Головна » 2017 » Январь » 19

Відділення екології та аграрних наук

ПІБ учня

Секція МАН

Заклад освіти

Клас

Місце

Пелих Анастасія Сергіївна

Сучасні біотехнології

НВК-гімназія№ 11 +ДЕЦ

11

І

Данилова Марія Сергіївна

Сучасні біотехнології

СЗШ №4 +ДЕЦ

10

ІІ

Седих Альвіна Ігорівна

екологія

Технічний ліцей

11

І

Біла Ольга Вікторівна

екологія

Колегіум №16 +ДЕЦ

11

І

Бондаренко Юлія Романівна

екологія

НВК №26

11

ІІ

Калюга Олексій Романович

екологія

НВК-ал. №15

10

ІІІ

Рижа Єлізавета Сергіївна

екологія

НВК №37 +ДЕЦ

10

ІІІ

Губа Олександр Олександрович

Охорона довкілля та раціональне природокористування

Технічний ліцей +ДЕЦ

10

І

Ус Ганна Олександрівна

Охорона довкілля та раціональне природокористування

Технічний ліцей +ДЕЦ

11

ІІ

Бабіна Єлизавета Олександрівна

Охорона довкілля та раціональне природокористування

НВО-ліцей НІТ

11

ІІ

 

Відділення хімії та біології

ПІБ учня

Секція МАН

Заклад освіти

Клас

Місце

Курлукова Олександра Юріївна

зоологія, ботаніка

Технічний ліцей

11

І

Солощук Богдан Павлович

зоологія, ботаніка

НВК-гімназія    № 11 +ДЕЦ

11

І

Снітько Анастасія Ігорівна

зоологія, ботаніка

Технічний ліцей

11

ІІ

Шляєва Каріна Ігорівна

зоологія, ботаніка

НВК-гімназія    № 11 +ДЕЦ

11

ІІ

Комих Костянтин Євгенійович

психологія

Технічний ліцей

10

І

Плюшкіна Ганна Романівна

психологія

Технічний ліцей

11

І

Черняшук Анастасія Сергіївна

психологія

НВК-ал. №15

10

ІІ

Горова Майя Володимирівна

психологія

НВК №3

11

ІІІ

Зінченко Альбіна Миколаївна

психологія

СЗШ №10

11

ІІІ

Винокурова Вероніка Ігорівна

хімія

Технічний ліцей

11

І

Озерний Даніїл Дмитрович

хімія

Колегіум №16

10

І

Євтушенко Артур Олегович

хімія

Гімназія №39

10

ІІ

Колода Юлія Романівна

хімія

Технічний ліцей

9

ІІІ

 

Відділення історії

ПІБ учня

Секція МАН

Заклад освіти

Клас

Місце

Савченко Олександра Ростиславівна

всесвітня історія

НВК-гімназія №11

10

ІІ

Безчастний Олексій Максимович

всесвітня історія

НВК-гімназія №11

10

ІІІ

Солодовнік Регіна Едуардівна

етнологія

Гімназія №39

10

ІІ

Литвин Яна Володимирівна

історичне краєзнавство

НВК-гімназія №11

11

ІІ

Мельник Валерія Володимирівна

історичне краєзнавство

НВО-ліцей НІТ

9

ІІІ

Пелих Анастасія Сергіївна

історія України

НВК-гімназія №11

11

ІІ

 

 

Відділення філософії та суспільствознавства

ПІБ учня

Секція МАН

Заклад освіти

Клас

Місце

Баранець Олександра Віталіївна

журналістика

Колегіум №16

11

І

Деміденко Меланія Максимівна

журналістика

НВК-ал. №15

9

ІІ

Бібік Аліна Євгеніївна

журналістика

СЗШ №35

10

ІІІ

Губа Валерія Олександрівна

журналістика

СЗШ №35

11

ІІІ

Звіздун Руслана Іванівна

журналістика

НВК-ал. №15

9

ІІІ

Озерний Данііл Дмитрович

педагогіка

Колегіум №16

10

І

Федоренко Валерія Віталіївна

соціологія

НВО-ліцей НІТ

11

І

Берко Олексій Олегович

теологія

Колегіум №16

9

І

 

Відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства

ПІБ учня

Секція МАН

Заклад освіти

Клас

Місце

Сиса Дар’я Станіславівна

літературна творчість

Технічний ліцей

11

І

Артемюк Анастасія В’ячеславівна

літературна творчість

Технічний ліцей

11

ІІ

Курисько Анастасія Валеріївна

літературна творчість

СЗШ №4

8

ІІ

Шамаєва Єва Олегівна

літературна творчість

НВО-ліцей НІТ

10

ІІІ

Дружина Анастасія Вадимівна

літературна творчість

НВК №13

11

ІІІ

Тищенко Дар’я Олегівна

мистецтвознавство

СЗШ №35

10

ІІІ

Яфарова Юлія Олександрівна

російська література

СЗШ №35

11

ІІ

Терещенко Тетяна Дмитрівна

світова література

СЗШ №42

9

ІІ

Можейко Валерія Аскольдівна

світова література

НВО-ліцей НІТ

11

ІІІ

Коржунова Олександра Вячеславівна

світова література

СЗШ №4

9

ІІІ

Подорожко Поліна Павлівна

фольклористика

СЗШ №34

11

І

 

Відділення мовознавства

ПІБ учня

Секція МАН

Заклад освіти

Клас

Місце

Граділь Владислав Сергійович

англійська мова

НВК-гімназія №11

10

І

Довбань Валерія Сергіївна

англійська мова

Технічний ліцей

9

ІІ

Єсаян Емма Олексанівна

англійська мова

НВК-гімназія №11

9

ІІ

Аксьонов Лев Валентинович

англійська мова

НВК-гімназія №11

10

ІІІ

Хрипко Віталій Киролович

німецька мова

Колегіум №16

10

І

Мизинець Олексій Олександрович

російська мова

НВК №3

9

ІІ

Ткаченко Катерина Володимирівна

українська мова

НВО-ліцей НІТ

11

І

Іванова Діана Сергіївна

українська мова

НВК-гімназія №11

9

ІІ

Савчук Анастасія Іванівна

українська мова

НВК-гімназія №11

11

ІІ

Килимник Діана Олександрівна

українська мова

НВК-гімназія №11

9

ІІІ

Лагно Олександра Сергіївна

українська мова

СЗШ №44

10

ІІІ

Інформацію підготували:

Луніченко Н.В., методист методичного кабінету департаменту з гуманітарних питань, Тимченко С.В., науковий секретар міського товариства МАН України, заступник директора технічного ліцею.

Переглядів: 485 | Додав: pula | Дата: 19.01.2017 | Коментарі (0)

Відділення математики

ПІБ учня

Секція МАН

Заклад освіти

Клас

Місце

Дерець Ганна Олександрівна

математика

Технічний ліцей

10

І

Крячик Анастасія Олегівна

математика

НВО-ліцей НІТ

9

І

Сітько Антон Володимирович

математика

Технічний ліцей

11

ІІ

Штарк Володимир Володимирович

математика

Технічний ліцей

11

ІІ

Латиш Анна Валеріївна

математика

Технічний ліцей

11

ІІІ

Столяр Михайло Володиморович

прикладна математика

Технічний ліцей

11

І

Іваненко Андрій Юрійович

прикладна математика

НВО-ліцей НІТ

10

І

Крячун Іван Віталійович

прикладна математика

НВО-ліцей НІТ

10

ІІ

 

Відділення фізики та астрономії

ПІБ учня

Секція МАН

Заклад освіти

Клас

Місце

Забора Даніїл Андрійович

астрономія та астрофізика

Технічний ліцей

10

І

Кенгерлі Ельмар Фаігович

астрономія та астрофізика

Технічний ліцей

11

ІІ

Путря Ростислав Владиславович

Експериментальна фізика

Гімназія №39

11

І

Святощук Ростислав Олексійович

Експериментальна фізика

НВО-ліцей НІТ

10

ІІ

Кучерявенко Олена Костянтинівна

Експериментальна фізика

НВО-ліцей НІТ

9

ІІІ

 

Відділення технічних наук

ПІБ учня

Секція МАН

Заклад освіти

Клас

Місце

Ус Ганна Олександрівна

Авіа- та ракетобудування, машинобудування і робототехніка

Технічний ліцей

11

І

Сітько Антон Володимирович

Авіа- та ракетобудування, машинобудування і робототехніка

Технічний ліцей

11

ІІ

Однорог Олексій Володимирович

Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження

НВК №37

10

І

Коржева Юлія Сергіївна, Шекк Кирило Антонович

Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження

СЗШ №25

11

11

ІІ

Фішман Аріна Андріївна

Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження

СЗШ №21

8

ІІІ

 

Відділення комп’ютерних наук

ПІБ учня

Секція МАН

Заклад освіти

Клас

Місце

Прядка Олексій Іванович

Internet-технології та WEB дизайн

СЗШ №35

9

ІІІ

Іваненко Андрій Юрійович

Безпека інформаційних та телекомунікаційних систем

НВО-ліцей НІТ

10

І

Циганов Олександр Олегович

Безпека інформаційних та телекомунікаційних систем

НВО-ліцей НІТ

10

ІІ

Ковальчук Анастасія Ігорівна

Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту

СЗШ №9

11

І

Манейчик Кирило Сергійович

Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту

Гімназія №11

10

І

Родимська Анастасія Володимирівна

Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту

СЗШ №9

10

ІІ

Кенгерлі Ельмар Фаігович

Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми

Технічний ліцей

11

І

Зацаренко Анастасія Юріївна

Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми

НВО-ліцей НІТ

9

І

Кемарський Микита Олександрович

Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми

НВО-ліцей НІТ

10

І

Хотінь Карина Юріївна

Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми

НВО-ліцей НІТ

9

І

Сітько Антон Володимирович

Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми

Технічний ліцей

11

ІІ

Познанський Дмитро Сергійович

Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми

НВО-ліцей НІТ

10

ІІ

Пюрко Вікторія Андріївна

Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми

НВО-ліцей НІТ

9

ІІ

Рабковська Єлизавета Іванівна

Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми

НВО-ліцей НІТ

9

ІІ

Якимець Анастасія Володимирівна

Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми

НВО-ліцей НІТ

9

ІІ

Васильєв Олег Валерійович

Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми

НВО-ліцей НІТ

11

ІІІ

Гаража Антон Вадимович

Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми

НВО-ліцей НІТ

9

ІІІ

Замякін Нікіта Миколайович

Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми

НВО-ліцей НІТ

9

ІІІ

Іскандеров Рустам Кірманович

Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми

НВО-ліцей НІТ

9

ІІІ

Луценко Олександр Валерійович

Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми

НВО-ліцей НІТ

9

ІІІ

 

Відділення економіки

ПІБ учня

Секція МАН

Заклад освіти

Клас

Місце

Столяр Михайло Володимирович

Мікроекономіка та макроекономіка

Технічний ліцей

11

І

Євплова Дарина Ігорівна

Мікроекономіка та макроекономіка

Гімназія №11

10

ІІ

Нестеренко Микита Євгенович

Мікроекономіка та макроекономіка

СЗШ №7

11

ІІІ

 

Відділення наук про Землю

ПІБ учня

Секція МАН

Заклад освіти

Клас

Місце

Бобир Катерина Максимівна

Геологія, геохімія та мінералогія

Гімназія №11

11

І

Василинюк Андрій Миколайович

Геологія, геохімія та мінералогія

НВО-ліцей НІТ

9

ІІ

Пойда Юлія Володимирівна

Кліматологія та метеорологія

Гімназія №11

11

ІІІ

Ковтун Єлизавета Сергіївна

Географія та ландшафтознавство

СЗШ №9

9

ІІ

Захарова Ксенія Віталіївна

Географія та ландшафтознавство

СЗШ №35

9

ІІІ

Іванченко Вероніка Миколаївна

Географія та ландшафтознавство

НВК-ал. №15

11

ІІІ

Переглядів: 304 | Додав: pula | Дата: 19.01.2017 | Коментарі (0)