Головна » 2016 » Октябрь » 17

 11 жовтня в Кам'янській ДЮСШ № 4 пройшло свято «Посвячення в спортсмени». Тренери спортивної школи та кращі спортсмени спортивних відділень  провели маленьких спортсменів ( 207 вихованців початкових груп відділень тхеквондо ВТФ, художньої гімнастики, стрибків на акробатичній доріжці, спортивної акробатики, дзюдо, велоспорту)  до спортивної зали.

На свято завітали почесні гості: директор департаменту з гуманітарних питань Тетяна Яківна Онищенко, радник міського голови з питань молодіжної політики, фізичної культури і спорту Олег Анатолійович Орлов, директори Кам'янських спортивних та загальноосвітних шкіл, голова батьківського комітету ДЮСШ № 4 Вікторія Ігорівна Мельничук.

Право підняти державний прапор було надано бронзовим призерам чемпіонату Європи, майстрам спорту України зі спортивної гімнастики Владиславу Гореничу і Андрію Осадчому.

З привітальним словом на святі  виступила директор департаменту з гуманітарних питань Тетяна Яківна Онищенко, яка  побажала учням школи успіхів, нових перемог, а педагогам витримки і терпіння та вручила для відділення велосипедного спорту, чотири новеньких спортивних велосипеди.

Тетяна Онищенко вручила відзнаку міського голови старшому тренеру відділення тхеквондо ВТФ Владлену Олексійовичу Лобанову.

Призери чемпіонату України в групових вправах, збірна Дніпропетровської області з художньої гімнастики, четвірка чемпіонів України, бронзові призери чемпіонату Європи зі спортивної гімнастики та група спортсменів - тхеквондистів вітали присутніх своїми спортивними композиціями.

Юні вихованці школи прочитали урочисту клятву спортсменів. Директор О.Кірпа вручив їм символічний ключ від дитячої юнацької спортивної школи № 4. 

Свято закінчилось колективним фотографуванням.

Переглядів: 264 | Додав: pula | Дата: 17.10.2016 | Коментарі (0)

На виконання Плану міських масових заходів з туристсько-краєзнавчої роботи на 2016-207 н.р.,  з метою подальшого розвитку спортивного туризму в місті, як ефективного засобу підвищення ролі фізичної культури і спорту у всебічному гармонійному розвитку особистості, сприяння формуванню здорового способу життя, забезпечення умов для зміцнення фізичного здоров'я, перевірки та підвищення рівня технічної та тактичної майстерності спортсменів-туристів 10 жовтня 2016 року серед команд загальноосвітніх закладів пройшли  міські відкриті  змагання з техніки водного туризму «Козацька чайка-2016». змагання  відбулись на Новому Курилівському котловані та присвячені Дню українського козацтва. У змаганнях взяли участь 21 команда загальноосвітніх навчальних закладів, всього 210 учасників.

    З підсумками змагань призові місця в загальному заліку розподілились таким чином:

 - І місце   – команда НВК № 26,

 - ІІ місце  – команди НВК академічний ліцей № 15 та СЗШ № 20,

 -  ІІІ місце – команда СЗШ № 40.

   Вітаємо переможців і бажаєм нових здобутків!

Категорія: Конкурси | Переглядів: 257 | Додав: pula | Дата: 17.10.2016 | Коментарі (0)