продемонстрував, що дніпродзержинські вчителі вміють та люблять працювати, а робота з дітьми для них – задоволення і спосіб життя!

Щиро вітаємо Сергія Михайловича і зичимо йому творчих успіхів та подолання нових вершин!

Категорія: Конкурси | Переглядів: 397 | Додав: pula | Дата: 26.04.2016 | Коментарі (0)

До актуальніших проблем сьогодення, що стосується кожного й від яких залежить майбутнє людства, слід віднести екологічні проблеми.       

З метою залучення дітей та молоді до активної природоохоронної діяльності та привернення уваги  громадськості до екологічних проблем. 20 квітня 2016 в м.Дніпропетровську відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім».

Наше місто на цьому конкурсі представляла екологічна агітбригада «Ekolive» комунального закладу «Дитячий екологічний центр м.Дніпродзержинська» переможець зонального відбіркового туру (директор Гаврилюк А.І.).

Виступ агітбригади був змістовним, артистичним, музичним, відповідав тематиці конкурсу «Щоб ґрунти родючими та щедрими були, будь господарем, людино, на своїй землі!». Діти  подарували глядачам незабутнє враження своїм виступом та яскравими костюмами. А родзинкою виступу стала танцювальна композиція, у виконання молодшої групи хореографічного ансамблю «Слов’яночка» НВК №3 (директор Нагай Л.В.).

Із 36 творчих колективів, які взяли участь в конкурсі наша екологічна агітбригада виборола почесне ІІІ місце.

Вітаємо з перемогою учасників екологічної агітбригади «Ekolive» та її керівників Панову Валерію Віталіївну і Велику Поліну Олександрівну!

Категорія: Конкурси | Переглядів: 366 | Додав: pula | Дата: 22.04.2016 | Коментарі (0)

В березні 2016 у м.Дніпропетровську відбувся обласний етап  Всеукраїнського конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва  «Знай і люби свій край». Понад 10 років наше місто приймає участь у цьому конкурсі, який підводить підсумки роботи гуртків, творчих об’єднань шкіл та позашкільних закладів міста та області. Виставка - конкурс сприяє реалізації творчих задумів юних майстрів,  допомагає залучити дітей та молодь до відкриття та розуміння прекрасного у житті,  в навколишньому середовищі, популяризує мистецтво, пробуджує  повагу до національної культурної спадщини.

У цьому році роботи приймалися за номінаціями: бісероплетіння, художня кераміка та гончарство, петриківський та декоративний розпис, витинанка, вишивка, вироби з соломки та лози, писанкарство і образотворче мистецтво.  36 робіт з декоративно-ужиткового мистецтва учнівської молоді міста відмічені  обласним журі: КЗ «НВК-ДАЛ №15», КЗ «БДТ» - петриківський та декоративний розпис; КЗ «БДТ», КЗ «СЗШ №30», КЗ «БТД та Ю», КЗ «ДЕЦ» - витинанка; КЗ «СЮТ», КЗ «БТД та Ю» - вироби з соломки та лози; КЗ «СЮТ», КЗ «Центр ПР та ДТ», КЗ «СЗШ №5», КЗ «СЗШ №18», КЗ «СЗШ №34»- вишивка; КЗ «Центр ПР та ДТ» - художня кераміка та гончарство; КЗ «БДТ» - писанкарство; КЗ «СЮТ», КЗ «БДТ» - бісероплетіння; 6 робіт з образотворчого мистецтва - КЗ «НВК №13», КЗ «Центр ПР та ДТ».

А 15 квітня 2016 року на базі Будинку дитячої творчості відбулося нагородження переможців міського етапу Всеукраїнського конкурсу «Знай і люби свій край». В міському конкурсі прийняли участь понад 180 юних авторів, було подано більше 250 творчих робіт, які виконані у різноманітних техніках образотворчого, декоративно-ужиткового мистецтв. Журі  визначило 60 переможців міського етапу конкурсу.

     

До початку нагородження гості та учасники конкурсу відвідали експозицію виставки «Знай і люби свій край». Після огляду присутні були запрошені до актової зали, де і відбулося свято нагородження. З привітальним словом виступили методист управління освіти і науки Бабенко Р.М. Учасники свята  відмітили, що всі роботи дітей вишукані, гарні, оригінальні, за  формою, колоритом, орнаментальними мотивами відповідали загальнонаціональним та регіональним художнім традиціям. Юні автори розкривали своє бачення на різні речі, мрію, фантазію та  відображали історію рідного краю. Свято пройшло весело, змістовно, подарувало гарний настрій усім присутнім.

Ми маємо надію, що і наступний рік буде такий же  плідний та творчій для наших  юних талантів. 

Категорія: Конкурси | Переглядів: 387 | Додав: pula | Дата: 21.04.2016 | Коментарі (0)

Бути «соловейком» - це круто! Усі юні співаки Дніпродзержинська мріють щоразу завойовувати це почесне звання соло-вокалістів.

Традиційно у конкурсі солоспіву приймають участь до 40 виконавців серед 3 вікових груп: молодшої, середньої та старшої.

Учасниками «Соловейко» можуть стати виключно кращі співаки, найталановитіші та найспівочіші, що пройшли конкурсний відбір фестивалю «Віват, талант!», ставши його дипломантами.

Хвилюючу мить змагання у солоспіві конкурсанти чекають майже цілий рік.

При цьому змагатись «Соловейкам» щоразу стає все складніше, адже зберігається тенденція підвищення професійного рівня та презентації талантів!

05 квітня 2016 у Центрі позашкільної роботи та дитячої творчості відбувся конкурс «Соловейко - 2016» серед учасників молодшої та старшої груп.

Переможці молодшої вікової групи:

Бабій Єва, СЗШ №40;

Буряк Софія, СЗШ №9;

Жидяліс Ілля, ЦПР та ДТ.

Переможці старшої вікової групи:

Ухліна Вікторія, НВО-ліцей НІТ;

Майстренко Денис, ЦПР та ДТ;

Бунеско Віктор, ЦПР та ДТ.

06 квітня 2016 відбулась приголомшлива подія – звання «Соловейко» отримали аж 9 конкурсантів!

Отже, переможцями в середній групі стали:

Єргенц Єва, колегіум №16;

Сластьон Ганна, ЦПР та ДТ;

Кравцева Катерина, СЗШ №37;

Кобилько Вікторія, ЦПР та ДТ;

Хоценська Валерія, СЗШ №4;

Килимник Діана, ЦПР та ДТ;

Велика Анастасія, ЦПР та ДТ;

Бастєєва Наталія, колегіум №16;

Ключніков Владислав, НВО-ліцей НІТ.

Вітаємо усіх «Солов’їв» з перемогою!

Співайте відчайдушно та талановито! Приймайте з захопленням участь у фестивалі «Віват талант!», та ставайте учасниками  конкурсу солоспіву «Соловейко»!

Категорія: Конкурси | Переглядів: 430 | Додав: pula | Дата: 11.04.2016 | Коментарі (0)

30 березня 2016 на запрошення Дніпропетровської обласної громадської організації «Концертно-продюсерське об'єднаного «Зіркова імперія» за підтримки Благодійної організації «Центр культури і мистецтв «Златоуст» вихованці НВК «Гармонія», діти пільгових категорій, другий рік поспіль взяли участь в IV Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Імперія зірок - 2016» в місті Дніпропетровську на базі Дніпропетровського міського Палацу дітей та юнацтва.

Фестиваль-конкурс проходив серед талановитої молоді Дніпропетровщини та інших регіонів України. Єдиним представником від міста Дніпродзержинська був хореографічний ансамбль «Дніпрові зорі» (керівник Ділєєв О.І.).

Фестиваль-конкурс проходив з метою виявлення і підтримки обдарованих дітей та молоді; популяризації європейських цінностей; зміцнення взаємодії між дітьми і молоддю з різних регіонів України, заради миру і майбутнього України.

Участь у фестивалі для дітей не просто гарне проведення часу, а культурне, патріотичне та естетичне виховання підростаючого покоління, надання можливості для виявлення молодих талантів і сприяння їх розвитку; пропаганда активних форм дозвілля, відволікання дітей, підлітків та молоді від правопорушень, наркоманії, куріння і алкоголізму.

Хореографічний ансамбль «Дніпрові зорі» був нагороджений дипломом лауреата третього ступеня і нагородною фігурою.

Категорія: Конкурси | Переглядів: 363 | Додав: pula | Дата: 04.04.2016 | Коментарі (0)

Вітаємо переможців огляду-конкурсу дитячої художньої творчості «Віват, талант!» - 2016 в номінаціях: «Солісти-вокалісти», «Вокальні дуети, тріо, ансамблі», «Хореографія», «Інструментальна музика» (список переможців додається). 

 

Категорія: Конкурси | Переглядів: 351 | Додав: pula | Дата: 31.03.2016 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 5 6 »